Solidžią išeitinę išmoką gausianti M. Petrauskienė atskleidė, ką veiks ateityje
AktualijosSolidžią išeitinę išmoką gausianti M. Petrauskienė atskleidė, ką veiks ateityje
2016 lapkričio 03, Ketvirtadienis 10:39

Solidžią išeitinę išmoką gausianti M. Petrauskienė atskleidė, ką veiks ateityje

Solidžią išeitinę išmoką gausianti M. Petrauskienė atskleidė, ką veiks ateityje

Kitą savaitę LR Seimą paliks 80 politikų, juos pakeis nauji veidai, mūsų šaliai atstovausiantys ketverius metus. Lapkričio 14 dieną Seime prasidės 2016–2020 metų kadencijos Seimo pirmasis posėdis, kuriame prisieks 141 Seimo narys.

Paskutines darbo dienas Parlamente skaičiuoja ilgametė Seimo narė socialdemokratė Milda Petrauskienė, kuri LR Seime buvo tris kadencijas iš eilės – nuo 2004 metų, šioje Seimo kadencijoje ji dirbo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko pavaduotoja. Paskutinius ketverius metus rajonui atstovavusią M. Petrauskienę rinkėjų valia pakeitė konservatorius Edmundas Pupinis.
Tačiau išeinantiems tautos išrinktiesiems, praradusiems darbą Parlamente, priklauso solidžios kompensacijos. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenis, darbą baigiantiems Seimo nariams išeitinėms išmokoms ir su jomis susijusiems mokesčiams reikės 1 mln. 392 tūkst. Eur, įskaitant darbdavio socialinio draudimo įmokas. Tačiau tikslūs skaičiavimai galimi tik pasibaigus šių Seimo narių įgaliojimams.
Seimo nariui išmokama tiek vidutinių mėnesinių Seimo nario atlyginimų dydžio išeitinė išmoka, kiek metų nepertraukiamai truko jo kadencija Seime, bet ne mažesnė kaip 2 ir ne didesnė kaip 6 vidutinių mėnesinių Seimo nario atlyginimų dydžio išeitinė išmoka.
LR Seimo kanceliarijos duomenimis, tris kadencijas iš eilės dirbusiai Seimo narei Mildai Petrauskienei turėtų būti išmokėta 6 mėnesių atlyginimo dydžio išeitinė išmoka. Seimo nario atlyginimo dydis priklauso nuo jo pareigų Seime.
Šiuo metu eilinio parlamentaro pareiginė alga siekia 2,531 tūkst. eurų be priedo už tarnybą Lietuvos valstybei stažą. M. Petrauskienė turėtų gauti per 15 tūkst. eurų išeitinės išmokos.
Po rinkimų į Seimą antrojo turo minimalia balsų persvara E. Pupiniui pralaimėjusi Milda Petrauskienė laikraščio „Utenos diena" žurnalistams prisipažino, kad iš aktyvios politinės arenos ji nepasitraukianti, tačiau daugiau dėmesio skirsianti kelionėms, lankysianti koncertus bei pailsėsianti. „Neatsisakau partinės veiklos. Aš esu toks žmogus, kuris nenustygsta vietoje, todėl ramiai gyventi nežadu", – teigė M. Petrauskienė.

Vytauto Ridiko nuotr.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Anykščiuose lankėsi ministrė J. Petrauskienė

    Kovo 23 dieną, penktadienį, Anykščiuose lankėsi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Anykščių rajono savivaldybėje ministrė, Seimo narys Antanas Baura, Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, administracijos direktorius Audronius Gališanka ir jo pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas susitiko su Anykščių rajono švietimo įstaigų vadovais ir jiems pristatė mokytojų etatinio darbo užmokesčio modelį.

  • Ministrė J. Petrauskienė: profesinės mokyklos turi glaudžiai bendradarbiauti su darbdaviais

    Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ministerijoje susitiko su Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos vadovais.

  • Permainos Utenos ligoninėje – pacientų ir darbuotojų labui

    Utenos ligoninės pastatų rekonstrukcijos projektų įgyvendinimas – ilgas ir sudėtingas procesas. Norėdami jį pagreitinti, Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga ir Seimo narė Milda Petrauskienė lankėsi pas sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę. Apie susitikimą su sveikatos apsaugos ministre, kuris buvo surengtas Seimo narės M. Petrauskienės iniciatyva, kalbamės su Utenos ligoninės direktoriumi Daliumi Drunga.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6814
Vakar apsilankė:6469
Šią savaitę apsilankė:13283
Šį mėnesį apsilankė:24097
Viso (nuo 2015-02-16):14291257
Šiuo metu naršo:
76
2020-08-04
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!