Tarybos posėdis prasidėjo sporto apdovanojimais
AktualijosTarybos posėdis prasidėjo sporto apdovanojimais
2018 rugsėjo 27, Ketvirtadienis 10:14

Tarybos posėdis prasidėjo sporto apdovanojimais

Tarybos posėdis prasidėjo sporto apdovanojimais

Ketvirtadienį, rugsėjo 27 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo džiugia žinia – į posėdį atvyko sporto organizacijų svečiai.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ ir Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislovas Vasiliauskas bei Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui įteikė taurę už Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybose iškovotą antrąją vietą.

Taurė buvo įteikta ir tose pačiose žaidynėse pirmąją vietą laimėjusiai Utenos miesto seniūnijai – ją atsiėmė miesto seniūnas Valentinas Vaitonis. Taip pat B. Vasiliauskas V. Vaitonį apdovanojo ir padėkos raštu. Tokį pat padėkos raštą gavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro (DSC) metodininkė Irma Maigienė. Lietuvos sporto draugijos (LSD) „Žalgiris" Utenos rajono tarybai už šių metų vasaros sporto žaidynėse komandinėje įskaitoje laimėtą pirmąją vietą buvo įteikta LSD „Žalgiris" taurė, kurią atsiėmė Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis.

Įteikdamas laimėtus trofėjus, B. Vasiliauskas pasidžiaugė, kad Utena – sportiškas miestas, ir priminė, jog ateityje yra numatytas nemažas įvairių sporto šakų finansavimas, bei uteniškius pakvietė aktyviai dalyvauti.

Taryboje bus svarstomi 25 klausimai, iš jų bus išklausytos dvi informacijos. Taryboje nedalyvavo keturi Tarybos nariai: Liuonius Purvinis, Egidijus Puodžiukas, Petras Tranauskas ir Rimantas Dijokas.

Kaip visada, svarstant biudžeto paskirstymo klausimą, iš salės išėjo arba nusišalino nemaža dalis Tarybos narių, kurių artimieji dirba biudžetinėse įstaigose.

Vėliau Taryba svarstė įvairius kitus klausimus, su kuriais skaitytojus supažindinsime laikraščio „Utenos diena" puslapiuose.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Tarybos posėdyje apdovanoti sportininkai ir įteiktos taurės

  Paskutinę spalio mėnesio dieną, spalio 31-ą, į Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį susirinko visi 25 rajono politikai svarstyti patvirtintų 26 darbotvarkės klausimų.

 • Rajono politikai rinkosi į Tarybos posėdį

  Ketvirtadienio rytą prasidėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis, kurio pradžioje Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas paviešino socialdemokratų frakcijos siūlymą įtraukti į darbotvarkę papildomą 24 klausimą, susijusį su biudžetinių įstaigų aprašo pakeitimu. Posėdyje iš 25 Tarybos narių nedalyvavo opozicijos narė Daiva Pečionė.

 • Tarybos posėdis su siurprizu, arba naujų madų paradas

  Šiandien, paskutinį spalio ketvirtadienį, rajono politikai, susirinkę į eilinį kasmėnesinį posėdį, nutarė svarstyti 30 klausimų ir išklausyti dvi informacijas. Informacijos gana įdomios: viena – apie vykdytus viešuosius pirkimus, kita – apie politikų supažindinimą su savivaldybės nenaudojamuoju, nereikalingu turtu, laisvais žemės sklypais ir jų panaudojimo perspektyvomis.

 • Tarybos posėdis prasidėjo apsižodžiavimais apie vištą ir kiaušinį

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį dėl informacinių technologijų sutrikimų rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo kiek vėliau. Jame nedalyvavo Gražina Kuliešienė ir Darius Šinkūnas. Svarstyta darbotvarkė, kuri buvo papildyta dviem klausimais. Tarybos nariai balsavo rankų pakėlimu, nes neveikė elektroninis balsavimas. Vienbalsiai papildžius darbotvarkę, taip pat vienbalsiai balsuota ir už 28 darbotvarkės klausimus.

 • Tarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu

  Ketvirtadienį rajono savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo netradiciškai, jame be politikų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir žurnalistų dalyvavo svečiai iš Trebono miesto (Čekijos Respublika), su kuriuo savivaldybė turi pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

 • Tarybos posėdyje – svarbūs Utenai klausimai

  Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdyje buvo svarstyti 33 klausimai. Posėdyje nedalyvavo liberalas Robertas Miliauskas, nes buvo išvykęs.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  22 – tiek ketvirtadienį, gegužės 25 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos narių susirinko į kiekvieną mėnesį vykstantį posėdį. Darbotvarkėje buvo svarstyti 26 klausimai, iš kurių – keturios informacijos. Pirmu klausimu buvo svarstomas 2017 metų fizinių asmenų žemės sklypo neapmokestinamojo dydžio nustatymas. Liberalų sąjūdžio frakcija pateikė alternatyvą siūlomam projektui, kolegas palaikė konservatoriai. Tarybos narių dauguma alternatyvai nepritarė.

 • Vyko pirmasis šių metų savivaldybės tarybos posėdis

  Sausio 26 dieną prasidėjo pirmasis šių metų rajono savivaldybės tarybos posėdis, į kurį susirinko 22 politikai. Posėdyje nedalyvauja Roberta Macelienė, Žydrūnas Urbonas ir Egidijus Puodžiukas. Patvirtinę darbotvarkę, Tarybos nariai sprendžia aktualius Utenos rajono gyventojams klausimus.

 • Tarybos posėdyje svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį kartą šį rudenį į posėdį susirinko rajono savivaldybės tarybos nariai. Posėdis – neeilinis. Jame dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Algis Urbonas, atvykęs priimti naujo Tarybos nario Raimundo Kelevišiaus, pakeitusio Seimo nario mandatą gavusį Edmundą Pupinį, priesaikos. Darbotvarkėje buvo numatyta svarstyti 33 klausimai, iš jų penkios informacijos. Priimti sprendimų šį kartą atvyko 22 tarybos nariai. Posėdyje nedalyvavo Nerijus Stasiulionis, Žydrūnas Urbonas ir Robertas Miliauskas.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį į posėdį susirinko Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) nariai. Rajono politikų darbotvarkėje buvo svarstomi 35 klausimai. Darbotvarkė patvirtinta be trijų narių: Liuoniaus Purvinio, Žydrūno Urbono bei į posėdį pavėlavusio Roberto Miliausko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2654
Vakar apsilankė:10506
Šią savaitę apsilankė:63960
Šį mėnesį apsilankė:149628
Viso (nuo 2015-02-16):11644323
Šiuo metu naršo:
97
2019-11-17
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!