„Juventus“ mačo pabaigoje suklupo prieš prancūzus
Sportas„Juventus“ mačo pabaigoje suklupo prieš prancūzus
2017 gruodžio 14, Ketvirtadienis 11:23

• 22 foto

Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ ekipos pranašumą. Gruodžio 13 dieną Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 85:92 (23:28, 24:20, 23:24, 15:20) nusileido varžovams, kurie išliko vienintele nesuklupusia turnyro komanda.

Nepaisant sudėtingos kelionės svečiai gerokai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir sužaidus pustrečios minutės jau pirmavo 9:0. Svečiai ir toliau rengė sėkmingas atakas ir skirtumas netrukus tapo dviženklis – 13:2. Geraldui Robinsonui „užsidirbus" nesportinę pražangą, „Juventus" surengė spurtą 6:0 ir gerokai sumažino atsilikimą – 8:13. Penki taškai komandas skyrė ir nuaidėjus paskutinei ketvirčio minutei (19:24), o per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito – 23:28.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjęs Kenny Gainesas sumažino „Juventus" deficitą iki dviejų taškų (26:28), tačiau analogiškais metimais atsakę Paulas Lacombe ir Sergijus Gladyras sugrąžino „Monaco Basket" komandai aštuonių taškų persvarą – 34:26. Sužaidus keturias minutes skirtumas vėl sumažėjo iki trijų taškų (32:35), o po Maksymo Korniienko dvitaškio komandas jau teskyrė taškas – 34:35. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei Jonte Flowersas dvitaškiu su pražanga pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė uteniškius į priekį (47:45), bet Amare Sy paskutinėmis ketvirčio sekundėmis sugrąžino minimalų pranašumą svečiams – 48:47.

Spurtu 7:0 trečiąjį kėlinį pradėję Monako krepšininkai dar sykį susigrąžino aštuonių taškų persvarą (55:47), bet Simo Buterlevičiaus inicijuoto, o J. Flowerso pabaigto spurto dėka uteniškiai netruko atstatyti pusiausvyrą – 61:61. Nors svečiai ir vėl sugebėjo pabėgti (70:63), atkarpa 7:0 atsakę Ž. Urbono auklėtiniai dar sykį sumažino atstatė pusiausvyrą – 70:70. Per likusį laiką svečiai pelnė du taškus ir prieš lemiamas dešimt minučių buvo priekyje – 72:70.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes S. Buterlevičius buvo nubaustas nesportine pražanga, „Juventus" komandos atsarginių žaidėjų suolelis – technine, o tuo pasinaudoję svečiai dar sykį įgijo dviženklį pranašumą – 82:72. Šeši iš eilės LaRono Dendy taškai vėl sugrąžino intrigą (78:82), bet svečiai atsakė atkarpa 5:0 ir likus žaisti tris minutes dar sykį nutolo – 87:78. Vos per minutę L. Dendy pelnė dar keturis taškus be atsako (82:87), bet prasta kova po savo krepšiu neleido uteniškiams pakovoti dėl pergalės. „Juventus" patyrė nesėkmę rezultatu 85:92.

Utenos ekipai 23 taškus pelnė LaRonas Dendy, 14 – Karolis Guščikas, po 11 – Kenny Gainesas ir Jonte Flowersas, 10 – Simas Buterlevičius, po 6 – Mindaugas Kupšas ir Maksymas Korniienko, 4 – Anthony Irelandas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Amara Sy, Paulas Lacombe bei Christopheris Evansas.

„Juventus“ inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Prieš rungtynes – „Pyragų dienos“ akcija

Lapkričio 9-ą Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent prieš šias rungtynes Utenos arenos fojė įvyks „Pyragų dienos“ akcija, kurios metu geros valios žmonės yra kviečiami prisidėti prie sunkiai gyvenančios šeimos gerovės.

• Utenos krepšininkai tikėjosi kaip geriau, o išėjo kaip visada

Krepšinio aikštelėje prieš kelias dienas vyko aršios kovos atkrintamosiose varžybose tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų, kur dviejų pergalių pranašumą nors ir trečiose lemiamose rungtynėse susikrovusi sostinės komanda ir toliau žengia link finalo. O „Juventus“ krepšininkai šį trečiadienį jau išsiskirstė.

• „Juventus“ krepšininkai dabar galės plačiai šypsotis

Sausio mėnesio pabaigoje Utenos krepšinio komandos „Juventus“ rėmėjais tapo dar viena mieste veikianti įmonė – Utenos implantologijos klinika (toliau – Klinika). Modernią šiuolaikinę įrangą turinčioje gydymo įstaigoje sportininkų burnos sveikata nuo šiol rūpinsis patyrę ir kompetentingi specialistai.

• Sausakimšoje arenoje – „Juventus“ nesėkmė prieš „Žalgirį“

„Betsafe-LKL“ čempionato dvidešimtojo turo rungtynėse po ilgosios pertraukos subyrėjusi Utenos „Juventus“ sausio 27 dieną patyrė nesėkmę. Žydrūno Urbono vadovaujama komanda sausakimšoje Utenos daugiafunkcio sporto centro salėje 80:98 (22:21, 21:21, 13:25, 24:31) nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

• „Juventus“ į pergalių kelią sugrįžo nepalikdama vilčių „Šiauliams“

Dviejų pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate Utenos „Juventus“ nutraukė iškovodami užtikrintą pergalę. Sekmadienį vykusiose rungtynėse gynyboje varžovus surakinę Žydrūno Urbono auklėtiniai 96:67 (18:10, 26:13, 31:19, 21:25) nepaliko jokių vilčių Šiaulių „Šiaulių“ ekipai.

• Šventinę nuotaiką prekybos centre „Rašė“ uteniškiams kūrė „Juventus“ krepšininkai ir Utenos prekyba darbuotojai

Šį ketvirtadienį, gruodžio 20 dieną, prekybos centro „Rašė“ pirkėjus stebino po visą centrą išsibarstę ir kalėdinėmis kepuraitėmis pasidabinę aukštaūgiai. Dažnas uteniškis, besidomintis krepšiniu, lengvai galėjo atpažinti Utenos krepšinio komandos „Juventus“ žaidėjus, trumpam virtusius prekybos centro darbuotojais, mėsainių gamintojais, salotų maišytojais ir prizų teikėjais. Taip išradingai ir linksmai „Juventus“ ir UAB Utenos prekyba sumanė pasveikinti savo ištikimus gerbėjus ir klientus artėjančių švenčių proga.

• Ž. Urbonas: „Prisidarome papildomų rūpesčių“

Praėjusį šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL") rungtynėse Utenos „Juventus“ 78:67 pranoko Prienų „Skycop“ krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę čempionate. Po pergalės „Juventus" vyr. treneris Žydrūnas Urbonas ne tik džiaugėsi laimėjimu, tačiau nepagailėjo ir kritikos žaidėjams, kurie antroje rungtynių dalyje pametė koncentraciją ir leido varžovams kabintis.

• V. Čepukaitis – naudingiausias LKL savaitės žaidėjas

Solidžias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis pelnė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.

• Be legionierių rungtyniavęs „Juventus“ metė rimtą iššūkį „Žalgiriui“

Utenos „Juventus“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL") trečiojo turo rungtynėse 80:87 (16:24, 16:25, 21:18, 27:20) nusileido Kauno „Žalgiriui“ ir patyrė antrąją nesėkmę čempionate.

• „Juventus“ savų sirgalių akivaizdoje įveikė „Šiaulius“

Pirmose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) naujojo sezono namų rungtynėse Utenos „Juventus“ rugsėjo 26 dieną po atkaklios kovos 83:78 (18:21, 22:14, 22:21, 21:22) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir įsirašė pirmąją pergalę.