Aplinkos gražinimo akcija – mokiniai nudažė mokyklos tvorą
JaunimasAplinkos gražinimo akcija – mokiniai nudažė mokyklos tvorą
2016 gegužės 13, Penktadienis 11:14

Aplinkos gražinimo akcija – mokiniai nudažė mokyklos tvorą

Aplinkos gražinimo akcija – mokiniai nudažė mokyklos tvorą
 • Jurgita PAVILONIENĖ
 • 38 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Praėjusią savaitę, gegužės 6-os vakarą, „Žiburio" pradinės mokyklos kiemas kaip niekad buvo pilnas gyvybės. Čia susirinkę mokiniai, jų tėvai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai dalyvavo pačių organizuotoje akcijoje „Dažom".

O pradžia buvo kur kas anksčiau. Mintis nudažyti mokyklos tvorą bendruomenei kirbėjo seniai. Kaip portalui udiena.lt sakė „Žiburio" pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Jūratė Černiauskienė, tereikėjo, kad tas mažas paukštelis pakliūtų į tinkamą aplinką. O jis ir pakliuvo. Mintis atnaujinti mokyklos teritorijos tvorą nuskambėjo per mokyklos mokinių tėvų tarybos susirinkimą. Aktyvūs tėvai iš karto pasigavo šią idėją ir ėmėsi iniciatyvos, kad ji būtų įgyvendinta. O kad visiems būtų smagiau ir niekas nepristigtų azarto, Andrius ir Aurelija Mackoniai įsteigė prizą – aktyviausia klasė gaus „Utenos lazerių" kvietimą linksmai ir aktyviai praleisti laiką žaidžiant lazerių žaidimą. Taigi kiekvienai klasei beliko įgyvendinti tikslą – sunešti kuo daugiau tvorai dažyti tinkamų dažų, aktyviai sudalyvauti ir kuo daugiau nudažyti tvoros segmentų.
Taigi gegužės 6 dieną visi pasiraitoję rankoves kibo į darbą. Vaikai, tėvai, mokyklos bendruomenė kruopščiai ir smagiai dažė ne tik tvorą – kai kurie nusidažė ir plaukus. Bet nuotaikos negadino nei ta spalvota dėmė ant rankos ar drabužių, nei aplink vis didėjantis būrys uodų. Azartas buvo toks didelis, kad kai kurios klasės, pritrūkusios dažų, važiavo į parduotuvę jų dar nusipirkti. Rezultatas – džiuginantis. Visa mokyklos tvora (iš viso 158 segmentai) nudažyta ir šiandien akį traukia ryškiomis spalvomis. J. Černiauskienė tikino, kad šis renginys vaikams paliko didelį įspūdį ir yra puiki visų mokinių ir jų tėvų dovana mokyklai.
A. ir A. Mackoniai, matydami gausų dalyvių būrį (jų tą vakarą susirinko beveik 300!) ir tokius aktyvius mokinius, nusprendė kvietimus į lazerių žaidimą įteikti ne vienai klasei, o keturioms – 1b, 2b, 3a ir 4b.

Autorės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasibaigus akcijai „Tvora“

  Visą gegužės mėnesį (2–20 dienomis) Utenos regiono aplinkosaugininkai sausuma ir vandeniu vykdė tikslinius reidus siekdami užtikrinti vandens telkinių ir jų pakrančių ekosistemų būklės gerinimą, piliečių teises nekliudomai patekti prie vandens telkinių.

 • Prasidėjo akcija „Tvora“

  Siekiant užtikrinti vandens telkinių ir jų pakrančių ekosistemų būklės gerinimą, piliečių teises nekliudomai patekti prie vandens telkinių, nuo gegužės 2-os iki gegužės 20 dienos organizuojama akcija „Tvora". Šios akcijos metu tiksliniai reidai sausuma ir vandeniu bus vykdomi ir Utenos regione.

 • Prasideda akcija „Tvora": pakrantės turi priklausyti visiems

  Visą balandį aplinkosaugininkai tikrins, ar šalies vandens telkinių pakrantės prieinamos žmonėms. Jas neteisėtai užtvėrę žemės savininkai raginami nelaukti aplinkosaugininkų vizito ir tvėrimus pašalinti geranoriškai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1233
Vakar apsilankė:10440
Šią savaitę apsilankė:35677
Šį mėnesį apsilankė:124088
Viso (nuo 2015-02-16):14148080
Šiuo metu naršo:
63
2020-07-16
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!