Užtikrintai rinkimus laimėjo Alvydas Katinas
AktualijosUžtikrintai rinkimus laimėjo Alvydas Katinas
2015 kovo 02, Pirmadienis 08:10

Užtikrintai rinkimus laimėjo Alvydas Katinas

Užtikrintai rinkimus laimėjo Alvydas Katinas

Įvairios prognozės, jog Utenoje mero rinkimuose reikės antro turo, subliuško. Įtikinama pergale lenktynes dėl mero posto pirmą kartą surengtuose tiesioginiuose rinkimuose laimėjo jau tris kadencijas rajonui vadovavęs socialdemokratas Alvydas Katinas. Už jį balsavo 11 370 rinkėjų arba 59,81 proc.

Utenos rajono Nr. 54 rinkimų apygardoje iš 36 825 turinčių rinkėjo teisę balsų, šį kartą rinkėjų susirinko rekordiškai didelis skaičius ir viršijo net šalies vidurkį. Prie balsadėžių atėjo 19 410 rinkėjai arba 52,71 proc., kai tuo tarpu šalyje iš 2 532 431 rinkėjų balsavo 1 193 493 arba 47,13 proc.
Mero rinkimuose dalyvavo ir dar keturi kandidatai. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas, rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) Edmundas Pupinis, surinkęs 4 039 balsus arba 21,25 proc., liko antras. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio lyderis, Tarybos narys Marijus Kaukėnas, gavęs 2774 balsus (14,59 proc.), liko trečias. Partijos "Tvarka ir teisingumas" kandidatė Ruzanna Katinienė iš rinkėjų sulaukė 415 balsų (2,18 proc.). Už darbietį Stanislovą Antuchevičių balsavo 413 rinkėjų (2,17 proc.).
Balsavimo metu buvo išrinkta ir Utenos rajono savivaldybės taryba, kuriai ir toliau vadovaus meras A. Katinas. Jo partija pelnė 11 mandatų (turėjo 10), Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 5 (buvo – 4), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis – 4 (buvo – 2), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 3 (buvo – 3), Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) – 2 (buvo – 3), Darbo partija ir "Tvarka ir teisingumas" šį kartą mandatų nepelnė, nors anksčiau turėjo po du. „Drąsos kelias" politinė partija, surinkusi tik 175 balsus, mandato nepelnė.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo dar vienas kandidatas, sieksianti Utenos rajono savivaldybės mero posto

  Paaiškėjo Lietuvos žaliųjų partijos Utenos skyriaus kandidatas į rajono mero postą kovo pradžioje vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Skyriaus nariai kandidatu išrinko teisininką Sigitą Mecelicą.

 • Mero byloje – vėl nežinomybė

  Kaip „Utenos dienai“ pranešė Panevėžio apygardos teismo Teismo pirmininko tarnybos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su visuomene ir žiniasklaida) Jolita Gudelienė, šio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Pranas Šimkus, kuris nagrinėjo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) kaltinimus Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui ir buvusiai tuometinio Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sekretoriato vadovei Džiuljetai Žiugždienei, kurie susiję su bendrovės „Utenos melioracija“ atliktu privataus gyvenamojo namo remontu, Prezidentės dekretu šią savaitę atleistas (išėjo į pensiją) iš teisėjo pareigų.

 • Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas parašė laišką Bono

  Praėjusią savaitę Lietuvą pasiekė žinia, kad į Utenos prekybos centrą „Aušra" yra investavusi muzikos pasaulio garsenybė – airių grupės U2 vokalistas Paul David Hewson, pasaulyje žinomas kaip Bono. Neabejotinai Utena nuo šiol garsės ne tik kaip laimės miestas, bet ir kaip miestas, kurį savo investicijoms pasirinko grupės U2 lyderis.

 • Teismui perduota Utenos rajono savivaldybės mero A. Katino byla

  Panevėžio apygardos teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba ir prekyba poveikiu. Kartu su juo bus teisiama buvusi Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko sekretoriato vadovė Džiuljeta Žiugždienė, kuri kaltinama nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimu, dokumento klastojimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir turto iššvaistymu.

 • Meras Alvydas Katinas apie išeinančius Beždžionės ir ateinančius Gaidžio metus

  Šie paskutines valandas skaičiuojantys metai mūsų rajonui buvo pilni įvairių iššūkių, pasiekimų, išgyvenimų, atsisveikinimų ir laimėjimų. Apie visa tai laikraščio žurnalistas Vytautas Ridikas kalbėjosi su Utenos rajono vadovu, tiesioginiuose merų rinkimuose išrinktu Alvydu Katinu.

 • Utenos rajono savivaldybėje baigėsi katino dienos – į darbą sugrįžo A. Katinas

  Šiandien po dviejų mėnesių pertraukos į darbą sugrįžo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Nuo užimamų pareigų jį buvo nušalinęs teismas. Jam buvo pareikšti įtarimai kyšininkavimu. Pirmą Naujųjų metų darbo dieną meras grįžo į darbą, nes Panevėžio apygardos prokuratūra nusprendė nesikreipti į teismą dėl tolesnio mero nušalinimo nuo pareigų.

 • Meras Alvydas Katinas grįžta į savo kėdę

  Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kuriam buvo pareikšti įtarimai kyšininkavimu, po Naujųjų metų galės grįžti į darbą – Panevėžio apygardos prokuratūra nusprendė nesikreipti į teismą dėl tolesnio mero nušalinimo nuo pareigų.

 • Panevėžio apygardos teismo sprendimu meras lieka nušalintas nuo pareigų

  Lapkričio mėnesio pradžioje, Specialiųjų tyrimų tarnybai surinkus įkalčius ir juos perdavus teismui, įtariant kyšininkavimu nuo pareigų buvo nušalintas Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Šiandien (lapkričio 27 dieną) po 9 val. tapo aišku, jog Panevėžio apygardos teismas atmetė mero A. Katino gynėjo skundą dėl pirmos instancijos teismo sprendimo, kuriuo A. Katinas nušalintas nuo mero pareigų dviem mėnesiams.

 • Nušalinimą nuo pareigų meras išnaudoja poilsiui Tenerifės saloje

  Kaip „Utenos dienai" aiškino Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė, nors ir yra skirta kardomoji priemonė neišvykti iš šalies, nušalintasis rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas gavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Ramūno Pačebuto leidimą nuo lapkričio 6-os iki 13 dienos išvykti į poilsinę kelionę Ispanijoje, Tenerifės saloje. Pasak R. Stundžienės, prokuroras atsižvelgė į faktą, jog šią kelionę A. Katinas buvo suplanavęs anksčiau ir įsigijęs kelionės bilietus, todėl jis leido nušalintajam merui išvykti į Ispaniją.

 • Uteną krečia kyšininkavimo skandalas – meras nušalintas nuo pareigų

  Antradienį Lietuvą apskriejo, Utenoje – driokstelėjo – žinia, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai tiria galimą Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino kyšininkavimą. Atliekant tyrimą, Panevėžio miesto apylinkės teismas merą dviem mėnesiams nušalino nuo pareigų. Jam taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš šalies. Neoficialiais duomenimis meras, kaip įtaria STT, reikalavo kyšio bendrapartiečio premjero Algirdo Butkevičiaus sekretoriato vadovės Džiuljetos Žiugždienės naudai, įmonė, iš kurios reikalauta kyšio – bendrovė „Utenos melioracija", o reikalautas kyšis – tai D. Žiugždienės namo Gaižiūnuose (Utenos sen.) stogo remontas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2129
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:28710
Šį mėnesį apsilankė:28710
Viso (nuo 2015-02-16):13830272
Šiuo metu naršo:
155
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!