Uteniškiai prieš Šv. Kalėdas gali padėti sveikti vėžiu sergantiems vaikams

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija”, besirūpinantis vėžiu sergančiais vaikais, gruodžio 20-21 dienomis dalyvauja Šv. Kalėdų mugėje , kuri vyks Utenos prekybos centre „Aušra” . Mugės metu lankytojai galės įsigyti kalėdinių „Mamų Unijos” suvenyrų, tokiu būdu prisidėdami prie vėžiu sergančių vaikų gydymo, reabilitacijos ir slaugos.

„Mūsų fondui svarbu skleisti žinutę apie vėžiu sergančius vaikus ir sutekti žmonėms galimybę padėti ligoniukams sveikti. Todėl džiaugiamės kad kartu su savanorių pagalba galime dalyvauti Utenos miesto kalėdinėje mugėje, kurioje prekiausime mielais suvenyrais. Kiekvienas nupirktas suvenyras – tai reikšminga parama sergantiems vaikams,” – pasakojo fondo direktorė Eglė Mėlinauskienė.

Šv.Kalėdų mugėje uteniškiai galės įsigyti „Mamų Unijos” medžiaginių maišelių, nuotaikingų puodelių, kalėdinių atvirukų ir fondo išleistą knygą „Pasakų namučiai”. Visos lėšos, surinktos už parduotus suvenyrus, bus skiriamos fondo globojamų vėžiu sergančių vaikų gydymui: nekompensuojamiems vaistams, tyrimams, gydymui užsienyje, slaugos priemonėms, onkohematologijos skyriaus mikroklimato gerinimui, terapiniams užsiėmimams.

„Mamų Unijos” savanoriai pirmą kartą lankosi Utenoje. Todėl tikiuosi, kad uteniškiai pasinaudos proga prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, o su didžiausia meile padarytus ir įsigytus suvenyrus dovanos savo artimiausiems Šv. Kūčių ir Kalėdų proga, ” – savo lūkesčiais dalijosi „Mamų unijos” savanorė uteniškė Rūta Treinytė.
Įsigyti fondo suvenyrus ir tokiu būdu padėti sveikti vėžiu sergantiems vaikams galima gruodžio 20 dieną nuo 10 iki 17 val. bei gruodžio 21 dieną nuo 10 iki 16 val. Utenos prekybos centre „Aušra”, paramos ir labdaros fondo „Mamų unija” stende.

Apie „Mamų uniją”:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija” įsteigtas Lietuvoje 2008 m. „Mamų unija” globoja vėžiu sergančius Lietuvos vaikus, padeda jiems ir juos auginančioms šeimoms, sprendžia psichologines, gydymo ir reabilitacijos bei finansines problemas. „Mamų unija” perka vaistus, slaugos priemones, medicininę įrangą, atnaujina palatas, rūpinasi ligonių laisvalaikiu ir švietimu, bendradarbiauja su medikais, formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėja pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje. Per penkerius veiklos metus fondas suteikė paramos už 1,2 mln. litų.

Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas