Gegužės 6 dieną prasidėjo išankstinis balsavimas
AktualijosGegužės 6 dieną prasidėjo išankstinis balsavimas
2019 gegužės 06, Pirmadienis 10:31

Gegužės 6 dieną prasidėjo išankstinis balsavimas

Gegužės 6 dieną prasidėjo išankstinis balsavimas

Pirmadienį, gegužės 6 dieną, šalyje prasidėjo išankstinis balsavimas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų. Išankstinis balsavimas vyks visose šalies savivaldybėse iki penktadienio.

Gegužės 6–10 dienomis savo valią gali pareikšti rinkėjai, kurie sekmadienį neturės galimybių atvykti į balsavimo apylinkę. Utenoje gyventojai savo balsą galėjo atiduoti atvykę į Utenos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyrių nuo 8 val. iki 20 val.

Utenos rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Rolanda Gudynienė teigė, kad pirmadienio rytą išreikšti savo valios jau atskubėjo pirmieji rinkėjai.
Gyventojai, kurie balsuoja iš anksto, rinkimų komisijų nariams turės pateikti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Lietuvoje gegužės mėnesį vyks dveji rinkimai ir du referendumai. Gegužės 26 dieną su Europos Parlamento rinkimais numatomas Prezidento rinkimų antrasis turas, jei jo prireiks.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Socialinės globos įstaigų gyventojams – patogesnės sąlygos balsuoti

    Artėjančiuose Seimo rinkimuose savo apsisprendimą pareikšti ir balsus atiduoti socialinės globos įstaigų gyventojams bus gerokai patogiau. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ir Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas pasirašė susitarimą dėl balsavimo socialinės globos įstaigose.

  • Prasidėjo išankstinis balsavimas: renkame merą ir Tarybą

    Vasario 25 dieną, trečiadienį, prasidėjo išankstinis balsavimas, gyventojai renka merą ir Tarybą. Pirmosiomis valandomis balsuojančiųjų netrūko, tai pastebėjo ir rinkimų komisijos nariai. Tačiau aktyvūs piliečiai, atlikdami savo pareigą, vakar apie 10 valandą nesudarė didelių eilių nei prie balsavimo kabinų, nei prie urnų.

  • Kviečiame išrinkti šauniausią klubą Utenoje

    Kviesdama skaitytojus išrinkti šauniausią klubą, „Utenos dienos" redakcija nori atkreipti dėmesį į bendrų interesų, pomėgių žmones, kurie vedami tų pačių tikslų susiburia į klubą (sveikatos, sporto, labdaros ir kt.). Dažniausiai tokių žmonių veikla neapsiriboja vien savų siekių pildymu ar demonstracija. Klubai dažnai organizuoja įvairias labdaringas akcijas, padeda renginių metu ar tiesiog keičia visuomenės nuomonę ir pažiūras. Utenos mieste ir rajone yra nemažai klubų, kuriuose reiškiasi įvairaus amžiaus žmonės. Ir šį kartą balsavimu jūs ne tik padėkosite tiems žmonėms, bet ir suteiksite galimybę juos pažinti plačiajai visuomenei.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:735
Vakar apsilankė:6920
Šią savaitę apsilankė:26720
Šį mėnesį apsilankė:59437
Viso (nuo 2015-02-16):14083429
Šiuo metu naršo:
109
2020-07-10
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!