Kyla viešojo transporto kainos
AktualijosKyla viešojo transporto kainos
2015 rugpjūčio 27, Ketvirtadienis 10:34

Kyla viešojo transporto kainos

Kyla viešojo transporto kainos

Rugpjūčio mėnesio posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė UAB „Utenos autobusų parkas" keleivių vežimo reguliariais reisais vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainų ir tarifų pakėlimui.

Nuo rugsėjo 15 d. vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais keičiama iš 0,58 Eur į 0,60 Eur, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais taikant 50 procentų bilieto kainos nuolaidą – iš 0,29 Eur į 0,30 Eur. Terminuotų (mėnesinių) vardinių miesto bilietų kaina važiuoti visomis savaitės dienomis keičiama iš 14,48 Eur į 14,50 Eur, važiuoti darbo dienomis – iš 11,58 Eur į 11,60 Eur, važiuoti visomis savaitės dienomis taikant 50 procentų bilieto kainos nuolaidą – iš 7,24 Eur į 7,25 Eur. Vieno kilometro kaina priemiesčio maršrutuose nesikeičia.
Prieš balsavimą Taryboje kainų kilimu stebėjosi liberalų sąjūdžio atstovas Darius Pakajavas, atkreipdamas dėmesį, kad kuras pastaruoju metu yra gerokai atpigęs. Konservatorius Edmundas Pupinis tvirtino, kad ne visuomet didesnės kainos užtikrina didesnį lėšų surinkimą. Posėdyje dalyvavęs įmonės vadovas Virginijus Treinys aiškino, kad siekiama atstatyti teisingumą, mat dar neseniai kuro kainos buvo labai aukštos, o įvedus Lietuvoje eurą viešojo transtorto kainos Utenoje nekilo... Liberalsąjūdietis Marijus Kaukėnas piktinosi, kad V. Treinys esą daro gėdą į posėdį atėjęs be finansinių apskaičiavimų. Tačiau oponuojančių kolegų pasipiktinimas neįtikino valdančiosios daugumos – nuo šiol už keliones autobusais teks pakloti daugiau.

udiena.lt inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pustuščių autobusų durys atsiveria ne visiems keleiviams

  Uteniškė Janina Vildžiūnienė, dažnai važinėjan­ti miesto autobusais, skundėsi aplaidžiai į savo dar­bą žiūrinčiais UAB Utenos autobusų parko vairuo­tojais, kurie nesivargina užvažiuoti į stotį ir paimti keleivių. Tiesa, kaip prisipažino moteris, toks atve­jis jai pasitaikė pirmą kartą, tačiau uteniškė sakė ne­norinti, kad panaši situacija pasikartotų nei jai, nei kitam gyventojui. Ligoninėje mamą slaugančiai ir pačiai su sveikata problemų turinčiai uteniškei per svilinantį karštį teko pėsčiomis kulniuoti į tolokai esančius namus. Utenos autobusų stoties viršininkė Genovaitė Lilionienė, komentuodama šią situaciją, teigė, kad nori viešai atsiprašyti dėl to, kas nutiko rugsėjo mėnesio pradžioje.

 • Kelionė autobusu – su viltimi apie šviesią ateitį

  Šių metų gegužės mėnesio pradžioje Utenos autobusų parkui pradėjęs vadovauti Vidas Žvinys nebijo iššūkių. Apie tai „Utenos diena“ rašė birželio mėnesio pabaigoje – publikacijoje „Iššūkius mėgstantis vilnietis nepabūgo šokti į dilgėles“ direktorius atsakė į žurnalistės klausimus, minėjo nemažai būsimų pasikeitimų, iš kurių šiandien dalis jau realizuota.

 • Nelegaliems naudotų automobilių pardavėjams – neramios dienos

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla, taip pat dėl neteisėto praturtėjimo.

 • Savivaldybėms perduoti nauji mokykliniai autobusai

  Trečiadienį iš Vilniaus Katedros aikštės į 55 savivaldybes iškilmingai išlydėti 82 nauji geltonieji autobusai. Dvidešimt viena savivaldybė gavo po du autobusus. Į Utenos rajoną taip pat atriedėjo naujas autobusiukas, kuris atiteko Utenos Krašuonos progimnazijai.

 • Prekybos centrų kare Utenoje naudojama ir vienodų kainų taktika

  Prekybos tinklai nuolat konkuruoja tarpusavyje siekdami įgyti kuo didesnį pranašumą ir užsitikrinti klientų ištikimybę. Būdai įvairūs – vieni skelbiasi daugiausia dėmesio skiriantys kokybei, kiti – galintys pasiūlyti mažiausias kainas ar platesnį prekių asortimentą. Mūsų mieste prekybos centrams dygstant it grybams po lietaus „Utenos diena" nusprendė atlikti eksperimentą – palyginti dešimties dažno vartojimo prekių kainas penkiose skirtingose parduotuvėse. Jūsų teismui – nepriklausomo tyrimo eiga ir rezultatai.

 • Į 20 neįgaliųjų organizacijų išvyko specialūs nauji mikroautobusai

  20 nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų skirtingose savivaldybėse savo narius galės pavėžėti iki darbo, gydymo įstaigos, į renginius naujais mikroautobusais. Penktadienį joms įteikti rakteliai nuo 20-ties 9 vietų mikroautobusų, kuriuose galima įrengti po tris vietas žmogui su neįgaliojo vežimėliu.

 • Šiemet bus nupirkta dvigubai daugiau geltonųjų autobusų

  Švietimo ir mokslo ministerija, 2000 metais inicijavusi mokyklų aprūpinimą geltonaisiais autobusais, per keliolika metų kiekvienai savivaldybei nupirko vidutiniškai po 12 geltonųjų autobusų – iš viso 739. Šiais metais bus nupirkta beveik dvigubai daugiau geltonųjų autobusų nei paprastai.

 • Geltonasis autobusiukas atriedėjo į Užpalių gimnaziją

  Praėjusią savaitę Simono Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros, savivaldybėms iškilmingai perduoti 48 nauji 19 vietų mokykliniai autobusai „Iveco daily". Vienas geltonasis autobusiukas atriedėjo ir į Utenos rajono savivaldybę – jis skirtas Užpalių gimnazijai.

 • Pieno supirkimo tvarkos naujovės – nuo rugpjūčio 1 dienos

  Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės įsakymu pakeistos Pieno supirkimo taisyklės. Taisyklėse nustatyta, kad, kaip ir anksčiau, pienas parduodamas ir superkamas tik sudarius rašytinę pieno pirkimo–pardavimo sutartį, kuri turi atitikti Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo reikalavimus. Nauja tai, kad Seimui priėmus Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą, sudarant pieno pirkimo-pardavimo sutartis privaloma vadovautis ir jame įtvirtintomis nuostatomis.

 • Pažadėjo nupirkę keturis autobusus gerokai pagerinti uteniškių gyvenimą

  Jau ne pirmus metus UAB Utenos autobusų parkui skaičiuojant nuostolius, tačiau nesiimant jokių veiksmų, įmonės veiklos rodikliai kaitino aistras kone kiekviename Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdyje, kur politikams tekdavo tvirtinti sprendimų projektus dėl gelbėjimosi rato – finansinių injekcijų – suteikimo. Utenos valdžia ne kartą viešai pavadino autobusų parko maršrutus socialine, todėl iš biudžeto lėšų remiama paslauga. Opozicija, akcentuodama, kad Utenos autobusai dažnai veža orą, nes važinėja apytuščiai, kantriai ir atkakliai reikalavo imtis priemonių ir atnaujinti gėdingai susenusį transporto ūkį, jį keičiant nedideliais, ekonomiškais, naujais autobusais. Tačiau kai įmonė pagaliau ryžosi veikti – šokiruoti liko ne tik opozicionieriai, bet ir valdantieji su meru Alvydu Katinu priešakyje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6298
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:25604
Šį mėnesį apsilankė:304378
Viso (nuo 2015-02-16):13751444
Šiuo metu naršo:
201
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!