Meras Alvydas Katinas apie išeinančius Beždžionės ir ateinančius Gaidžio metus
AktualijosMeras Alvydas Katinas apie išeinančius Beždžionės ir ateinančius Gaidžio metus
2016 gruodžio 30, Penktadienis 13:53

Meras Alvydas Katinas apie išeinančius Beždžionės ir ateinančius Gaidžio metus

Meras Alvydas Katinas apie išeinančius Beždžionės ir ateinančius Gaidžio metus

Šie paskutines valandas skaičiuojantys metai mūsų rajonui buvo pilni įvairių iššūkių, pasiekimų, išgyvenimų, atsisveikinimų ir laimėjimų. Apie visa tai laikraščio žurnalistas Vytautas Ridikas kalbėjosi su Utenos rajono vadovu, tiesioginiuose merų rinkimuose išrinktu Alvydu Katinu.

Jūs esate išrinktas geriausiu šalies meru, Lietuvos šviesuoliu, geriausiu metų kultūros politiku. Bet teko girdėti Jus skaitant eilėraštį apie tai, kad titulai dar ne visi, dar vienas liko. Ką turėjote galvoje?

Taip, tokį eilėraštuką skaičiau per minėtas Antanines Antano ir Motiejaus Miškinių sodyboje Juknėnuose. Atsakydamas į Jūsų klausimą, pacituosiu eilėraščio pabaigą: ačiū Dievui / titulai dar ne visi / dar vienas liko / tapti įtariamuoju. Taip aš su ironija bandžiau pažvelgti į savo nelengvą gyvenimo tarpsnį po to, kai man 2015 metų spalio mėnesio pabaigoje STT Panevėžio valdyboje buvo pareikšti įtarimai. Įtariamuoju esu iki šiol, bet apie tai nevertėtų plačiau kalbėti šventiniame Jūsų laikraščio numeryje. Pasinaudodamas proga, norėčiau padėkoti rajono žmonėms už tylų supratimą ir palaikymą.

Ko norėtumėte palinkėti gimtojo krašto žmonėms, pasitinkantiems Gaidžio metus?

Jokia paslaptis, kad gaidys gieda užsimerkęs, nes atmintinai žino savo pareigas. Linkiu, jog tokie būtų ir Gaidžio metai – savaime, be didesnių pastangų, sukrėtimų žadintų mumyse laimę, sėkmę, meilę ir viltis. Be to, vertėtų prisiminti, jog pagrindinė gaidžių bendravimo forma yra peštynės, ir nepasiduoti pagundai santykius aiškintis kumščiais, lėkštėmis, skundais bei teismais. Mes turime puikių būdų pakovoti už vietą po saule, konkuruodami darbais, idėjomis, kūrybinėmis galiomis.
Iš Jūsų būtų galima tikėtis ir poetiškesnio palinkėjimo...

Prašom:
mes niekad nepavysim laiko
nei žodžiais nei darbais nei širdimi
taip viskas rodos paprasta ir aišku
belieka valandų spūsty išlikti savimi

O ką reiškia būti savimi? Kaip bebūtų keista, būti savimi – tai reiškia būti kituose. Būti kituose savo darbais, žodžiais, idėjomis, meile, gerumu...
Linkiu mums visiems ir eiti šia kryptimi.
Gražių, saugių ir laimingų!

Visą interviu skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".

Virginijaus Benašo nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo dar vienas kandidatas, sieksianti Utenos rajono savivaldybės mero posto

  Paaiškėjo Lietuvos žaliųjų partijos Utenos skyriaus kandidatas į rajono mero postą kovo pradžioje vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Skyriaus nariai kandidatu išrinko teisininką Sigitą Mecelicą.

 • Mero byloje – vėl nežinomybė

  Kaip „Utenos dienai“ pranešė Panevėžio apygardos teismo Teismo pirmininko tarnybos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su visuomene ir žiniasklaida) Jolita Gudelienė, šio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Pranas Šimkus, kuris nagrinėjo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) kaltinimus Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui ir buvusiai tuometinio Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sekretoriato vadovei Džiuljetai Žiugždienei, kurie susiję su bendrovės „Utenos melioracija“ atliktu privataus gyvenamojo namo remontu, Prezidentės dekretu šią savaitę atleistas (išėjo į pensiją) iš teisėjo pareigų.

 • Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas parašė laišką Bono

  Praėjusią savaitę Lietuvą pasiekė žinia, kad į Utenos prekybos centrą „Aušra" yra investavusi muzikos pasaulio garsenybė – airių grupės U2 vokalistas Paul David Hewson, pasaulyje žinomas kaip Bono. Neabejotinai Utena nuo šiol garsės ne tik kaip laimės miestas, bet ir kaip miestas, kurį savo investicijoms pasirinko grupės U2 lyderis.

 • Teismui perduota Utenos rajono savivaldybės mero A. Katino byla

  Panevėžio apygardos teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba ir prekyba poveikiu. Kartu su juo bus teisiama buvusi Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko sekretoriato vadovė Džiuljeta Žiugždienė, kuri kaltinama nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimu, dokumento klastojimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir turto iššvaistymu.

 • Utenos rajono savivaldybėje baigėsi katino dienos – į darbą sugrįžo A. Katinas

  Šiandien po dviejų mėnesių pertraukos į darbą sugrįžo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Nuo užimamų pareigų jį buvo nušalinęs teismas. Jam buvo pareikšti įtarimai kyšininkavimu. Pirmą Naujųjų metų darbo dieną meras grįžo į darbą, nes Panevėžio apygardos prokuratūra nusprendė nesikreipti į teismą dėl tolesnio mero nušalinimo nuo pareigų.

 • Meras Alvydas Katinas grįžta į savo kėdę

  Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kuriam buvo pareikšti įtarimai kyšininkavimu, po Naujųjų metų galės grįžti į darbą – Panevėžio apygardos prokuratūra nusprendė nesikreipti į teismą dėl tolesnio mero nušalinimo nuo pareigų.

 • Panevėžio apygardos teismo sprendimu meras lieka nušalintas nuo pareigų

  Lapkričio mėnesio pradžioje, Specialiųjų tyrimų tarnybai surinkus įkalčius ir juos perdavus teismui, įtariant kyšininkavimu nuo pareigų buvo nušalintas Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Šiandien (lapkričio 27 dieną) po 9 val. tapo aišku, jog Panevėžio apygardos teismas atmetė mero A. Katino gynėjo skundą dėl pirmos instancijos teismo sprendimo, kuriuo A. Katinas nušalintas nuo mero pareigų dviem mėnesiams.

 • Nušalinimą nuo pareigų meras išnaudoja poilsiui Tenerifės saloje

  Kaip „Utenos dienai" aiškino Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė, nors ir yra skirta kardomoji priemonė neišvykti iš šalies, nušalintasis rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas gavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Ramūno Pačebuto leidimą nuo lapkričio 6-os iki 13 dienos išvykti į poilsinę kelionę Ispanijoje, Tenerifės saloje. Pasak R. Stundžienės, prokuroras atsižvelgė į faktą, jog šią kelionę A. Katinas buvo suplanavęs anksčiau ir įsigijęs kelionės bilietus, todėl jis leido nušalintajam merui išvykti į Ispaniją.

 • Uteną krečia kyšininkavimo skandalas – meras nušalintas nuo pareigų

  Antradienį Lietuvą apskriejo, Utenoje – driokstelėjo – žinia, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai tiria galimą Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino kyšininkavimą. Atliekant tyrimą, Panevėžio miesto apylinkės teismas merą dviem mėnesiams nušalino nuo pareigų. Jam taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš šalies. Neoficialiais duomenimis meras, kaip įtaria STT, reikalavo kyšio bendrapartiečio premjero Algirdo Butkevičiaus sekretoriato vadovės Džiuljetos Žiugždienės naudai, įmonė, iš kurios reikalauta kyšio – bendrovė „Utenos melioracija", o reikalautas kyšis – tai D. Žiugždienės namo Gaižiūnuose (Utenos sen.) stogo remontas.

 • Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas nušalintas nuo pareigų

  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai tiria galimą Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino kyšininkavimą.
  STT pareigūnai siekia išsiaiškinti, ar meras iš vienos akcinės bendrovės vadovo kito asmens naudai reikalavo kyšio.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4310
Vakar apsilankė:7200
Šią savaitę apsilankė:4310
Šį mėnesį apsilankė:249404
Viso (nuo 2015-02-16):12299754
Šiuo metu naršo:
169
2020-01-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!