Margame vabalų festivalyje – vasariškos nuotaikos
JaunimasMargame vabalų festivalyje – vasariškos nuotaikos
2016 birželio 01, Trečiadienis 14:30

Margame vabalų festivalyje – vasariškos nuotaikos

Margame vabalų festivalyje – vasariškos nuotaikos
  • Lina NARČIENĖ
  • 69 foto
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutiniąją gegužės dieną ne tik trankiai, bet ir su nedideliu jauduliu Utenos vaikų lopšelio–darželio „Želmenėlis" vaikai atsisveikino su pavasariu ir pasitiko ateinančią vasarą. Tiesa, ne visi šios įstaigos ugdytiniai rugsėjo 1 dieną vėl atvers duris – 39 vaikučiai pradės lankyti mokyklą.

„Želmenėlyje" mokslo metų baigiamasis koncertas „Amarelio pyragas" buvo skirtas ne tik įsimintinai užbaigti šiuos mokslo metus, bet ir išlydėti priešmokyklinukus. Tradiciškai kasmet į tokio pobūdžio renginį susirenka ne tik šios įstaigos bendruomenė, bet ir vaikų tėveliai. Vienus pasirodymus keičia kiti, spalvingai apsirengę mažiausieji demonstruoja, ką išmoko per metus.
Nebuvo išskirtiniai ir šie mokslo metai, kuriuos jau drąsiai galime pavadinti praėjusiais. Džiaugtis vasaros teikiamais malonumais „Želmenėlio" vaikai išeis atsisveikinę su savo auklėtojomis, mokytojais, draugais.
Šiųmetis koncertas susirinkusiuosius subūrė į įstaigos kiemą: kaitri saulė ginė slėptis medžių pavėsyje, tačiau nuotaikos ir gerų emocijų tikrai netrūko. Musė ir žiogas, kuriuos įprasmino meno vadovai Elena Kiškienė ir Valdas Laurinavičius, paskelbė apie renginio pradžią. Spalvingus šokius sutrypė kiekvienos grupės mažieji: vieni pasidabinę žaliais žiogeliais, kiti – raudonomis boružėlėmis, treti kūrybiškai pademonstravo šokantį šimtakojį, vorus, muses ar kitus vabalus...
Kostiumus kūrė ne tik patys vaikai, bet ir į talką atskubėję tėveliai. Jei žiogams pasidabinti užteko žalių kaspinų, boružėlėms teko ilgiau pasukti galvas, kaip atrodyti kuo išradingiau, tad jos pasipuošė vienodais marškinėliais su juodais taškais.
„Svarbiausia, kad po renginio visi buvo laimingi ir patenkinti", – pasibaigus šventei džiaugėsi Utenos lopšelio–darželio „Želmenėlis" direktorė Sigita Balčiūnienė. – Muzikos vadovai išrinko tai, kas per mokslo metus vaikams buvo įdomu. Renginio metu daugelis tiesiog žaidė, jautėsi laisvi ir nesuvaržyti, o prie jų prisijungė grupių auklėtojos ir tėveliai. Smagu matyti ir tuos, kurie nuo vienerių metų pradėjo lankyti darželį, o šiandien jau dalyvauja kartu su visais. O tam, kas nedrąsus, padėjo mamytės ir tėveliai".
Šios įstaigos vadovė prisipažino, kad tuomet, kai visa bendruomenė susirenka į tokias šventes, jai visuomet graudu atsisveikinti su į mokyklą išeisiančiais vaikais.
212 vaikų ugdančio lopšelio–darželio „Želmenėlis" teritoriją puošia graži tvora. „Šiuo metu mūsų teritorija yra saugi, o kartu su tėveliais kuriame aplinką. Susibūrė tėveliai statė namukus, vakarais gamino stalus, suolus ar gražino mūsų teritoriją", – pasidžiaugė ugdymo įstaigos vadovė, pridūrusi, kad neužtenka vien to, kad vaikų lopšelio–darželio teritorijoje stovėtų viena smėlio dėžė ir pavėsinė.
Už tėvelių pastangas kurti gražią aplinką padėkota koncerto „Amarelio pyragas" metu: jiems įteiktos padėkos, o po spalvingos šventės visi turėjo puikią progą susėsti pavėsyje ir paragauti gardžiai kvepiančio pyrago...

Autorės nuotr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:494
Vakar apsilankė:10585
Šią savaitę apsilankė:494
Šį mėnesį apsilankė:494
Viso (nuo 2015-02-16):13802056
Šiuo metu naršo:
80
2020-06-01
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!