Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu bus uždraustas eismas
AktualijosKalėdų eglutės įžiebimo šventės metu bus uždraustas eismas
2014 gruodžio 03, Trečiadienis 08:42

Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu bus uždraustas eismas

Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu bus uždraustas eismas

Utenos rajono saugaus eismo organizavimo komisija posėdžio metu nutarė 2014 m. gruodžio 5 dieną dėl Kalėdų eglutės įžiebimo šventės nuo 9.00 val. iki 20.00 val. uždrausti transporto priemonių eismą Utenio aikštės porinių pastatų numerių pusėje, o nuo 15.00 val. iki 20 val. visoje Utenio aikštėje.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuo lapkričio 1 dienos – svarbūs eismo pokyčiai

  Nuo lapkričio 1 dienos visų vairuotojų šalyje laukia pokyčiai. Visų Šventųjų dieną transporto priemonių vairuotojai į gatves ir kelius privalės išriedėti pasikeitę automobilių padangas, bus ribojamas maksimalus greitis, taip pat vairuotojai Lietuvoje turėtų atsižvelgti į eismo pasikeitimus: įsigalioja nauji šviesoforų signalų deriniai.

 • Šeštadienį automobilių eismas Utenio aikštėje bus apribotas

  Pranešama, kad balandžio 28 dieną vyksiančios „Didžiosios pavasarinės Utenos mugės“ metu transporto priemonių eismas Utenio aikštėje tą dieną bus apribotas nuo 6 val. iki 20 val.

 • Dėl eismo apribojimo vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose

  Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu ir Kelių priežiūros tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. vasario 11 d. nutarimu Nr. 155 „Dėl Kelių priežiūros tvarkos aprašo patvirtinimo“, 13.3 ir 29 punktais:

 • Utenos miesto šventės metu bus apribotas automobilių eismas

  Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Utenos miesto šventės metu, rugsėjo 8 ir 9 dienomis, mieste transporto priemonių eismas bus apribotas.

 • Birželio 16 d. transporto priemonių eismas bus apribotas

  Birželio 16 dieną Utenoje vyks respublikinis neįgaliųjų renginys „Būkite kartu", kurio metu nuo 8.00 iki 18.00 val. Aušros gatvės atkarpoje nuo sankryžos su Maironio gatve iki pat gatvės pabaigos (sankryžos su Aukštakalnio gatve) transporto priemonių greitis bus apribotas iki 30 km/val., o nuo 6.00 iki 18.00 val. į Aušros g. 45 (prie „Sodros") ir Statybininkų gatvės gale esančias automobilių stovėjimo aikšteles bus leidžiama įvažiuoti tik neįgaliuosius į renginį atvežusioms transporto priemonėms.

 • Paminėta Saugaus eismo diena

  Minint Saugaus eismo dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje Veiklos organizavimo ir prevencijos grupės pareigūnai, kartu su VĮ „Utenos regiono keliai" atstove S. Dindaite surengė atvirų durų dieną visiems, kurie norėjo pagilinti savo saugaus eismo žinias.

 • Eismo saugumas – ne vien įžūlių vairuotojų ir žioplų pėsčiųjų drausminimas

  2016 metų vasario 2 dieną Utenos rajono savivaldybės administracija sudarė naują rajono Eismo saugumo komisiją, kurios pirmininku tapo administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Komisijos pirmininkas „Utenos dienai" sakė, kad rajone eismo saugumo padėtis nėra labai bloga, tačiau dar nutinka nemažai eismo įvykių, kuriuose nu kenčia tiek vairuotojai, tiek jų keleiviai ir pėstieji, dviratininkai vien dėl to, kad prasta gatvių ir kelių infrastruktūra, neracionaliai pastatyti kelio ženklai, neapgalvotai įrengtos pėsčiųjų perėjos, trūksta šviesoforų, netinkamas apšvietimas ir panašiai. „Kad problemų daug, rodo ir tas faktas, jog šiek tiek daugiau nei per pusmetį turėjome surengti 12 posėdžių, sprendėme daugiau nei 60 klausimų“, – sakė J. Slapšinskas.

 • Šiais metais Kalėdų eglutė bus įžiebta naujoje vietoje

  „Kur siūlote papuošti Kalėdų eglutę?" – tokį klausimą ir kelis atsakymų variantus rugsėjo viduryje internete www.utena.lt pateikusi Utenos rajono savivaldybės administracija jau žino uteniškių nuomonę. Į ją atsižvelgus, eglutė šiais metais bus pastatyta prie Utenos kultūros centro.

 • Saugaus eismo pamokos – ir vaikams, ir suaugusiesiems

  VĮ „Utenos regiono keliai" jau ne pirmus metus vykdo įvairius prevencinius renginius, skirtus ugdyti atsakingus kelių eismo dalyvius, gerbiančius ir saugančius ne tik save, bet ir šalia esantį. Rugsėjo 21 dieną įmonės Saugaus eismo klasėje lankėsi Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis" auklėtiniai, kuriems buvo aiškinama apie saugų eismą, padalyta atšvaitų.

 • Rugsėjį – ypatingas policijos dėmesys esimo saugumui

  Kiekvienų naujų mokslo metų pradžioje šalies policija siekia dar kartą atkreipti kiekvieno visuomenės nario, ypač jaunųjų eismo dalyvių atsakingumą už savo elgesį kelyje. Stiprinant policijos pajėgas viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti viešose vietose, valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, šių metų rugsėjo mėnesį policijos pareigūnai visoje šalyje vykdys šias respublikines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13186
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:53412
Šį mėnesį apsilankė:121622
Viso (nuo 2015-02-16):13195787
Šiuo metu naršo:
155
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!