„Utenio“ futbolo akademija kviečia vaikus į smagią stovyklą
Jaunimas„Utenio“ futbolo akademija kviečia vaikus į smagią stovyklą
2016 rugpjūčio 05, Penktadienis 11:17

„Utenio“ futbolo akademija kviečia vaikus į smagią stovyklą

„Utenio“ futbolo akademija kviečia vaikus į smagią stovyklą

Utenos futbolo akademija kviečia vaikus į stovyklą, kurioje be dviejų treniruočių per dieną jie susitiks su futbolo žvaigždėmis, pramoks japonų kalbos ir kepti picą. Utenoje rugpjūčio 22–26 dienomis bus surengta futbolo stovykla. Į ją stovyklos rengėja – „Utenio" futbolo akademija – kviečia vaikus iš visos Utenos apskrities. Stovyklautojai bus suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 6–10 ir 11–15 metų.

„Gal ir šešiolikmečiams tokia stovykla duotų naudos, bet aš manau, kad jie jau orientuoti į vyrų futbolą. Pas mus „Utenyje" tokio amžiaus futbolininkai yra jau pagrindinės komandos dubleriai. Jie ir taip po trumpų atostogų nuo vasaros vidurio dirba su treneriu Egidijumi Varnu", – sakė vienas „Utenio" klubo ir akademijos trenerių Aurimas Meidus.
Jaunieji futbolininkai stovyklaudami turės po dvi treniruotes kasdien. „Rytais bus kryptinės treniruotės, o vakarais – mini turnyrai su užduotimis, kad tai ką mokėsi ryte, vaikai panaudotų žaidime", – pasakojo A. Meidus.
Tačiau ne vien futbolu bus užimti stovyklautojai per tas penkias dienas. Jiems bus rengiamos viktorinos futbolo temomis, susitikimai su „Utenio" komandos futbolininkais, „baulingas" ir kitokios pramogos. Taip pat vaikai bus mokomi... kepti picą.
„Tai bus savotiška pramoga. Mes sutarėme su mūsų rėmėjais picerija „Amber pica", kad jos darbuotojai pamokytų vaikus kepti picas. Vaikai patys gamins tešlą. Po to visą tą patirtį galbūt ir namie galės pritaikyti", – kalbėjo A. Meidus.
„Utenio" klubo legionieriai bandys išmokyti vaikus savo gimtųjų kalbų.
Klube yra legionierių, mes norime, kad vaikai su jais susipažintų, pasimokytų jų kalbų, kultūros. Yra pas mus japonas Takuya Matsunaga. Prašysime jo, kad pabendrautų su vaikais, duotų jiems japonų kalbos pamokėlių. Taip pat komandoje yra ukrainiečių, kurie gali pamokyti ukrainiečių kalbos", – pasakojo „Utenio" akademijos treneris.
Tačiau „Utenio" futbolininkai nebus didžiausios futbolo žvaigždės, kurios apsilankys stovykloje.
„Atvažiuos pabendrauti su vaikais ir A lygos prezidentas Deividas Šemberas. Galbūt sulauksime ir Lietuvos rinktinės stratego Edgaro Jankausko. Jie turėtų patreniruoti vaikus, papasakoti jiems apie futbolą. Stovykloje išreiškė norą dalyvauti mūsų programos iniciatorius, Lietuvos futbolo federacijos futbolo vystymo konsultantas Aurelijus Skarbalius", – vardijo įžymybes, atkeliausiančias į Uteną rugsėjo mėnesio pabaigoje A. Meidus.
Buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas, Danijoje treneriu dirbantis Aurelijus Skarbalius, su „Uteniu" bendradarbiauja jau ne pirmus metus. „Utenio" futbolo akademija dirba pagal šio trenerio parengtas programas.

Utenos „Utenio" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3119
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:29700
Šį mėnesį apsilankė:29700
Viso (nuo 2015-02-16):13831262
Šiuo metu naršo:
151
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!