Utenoje pasitikti pasaulio čempionai

Trečiadienio vakarą Utenoje pasitikti uteniškiai žvejai – juos Šiaurės Airijoje vykusiame sportinės žūklės 15-ajame pasaulio spiningavimo iš valčių čempionate lydėjo itin didelė sėkmė.

Komandinėje įskaitoje Lietuvos rinktinė (du ekipažai po du dalyvius) pelnė aukso medalius. Per visas tris varžybų dienas lietuviai užtikrintai pirmavo ir nepaliko varžovams jokių vilčių. Antrąją vietą užėmė Latvijos nacionalinė rinktinė, o bronzos medalius pelnė čempionato šeimininkai airiai.

Lietuvos rinktinę sudarė vadovas – Žilvinas Linkevičius, sportininkai – Jurgis Stanapėdis, Darius Jakiūnas, Gustas Juozelskis, Justas Šidla, Gediminas Švilpa, Domas Kelpšas ir atstovas spaudai – Modestas Duotas.

Lietuviai iš viso pagavo net 130 žuvų, kurių bendras svoris siekė 983,168 kilogramus. Antrą vietą iškovojo kaimynai latviai, kurie gerokai atsiliko nuo lietuvių – jie sugavo 67 žuvis.

Asmeninėje ekipažų įskaitoje pasaulio čempionais tapo Gustas Juozelskis ir Justas Šidla. Jie buvo nepralenkiami per visas tris varžybų dienas.

Sidabro medaliai atiteko kitam Lietuvos ekipažui – Domui Kelpšui bei Gediminui Švilpai.

Asmeninius bronzos medalius pelnė Latvijos duetas.

Pasaulio čempionate varžėsi 30 ekipažų po du sportininkus iš 15 valstybių.

Lietuvos rinktinėje buvo ir keturi uteniškiai G. Švilpa, G. Juozelskis, J. Šidla ir D. Kelpšas. Čempionus Utenoje pasitiko artimieji, šeimos nariai ir draugai.

Uteniškiai kviečiami šį penktadienį, spalio 11 dieną, 16 val. Pasaulio spiningavimo čempionus pasitikti Dauniškio ežero pakrantėje.