Teklė Paukštienė švenčia 100-ąjį gimtadienį
ĮvairenybėsTeklė Paukštienė švenčia 100-ąjį gimtadienį
2014 gruodžio 02, Antradienis 09:24

Teklė Paukštienė švenčia 100-ąjį gimtadienį

Teklė Paukštienė švenčia 100-ąjį gimtadienį

„Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia savo ypatingą šviesą, kuri vis kitaip papuošia gyvenimo mozaiką. 100-tojo jubiliejaus proga linkiu Jums geros sveikatos, artimųjų meilės bei kasdienių džiaugsmų!"– šiais žodžiais buvo pasveikinta Saldutiškio seniūnijos Plaučiškių kaimo gyventoja, švenčianti savo 100-ąji gimtadienį.

Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino sveikinimą, dovanas ir gėles jubiliatei įteikė mero patarėjas Gintautas Petravičius ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė. Įspūdingo jubiliejaus proga Teklę Paukštienę pasveikino Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus direktorius Vidmantas Misiūnas ir pensijų skyriaus vedėja Alma Vaitkevičienė.
Sveikintojai įteikė dovaną, margaspalvių gėlių puokštę bei palinkėjo senolei sveikatos. Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris padovanojo jubiliatei austą juostą ir palinkėjo kasdienių džiaugsmų. Ilgaamžės Teklės dukra Aldona Paukštytė sveikintojams papasakojo apie savo mamytės gyvenimą: pati užaugusi 6 vaikų šeimoje, po vedybų užaugino du vaikus – sūnų Edmundą ir dukrą Aldoną. Senolė turi dvi anūkes Aureliją ir Vilmą, proanūkį Eimantą. Pasidžiaugti šimto metų jubiliejumi, pasveikinti sukaktuvininkės žada užsukti ir kaimynai, mat Teklė kadaise buvo garsi siuvėja, tad namų durys atviros nuo senų laikų.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Žvilgsnis pro objektyvą: Utena šventė gimtadienį

  Šeštadienį Utenoje vėl šurmuliavo šventė – spalvingai buvo minimas 758 miesto gimtadienis. Nuo ryto aplink Utenos kultūros centrą išsidėsčiusiose scenose koncertavo įvairūs atlikėjai, o uteniškiai ir ne tik galėjo išmėginti savo jėgas maratone „Go, Utena, go“, buvo sveikinami miesto svečiai, veikė atrakcionai vaikams, virė prekyba mugėje. Sočiai prisivaišinę ir apsipirkę šventės dalyviai galėjo pasigėrėti įspūdingu erdviniu kinu „Taurapilio" kieme bei įspūdingais koncertais, kurie buvo dovanojami miestelėnams ir svečiams. Sekmadienį šventės renginiai persikėlė į Užpalius.

 • Utena šventė 757 metų gimtadienį

  Vienam didžiausiam metų renginiui – Utenos gimtadieniui – ruošiamasi iš anksto ir gana kruopščiai. Jau visą savaitę uteniškius kvietė įvairūs spalvingi renginiai, parodų, festivalių atidarymai, garbingi apdovanojimai, o šeštadienį tūkstančius miestelėnų ir atvykusių iš svetur subūrė šventinė programa. Utena griausmingai atšventė 757 metų gimtadienį, o miestas pasidabino ne tik šventinėmis spalvomis, bet ir dalyvių šypsenomis.

 • Vaikų gimtadienis gamtoje – ką valgyti ir ko vengti?

  Nors gamta geru oru nelepina, noras savaitgalį bent trumpam ištrūkti į gamtą ar sodybą užmiestyje niekur nedingsta. Lauko žaidimai, kita aktyvi veikla ir maisto gaminimas ant laužo ypač vilioja vaikus, kurie dažnai pareiškia norą gamtoje švęsti ir svarbiausią dieną metuose – gimtadienį.Šventės organizavimas atvirame ore tėvams gali tapti tikru iššūkiu – sveiko maisto gaminimas ir transportavimas reikalauja kur kas daugiau pastangų nei staliuko kavinėje užsakymas. Vis dėlto, pasak sveikatai palankaus maisto technologės ir mitybos ekspertės Ramintos Bogušienės, tokia šventė vaikams padarys gerokai didesnį įspūdį, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į maisto, kurį skanaus mažieji, pasirinkimą.

 • Anykščiai miesto gimtadienį kviečia švęsti po gimtinės laja

  Anykščiai, pelnytai vienu lankomiausių šiandien laikomas miestas Lietuvoje, liepos 22–24 dienomis kartu kviečia švęsti 576-ąjį savo gimtadienį. Net tris dienas truksiančios šventės organizatoriai pažada, kad nuobodžiauti čia neteks ir išrankiausiam svečiui: VIII Pasaulio anykštėnų suvažiavimas, dešimtys kultūros ir sporto renginių, šventinė mugė, interaktyvios patyrimų erdvės. Visa tai ir daugiau – Anykščių miesto šventėje, kurios tema šiemet – „Po gimtinės laja“.

 • Rokiškyje – XV Baltų vienybės ir miesto gimtadienio šventė

  Rugsėjo 17 dieną Rokiškyje prasideda Baltų vienybės dienos ir Rokiškio gimtadienio šventės renginiai. Spalvingoje kelių dienų programoje organizatoriai žada daug įdomių tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtų renginių. Plačiau apie tai – programoje:

 • Restoranui „Kaukė" – jau vieneri

  Pasikeitęs, atsinaujinęs restoranas „Kaukė", kurio vadovė Rasa Lucinavičienė, jau švenčia vienerių metų gimtadienį. Per šį laiką pamaitinta ir aptarnauta tūkstančiai klientų tiek iš Utenos, tiek iš kitų miestų. „Užtikrinu, kad ir ateinančiais metais dirbsime, tobulėsime ir stengsimės įtikti visiems, norintiems skaniai pavalgyti ar švęsti jaukią šventę", – sakė restorano vadovė R. Lucinavičienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2508
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:10372
Šį mėnesį apsilankė:10372
Viso (nuo 2015-02-16):13811934
Šiuo metu naršo:
112
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!