Išsipildė uteniškės svajonė turėti savo princą
ĮvairenybėsIšsipildė uteniškės svajonė turėti savo princą
2014 lapkričio 20, Ketvirtadienis 13:25

Išsipildė uteniškės svajonė turėti savo princą

Išsipildė uteniškės svajonė turėti savo princą

Niekada neverta svajoti tyliai - tuo įsitikino septyniasdešimtmetė uteniškė ponia Asta, kurios troškimą auginti vėžliuką išpildė televizijos laida „Svajonę turiu". Sužinojęs apie močiutės svajonę, jos anūkas kreipėsi į projekto rengėjus ir šie neliko abejingi moters siekiui taip praskaidrinti savo dienas. Kaip išsipildė ponios Astos svajonė, bus galima pamatyti šiandien, 21.15 val. LRT eteryje.

Veterinarės specialybę turinti moteris itin mėgsta gyvūnus. Senjorei ypač patinka vėžliukai. Šį gyvūną ponia Asta augino trejus metus, tačiau prieš pusantrų jis neatsibudo po žiemos miego. „Taip man trūko to vėžliuko, kad sunku apsakyti. Kas vakarą vis žvilgtelėdavau į jo namelį ir suspausdavo man širdį - tuščia, nieko nebėra. Artimiesiems nelabai pasakodavau, tačiau jie, pasirodo, žinojo apie mano liūdesį", - sakė moteris.

Uteniškei į pagalbą atskubėjo anūkas. „Net nežinojau, kad jis „Camelia" vaistinėje užpildė anketą, o kai papasakojo, galvojau, nieko iš to neišeis. Juk stepių vėžliukas - gan retas ir brangus gyvūnas, tai ne balinis vėžlys. Bet kai paskambino iš televizijos, supratau, kad atėjo laikas mano svajonei išsipildyti. Gavau dovanų puikų vėžliuką, kuriuo negaliu atsidžiaugti. Gyvena jis terariume, tiesa, artėjant žiemai yra kiek apsnūdęs, norėtųsi dažniau jį pakibinti, bet dabar toks metas", - aiškino laidos „Svajonę turiu" dalyvė.

Ponia Asta užsiminė, kad siekdama kuo geriau pasirūpinti vėžliuku, kreipėsi į zoologijos sodą dėl konsultacijų. „Ten man patarė įrengti jam specialų kartotinį namelį, kur jis galėtų snūduriuoti. Tai jame vėžliukas dažniausiai ir tūno", - sakė moteris, savo svajonių augintinį pavadinusi Princu.
Apie tai, kaip uteniškė džiaugiasi savo augintiniu ir kaip jai sekasi juo rūpintis bei kaip pildosi vyresnio amžiaus žmonių svajonės, žiūrėkite jau šiandien, ketvirtadienį, iškart po „Panoramos", 21.15 val. projekto „Svajonę turiu" vedėjas - Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Džeraldas KAUNECKAS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1432
Vakar apsilankė:11746
Šią savaitę apsilankė:1432
Šį mėnesį apsilankė:69642
Viso (nuo 2015-02-16):13143807
Šiuo metu naršo:
89
2020-04-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!