Per savaitę įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės
AktualijosPer savaitę įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės
2016 balandžio 01, Penktadienis 11:28

Per savaitę įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės

Per savaitę įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės

Per savaitę, kovo 25-31 dienomis, mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Žuvo penki eismo dalyviai: du vairuotojai (vyras ir moteris), vienas pėsčiasis, viena keleivė ir vienas dviračio vairuotojas. Žuvusiųjų amžiaus vidurkis – 47-eri metai. Sužeistas 51 žmogus, tarp jų – 7 nepilnamečiai. Daugiausia įvykiuose sužeista vairuotojų – 20 ir vienas keleivis.

Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo penkiuose įvykiuose.

Šiais metais Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 42 žmonės, t. y. 12 mažiau negu praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Daugiausia žuvo pėsčiųjų – 21 ir vairuotojų – 12. Tarp žuvusiųjų – 33 vyrai ir 9 moterys.

Lietuvos kelių policijos tarnybos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Draudikai: praėjusieji metai šalyje buvo avaringesni, bet ne Utenoje

  Ne tik Lietuvos kelių policijos duomenys, kuriuose fiksuojami tragiškų pasekmių turėję eismo įvykiai, bet ir smulkesnes avarijas atspindinti draudikų statistika byloja tą patį – praėjusiais metais avaringumas šalyje išaugo. Draudimo bendrovė BTA pernai užfiksavo 11,8 tūkst. eismo įvykių, kuriuos sukėlė lengvieji automobiliai – 20 proc. daugiau nei 2018 m. Labiausiai jų skaičius augo Alytuje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

 • Ieškoma būdų sumažinti avaringumą Lietuvos keliuose

  Eismo saugumas keliuose vis dar opi problema. Neatsakingas vairavimas, leistino greičio viršijimas, pėsčiųjų neatidumas gatvėse ir keliuose, vairavimas išgėrus – pagrindinės priežastys, sukeliančios nelaimes keliuose.

 • Miesto gatvėmis raižantys vairuotojai į kelio ženklus nežiūri

  Panašu, kad mūsų miesto gatvės netrukus virs kaskadininkų pasirodymų vieta. Tokie triukai, kuriuos retkarčiais pademonstruoja mūsų vairuotojai, stebina net visko mačiusius policijos pareigūnus. Socialiniai tinklai lūžta nuo pikantiškų komentarų, plačiai aptarinėjamos eismo įvykių detalės. Pastarojo meto nelaimės mūsų miesto gatvėse paskatino parašyti publikaciją apie neįprastas avarijas ir plačiau pažvelgti, kodėl tokie eismo įvykiai kartojasi.

 • Lietuvos keliuose išsaugotos 44 gyvybės

  Lietuvos keliuose šiais metais žuvusiųjų skaičius sumažėjo daugiau nei penktadaliu. Statistikos duomenimis, nuo šių metų sausio 1 d. iki lapkričio 15 d. žuvo beveik 22 proc. eismo dalyvių mažiau nei tuo pat metu pernai. Tai reiškia, kad šiemet šalies keliuose pavyko išsaugoti 44 gyvybes. 2015 m. šiuo laikotarpiu užregistruotos 203 žūtys.

 • Žuvusiųjų keliuose sumažėjo daugiau nei tris kartus

  Balandžio 6-ą šalyje minima Saugaus eismo diena. Ją Lietuva pasitinka žymiai sumažėjusiais pastarųjų metų avaringumo rodikliais.
  „Palyginti su 2005 metais, pernai keliuose žuvo tris kartus mažiau žmonių. Tai džiugina, tačiau eismo sauga keliuose ir toliau lieka vienas pagrindinių mūsų iššūkių. Tikslas, kurio siekiame, – nulis žūčių keliuose", – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

 • Šią savaitę žuvo aštuoni žmonės, vienas iš jų – Zarasų rajone

  Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, kovo 6–12 dienomis, mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3541
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:15719
Šį mėnesį apsilankė:104130
Viso (nuo 2015-02-16):14128122
Šiuo metu naršo:
130
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!