Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovaus D. Remeika
ĮvairenybėsValstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovaus D. Remeika
2017 balandžio 20, Ketvirtadienis 12:57

Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovaus D. Remeika

Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovaus D. Remeika

Vyriausybė pritarė Žemės ūkio ministerijos siūlymui Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovu ketveriems metams skirti žemės ūkio viceministrą Darių Remeiką. Jis naujas pareigas pradės eiti nuo balandžio 27 dienos.

D. Remeika Lietuvos maisto ir veterinarijos sistemoje dirbo nuo 1995 iki 2006 metų, 2004–2006 metais buvo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas. Vėliau jis dirbo už veterinariją ir maisto saugą atsakingose Europos Komisijos institucijose.

VMVT inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uždrausta tiekti rinkai dar 2 rūšių „Mamuko košes“

  Tęsiant tyrimą dėl nekokybiškų maisto produktų „Mamuko košė", Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (Vilniaus VMVT) pakartotinai patikrino šių produktų gamintoją – UAB „Biogami". Be to, buvo gautas vartotojos skundas dėl įsigyto galimai nekokybiško produkto „Mamuko košė. Ekologiškų grikių kruopytės" (tinka vartoti iki šių metų lapkričio 25 d.).

 • Sugriežtinta jaunų gyvūnų augintinių įvežimo tvarka

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) kartu su Muitinės departamentu patvirtino bendrą įsakymą, kuriuo siekiama užkirsti kelią nelegaliai prekybai gyvūnų augintinių jaunikliais, įvežamais į Lietuvą iš trečiųjų šalių.

 • Vienoje Utenos kebabinių rasti grubūs pažeidimai

  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai šį pusmetį patikrino daugiau nei pusę Lietuvoje veikiančių kebabinių. Penktadalyje jų nustatyta grubių higienos pažeidimų, rasta netinkamai laikomų gaminių ir produktų, kurių tinkamumo vartoti terminas pasibaigęs. Paaiškėjo, kad dažniausiai kebabinėse nesilaikoma higienos reikalavimų – dažnas darbuotojas nepasitikrinęs sveikatos, neišklausęs higienos įgūdžių kurso, nepaiso asmens higienos.

 • „Mars“ atšaukiami šokoladiniai batonėliai Lietuvos parduotuvių nepasiekė

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informavo tai, kad JAV gamintojos „Mars" atšaukiami šokoladiniai batonėliai Lietuvos prekybos tinklų nepasiekė.

 • Visa Lietuvoje legaliai parduodama produkcija – saugi

  Lietuvos gyventojai neturi nerimauti dėl šalies rinkoje parduodamų maisto produktų, visa legaliai parduodama produkcija yra griežtai kontroliuojama ir saugi. Teisėsaugos institucijų išaiškintas nelegalios prekybos paukštiena atvejis – kriminalinis nusikaltimas, tačiau tyrimo metu rasta galimai nesaugi paukštiena vartotojų nepasiekė.

 • Higienos įgūdžius viešojo maitinimo įmonėse reikia tobulinti

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) šių metų lapkričio mėnesį vykdė akciją „STOP bakterijoms!", kurios metu įvairių miestų ir rajonų restoranuose, kavinėse, užkandinėse buvo tikrinama darbuotojų asmens higiena, imami mėginiai nuo darbuotojų rankų, vertinta, ar nedėvimi žiedai, ar švarūs drabužiai, pakanka priemonių rankoms plauti, personalas pasitikrinęs sveikatą ir t.t.

 • Patikrinta, ar mėsos gaminiai rūkomi saugiai ir kokybiškai

  Nuo šių metų pradžios Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai patikrino 25 mėsos gaminių gamybos įmones, kuriose gaminamos rūkytos dešros ir kiti mėsos gaminiai. Neatitikimų daugiau nustatyta smulkiose individualiose įmonėse, gaminančiose rūkytus mėsos gaminius nedideliais kiekiais.

 • Kitąmet bitininkai praktinius mokymus organizuos bityne

  Kasmet antrąjį spalio šeštadienį Utenos valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje renkasi bitininkai. Didžiausi darbai bitynuose jau nudirbti, tad susitikti, pasikalbėti ir pasidomėti tuo, kokie iššūkiai laukia kitąmet, šis metas – jiems palankiausias.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3085
Vakar apsilankė:8903
Šią savaitę apsilankė:29845
Šį mėnesį apsilankė:178253
Viso (nuo 2015-02-16):12529687
Šiuo metu naršo:
171
2020-02-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!