KREDA Utenoje – dar patogiau ir prieinamiau klientams
AktualijosKREDA Utenoje – dar patogiau ir prieinamiau klientams
2020 sausio 27, Pirmadienis 09:40

KREDA Utenoje – dar patogiau ir prieinamiau klientams

KREDA Utenoje – dar patogiau ir prieinamiau klientams

Mažiau nei prieš metus Utenoje duris atvėręs Ignalinos kredito unijos, KREDA kredito unijų grupės narės, padalinys plečia savo veiklą mūsų mieste. Nors savo klientus priims ten pat – Utenos verslo informacijos centre, bet jau atskirose, erdviose, labiau klientams aptarnauti pritaikytose patalpose. Apie kredito uniją, jos teikiamas paslaugas ir pasikeitimus kalbėjomės su Ignalinos kredito unijos administracijos vadove Violeta Čeponiene.

Kuo skiriasi kredito unija ir koks jos pranašumas, palyginti su kitomis finansų įstaigomis?

Didžiųjų Lietuvos bankų aptarnavimo padalinių ir bankomatų skaičius regionuose sparčiai mažėja. Procesas, kurio tikslas – finansinių paslaugų vartotojus nukreipti į elektroninę erdvę ir savitarną, dar ne visiems pasiekiamas arba dėl tam tikrų aplinkybių nėra patogus. Viena iš alternatyvų tiems, kam aktualios grynųjų pinigų operacijos, yra KREDA kredito unijos ir jų skyriai, kuriuose klientai aptarnaujami be išankstinės registracijos ir eilių. Vertiname gyvą, tiesioginį bendravimą atliekant kasdienes bankines operacijas ir teikiant profesionalias finansines konsultacijas.

Kiek laiko jau teikiate finansines paslaugas?

Aštuonioliktus veiklos metus skaičiuojanti Ignalinos kredito unija yra didžiausią padalinių tinklą turinti KREDA grupės narė. Atsižvelgdami į finansinių paslaugų vartotojų poreikius ir galimybę juos kokybiškai ir profesionaliai patenkinti, prieš metus priėmėme sprendimą išplėsti kredito unijos veiklos ribas ir finansines paslaugas teikti Utenoje.

Kokias paslaugas uteniškiams teikėte pastaruosius metus?

Ignalinos kredito unijos produktų ir paslaugų paletė suteikia galimybę kiekvienam klientui pasiūlyti jo poreikius atitinkantį individualizuotą finansinį sprendimą už rinkoje konkurencingą kainą. Kredito unija teikia įprastas kasdienes finansines paslaugas: išduoda mokėjimo korteles (su kredito limitu arba be jo), atlieka grynųjų pinigų operacijas, siūlo internetinės bankininkystės ir mokėjimo paslaugas. Į kredito uniją privatūs asmenys gali kreiptis vartojimo paskolos, paskolos būstui įsigyti ar remontuoti, taip pat paskolos, kai reikia finansinio postūmio verslui ar profesinei veiklai. Ignalinos kredito unijoje galima laikyti ir terminuotus, taupomuosius, vaiko indėlius ar terminuotus indėlius su papildomu pajumi.

Ką patrauklaus siūlote verslo įmonėms ir ūkininkams?

Verslo klientai su Ignalinos kredito unija kviečiami bendrauti investicinių paskolų, kredito linijų klausimais, taip pat tuomet, kai reikia lėšų apyvartiniam kapitalui ar susidomima verslumo skatinimo paskola, kuri teikiama pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014–2020", finansuojama iš Europos socialinio fondo.
Trečioji Ignalinos kredito unijos klientų kategorija – regiono ūkininkai, jie į kredito unijos ekspertus gali kreiptis dėl investicinių paskolų, apyvartinių lėšų finansavimo ar ypač palankiomis sąlygomis teikiamų paskolų įrangai arba technikai įsigyti pagal naują UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo" finansinę priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas". Verta paminėti, kad kredito unijos, teiksiančios paskolas pagal priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas", į Žemės ūkio paskolų garantijų fondą taip pat galės kreiptis dėl garantijos už suteikiamas paskolas. Be to, paskolų su garantija gavėjams net trejus pirmus metus gali būti kompensuojama 80 proc. kredito unijoms sumokėtų palūkanų, taip pat kompensuojama 80 proc. garantinės įmokos už garantijos suteikimą.

Kas paskatino plėstis?

Pastebėjome, kad Ignalinos kredito unijos veiklos ribas apimantis regionas yra labai aktyvus finansavimo ir taupymo klausimais. Reaguodami į tai, Ignalinos kredito unijos tinklą vis plečiame. Šiuo atžvilgiu esame lyderiai jungtinėje kredito unijų grupėje KREDA, kuriai priklausome. Taip pat galime pasigirti tuo, kad unijos paskolų ir indėlių portfeliai nuolat auga, o tai ženklas, kad mumis pasitiki vis daugiau gyventojų.

Ar keičiate įmonės veiklos vietą? Kur uteniškiai gali jus rasti?

Siekdami būti arčiau savo kliento, visada ieškome geriausių sprendimų ne tik teikdami finansines paslaugas, bet ir planuodami unijos padalinių strateginį išsidėstymą. Mūsų įsitikinimu, klientų aptarnavimas turi vykti vietose, kurias lengva pasiekti pėsčiomis, nuosavu ar visuomeniniu transportu. Taip pat svarbu, kad atvykusiam klientui būtų suteiktos sąlygos pastatyti automobilį, į aptarnavimo padalinį patekti paprasta, o apsilankius biuro patalpose jauku laukti konsultacijos. Vadovaujantis šiais principais Ignalinos kredito unijos veiklos vietos Utenos mieste nekeisime ir toliau esamus bei potencialius unijos narius priimsime Bažnyčios g. 1, tik jau erdviose ir visiškai finansinėms paslaugoms teikti pritaikytose Utenos verslo informacijos centro patalpose.

Dėkoju už pokalbį.

Kalbėjosi Sofija JURELIENĖ

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Lengvatinės paskolos ūkininkams žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti

    Patikimų ir rūpestingų finansų partnerių grupė, veikianti su prekės ženklu KREDA, vienijanti 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų, ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu žemės ūkio sektoriui pristatoma nauja finansinė priemonė – „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“.

  • Netradicinis verslo sprendimas – Utenai

    Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad kovo 1 d. Utenoje duris atvėrė naujas KREDA Ignalinos kredito unijos Utenos skyrius, kuriame gyventojams ir verslo įmonėms teikiamos finansinės paslaugos. Praėjus daugiau nei mėnesiui, pasidomėjome, kaip sekasi verslas Utenoje. Atvykę nurodytu adresu (Bažnyčios g. 1), pradėjome ieškoti, kur įsikūrusi mūsų minima KREDA Ignalinos kredito unija. VšĮ Utenos verslo informacijos centro biuro administratorė Silvija Raduševičienė mums nusišypsojo ir pasakė, kad čia ir yra KREDA Ignalinos kredito unijos Utenos skyrius. Silvija mus informavo, kad Ignalinos kredito unija, naudodama šiuolaikines technologines galimybes, įkūrė virtualią darbo vietą ir kad unijos nariai ar kiti interesantai bendrauja su unijos vadybininkais per nuotolį, pasinaudodami „Skype“ verslui tinklu. Čia yra suteikiama pirminė informacija klientui ir užtikrinamas saugus dokumentų pasirašymas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:704
Vakar apsilankė:8976
Šią savaitę apsilankė:18561
Šį mėnesį apsilankė:166969
Viso (nuo 2015-02-16):12518403
Šiuo metu naršo:
95
2020-02-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!