Trūkstamai automobilio vertės daliai apmokėti – banko finansavimas
AktualijosTrūkstamai automobilio vertės daliai apmokėti – banko finansavimas
2018 spalio 29, Pirmadienis 15:05

Trūkstamai automobilio vertės daliai apmokėti – banko finansavimas

Trūkstamai automobilio vertės daliai apmokėti – banko finansavimas

Daugelis šeimų neįsivaizduoja savo gyvenimo be nuosavos transporto priemonės. Turint automobilį greičiau nuvykstama iš vieno taško į kitą, sutaupoma laiko, keliaujama komfortiškai, o ypač dideliu patogumu transporto priemonės turėjimą įvardija šeimos, auginančios mažamečius vaikus. Kai nuosavas automobilis tampa būtinybe, o turimų santaupų nepakanka, sprendimu gali tapti paskola automobiliui įsigyti.

Bankas, kredito unija ar bet kokia kita finansavimą teikianti bendrovė teikiamu paskolos paraiškos atveju suteikia galimybę įsigyti naują ar naudotą transporto priemonę. Paskola automobiliui įsigyti gali finansuoti dalį arba visą transporto priemonės vertės sumą, taip pat bankai dažniausiai netaiko jokių apribojimų norimam įsigyti automobiliui kaip jo pagaminimo metai, modelis markė ar vietai, iš kurios šis gali būti perkamas. Tam tikrais atvejais po paskolos išdavimo bankas gali reikalauti pateikti automobilio pirkimo-pardavimo dokumentus, todėl svarstant apie paraiškos teikimą, būtina atkreipti dėmesį į reikalingą paskolos tipą, kadangi jie yra skirstomos į skirtingas kategorijas.
Dar prieš kreipiantis dėl finansavimo specialistai pataria ypač atsakingai įvertinti skolinimosi galimybes. Dažniausiai tam pasitelkiami asmeniniai finansų ekspertai, kurie įvertina besikreipiančiojo dėl paskolos gaunamas pajamas, jų stabilumą, kredito istoriją ir kitus svarbius aspektus. Kadangi paskola jokiu būdu asmeniui ar šeimai neturi tapti galvos skausmu, ypač svarbu pasirinkti tinkamą skolinimosi sumą ir laikotarpį, kurio metu paskola bankui turės būti grąžinta su numatyto dydžio palūkanomis. Taip pat specialistai rekomenduoja prieš pildant paraišką jau būti išsirinkus norimą įsigyti transporto priemonę. Šiuo atveju tampa lengviau pasirinkti konkrečią pinigų sumą, kurią bus siekiama pasiskolinti.
Kaip jau buvo minėta, kredito istorija yra vienas svarbiausių aspektų, į kurį atsižvelgia finansavimą teikiančios bendrovės, svarstydamos paraišką. Jeigu asmuo turi skolų, šias rekomenduojama nedelsiant padengti, o jeigu besikreipiantis dėl finansavimo anksčiau turėjo įsipareigojimų, kurių nevykdė laiku, tai gali turėti neigiamos įtakos galutiniam banko sprendimui. Taip pat finansavimą teikiančios bendrovės turi tam tikrus apibrėžtus kriterijus, taikomus paraiškų teikėjams. Paskolą gali gauti tik pilnamečiai, uždirbantys numatytą pinigų sumą, tačiau jeigu asmens gaunamų pajamų nepakanka, visuomet yra galimybė dėl finansavimo kreiptis kartu su bendraskoliu.
Vartotojų patogumui, minėtas paskolos tipas nereikalauja pradinio įnašo ar turto įkeitimo. Jeigu perkamas naudotas automobilis ir šiam reikia, pavyzdžiui, naujo padangų komplekto ar tam tikrų detalių, remonto darbų, draudimo, dera žinoti, jog paskola finansuoja ne tik visą ar dalį automobilio vertės sumos, bet ir gali padengti kitas su transporto priemone susijusias išlaidas. Kadangi automobilis yra laikomas didesniu ir brangesniu pirkiniu, pastebima tendencija, jog dažniausiai transporto priemonės įsigijimui skolinama suma siekia ne mažiau nei tūkstantį eurų. Siekiant nusipirkti naują, brangiau kainuojantį automobilį, finansavimo suma didėja, o taip pat gali pailgėti paskolos grąžinimo terminas.
Dauguma paskolų davėjų suteikia galimybę paskolą grąžinti anksčiau laiko, tokiu būdu sutaupant palūkanų. Todėl jei asmens finansinė padėtis tampa palanki paskolos grąžinimui, dauguma šeimų šia galimybe yra linkusios pasinaudoti. Taigi, kai nuosava transporto priemonė tampa būtinu įsigyti didesniu pirkiniu, asmens kredito istorija yra palanki teigiamam banko sprendimui, gaunamas uždarbis yra pastovus ir finansavimas asmeniui netaps našta, pasirinkus tinkamą paskolos tipą, galima pildyti paraišką jai gauti. Svarbiausi aspektai, nusprendus teikti paraišką paskolai gauti - atsakingas skolinimasis ir finansinių įsipareigojimų vykdymas.

„Big bank" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Automobiliuose – būtiniausi daiktai vaikui

  Siekdama geriau atliepti į sudėtingą situaciją patekusio vaiko poreikius, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (Tarnyba) pasirūpino, kad kiekviename Tarnybos automobilyje, kuriuo specialistai vyksta į iškvietimą, būtų krepšys su būtiniausiais vaikui reikmenimis: paklotais pervystymui, sauskelnėmis, drėgnomis servetėlėmis, buteliuko su čiulptuku ir dangteliu, čiulptuku, buteliuku natūralaus vandens, keletu žaislų.

 • Pataria, kaip apsisaugoti ir neįsigyti vogto automobilio

  Automobilio paieškos, kai siekiama įsigyti patikimą transporto priemonę ir nepakliūti į sukčių rankas, dažnam tampa tikru iššūkiu. Praktikoje pasitaiko tokių atvejų, kai vos nusipirkus automobilį jis sugenda arba atvykus į VĮ „Regitrą“ paaiškėjo, jog jis yra ieškomas ir įregistruoti jo tiesiog negalima. Taigi, kaip apsisaugoti nuo tokių atvejų, patarė „Regitros“ specialistai. Beje, primenama, kad, įsigijus automobilį, reikėtų nedelsti jį registruoti savo vardu. Jei transporto priemonė buvo eksploatuota Lietuvoje, tai galite padaryti paprasčiausiai internetu.

 • Automobilių pirkėjams ir pardavėjams – „Regitros“ patarimai

  „Regitra“ pastebi, kad pasitaiko atvejų, kai įsigijęs automobilį naujasis savininkas neskuba įregistruoti jo savo vardu, kartais net ir visai pradingsta. Tai neretai sukelia rūpesčių buvusiam transporto priemonės savininkui, sulaukusiam pranešimų apie paskirtą baudą už nusižengimus, kuriuos iš tiesų padarė ne jis. Kaip apsisaugoti nuo tokių situacijų?

 • Miesto centre – akrobatiniai „Mazdos“ triukai

  Trečiadienį popiet uteniškių dėmesį patraukė neįprastas vaizdas – Aušros gatvėje, netoli parduotuvės „Norfa“ bei Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos ekspertinio skyriaus, ant tvorelės kabėjo automobilis.

 • Zarasų mieste degė automobilis

  Kovo 22-os paryčiais Zarasų mieste atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Škoda Oktavia Style plius“.

 • Nuo smūgio automobilis nuskriejo ant šaligatvio

  Antradienį vienoje avaringiausių A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu gerokai apgadinti du lengvieji automobiliai, o vienas iš jų nuo patirto smūgio nuskriejo ant šaligatvio. Laimei, nepasitaikė pėsčiųjų, o vairuotojai susižalojimų išvengė.

 • Valdininkų be dėmesio palikta liepa sumaitojo automobilį

  Pirmadienio vakaras po alinančios kaitros Utenoje buvo neramus: popietę danguje pradėjo tvenktis galingi debesys, o vakare prapliupo smarkus lietus, trankėsi perkūnija ir pakilo smarkus vėjas. Nors vėtra nebuvo smarki, nepavyko išvengti nuostolių.

 • Išsipildė uteniškio svajonė – jis laimėjo automobilį

  Praėjusį sekmadienį „Teleloto" lošime uteniškis Vytautas Cicėnas įrodė, kad svajonės tikrai pildosi. Staliumi Utenoje dirbantis vyras į derybas su vedėju prie seifų žengė ryžtingai, tarsi simboliškai apsirengęs automobilių lenktynių marškinėlius ir nusiteikęs laimėti tai, ko nori.

 • Žvejų turnyro metu laimėtas automobilis

  Žvejų klubo „Vienam gale kablys" organizuojamose kasmetinėse karpių gaudymo „Dynamite Baits, Kur Tu, karpi?" varžybose buvo laimėtas pagrindinis prizas – KIA automobilis. Vakar Vilniuje jis buvo iškilmingai įteiktas varžybų nugalėtojams.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9417
Vakar apsilankė:9441
Šią savaitę apsilankė:18858
Šį mėnesį apsilankė:229433
Viso (nuo 2015-02-16):12580867
Šiuo metu naršo:
91
2020-02-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!