Šiuolaikinių orkaičių galimybės: gidas

Maisto gaminimas su tinkama buitine technika bus kur kas paprastesnis. Džiugu, kad šiuo metu įrangų gaus yra tokia plati, kad kiekvienas gali rasti tinkamą iki mažiausių smulkmenų. Tokia, kuri turi reikalingas funkcijas, ir tokią, kuri gražiai atrodo interjere.

Įmontuojamos orkaitės, įmontuojamos indaplovės, geros kokybės šaldytuvai bei kavos aparatai… Kaip rasti tokius, kurie Jums labiausiai tinka? Žinoma – kuo geriau susipažinus su buitinės technikos galimybėmis. Šis straipsnis – trumpas, tačiau konkretus gidas, kuris padės jums suprasti kokios gali būti orkaitės.

Orkaitės tipai

Pirmiausia – pagrindai. Šiuo metu orkaitės tipai kinta priklausomai nuo to – kokia energija veikia įranga.

1. Dujinės. Pasirenkamos vis rečiau, tačiau vis dar yra rinkoje. Nors pigesnis išlaikymas nei elektrinių, tačiau dažniausiai šių galimybės yra ribotos, juolab, apskirtai dujinės įrangos laikymas namuose – nesaugus.

2. Elektrinės. Mėgstamos vis dažniau, turi kur kas daugiau funkcijų, galiausiai, saugesnės. Itin džiugina funkcijų gausa, kuri leis tiek grilinti, tiek troškinti orkaitėje.

Ekonomiškumas

Renkantis bet koki buitinę techniką visada siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir ekonomijai. Svarbu ne tik tai, kiek kainuoja pati įranga, tačiau kokie yra jos išlaikymo kaštai. Orkaitės energijos suvartojimo kaštai yra nurodyti greta prekės. Jokio skirtumo, ar ji yra perkama internetu, ar iš fizinių prekybos vietų. Tai yra viena svarbiausių gairių renkantis, tad ji pateikta labai aiškiai. Žinoma, A++ klasė yra geriausia ir ją rinktis apsimoka labiausiai. Pačios p Populiariausios yra orkaitės yra maždaug su 2,5-3,5 kWh energijos suvartojimo kiekiu.

Orkaičių tipai

Taip pat kinta ir jų tipai. Minėjome tik įmontuojamas, tačiau galimos ne tik jos. Kokios dar opcijos? Dažniausiai greta jų yra pastatomos. Jos nededamos į virtuvinį baldą, tad kur kas paprasčiau gali būti keičiama jų vieta. Tai itin svarbu tokiu atveju, kai planuojama seną daiktą, kai jis jums jau nebėra reikalingas, tačiau veikia puikiai, padovanoti arba parduoti kitam. Dažniausiai įmontuojamų orkaičių galimybės, šiuo atveju, yra kiek mažesnės.

Matmenys

Orkaitės, kaip ir bet kokia kita buitinė technika, taip pat kinta ir matmenimis. Kuo ji yra talpesnė  – tuo daugiau kepinių vienu metu galima pagaminti. Žinoma, tai nėra svarbu visiems. Tie, kurie gyvena po vieną ar žmones dažniausiai renkasi mažesnes orkaites ir tai puikiai patenkina jų poreikius. Orkaitės plotis varijuoja nuo 45 cm iki 90 cm. Standartas, kuris dažniausiai pasirenkamas, yra per vidurį. Tai yra 62 cm.

Talpa

Matmenys ne visada lemia talpą, tad ją reikia vertinti atskiria. Šiuo metu dažniausiai rinkoje yra kategorizuojamos kelių talpų orkaitės.

1.Mini orkaitės: 5-20 litrų;

2. Kompaktiškos: iki 40 litrų;

3. Vidutinės: iki 60 litrų;

4. Talpios: daugiau nei 70 litrų.

Gaminimo programos

Domintis reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir gaminimo programoms, kurios atveria galimybes – kurti tikrus šedevrus virtuvėje. Tikrai ne visų funkcijų, kurios yra orkaitėje, daugeliui reikia, tačiau susipažinti su galimomis – būtina. Galbūt tai Jus paskatins išbandyti tokius patiekalus, kurie iki šiol niekada nebuvo bandyti?

Žemiau pateikiame bazinį orkaičių režimų paketą.

1. Maisto atitirpinimas.

2. Įprastas režimas. Veikia du kaitinimo elementai: viršutinis ir apatinis.

3. Greitas režimas.

4. Automatinės programos.

5. Skirtingų patiekalų gaminimas įvairiuose orkaitės lygiuose.

6. Grilis.

7. Gaminimas garuose.

8. Mikrobangų krosnelė.

Yra ir daugiau aspektų, kuriuos reikia įvertinti renkantis įrangą. Dėl smulkmenų geriausia yra tartis su specialistais. Jie žinodami Jūsų poreikius – gali pateikti ir rekomendacijas.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Indraja

Įvairenybės

Jaunimas