Kur mano skėtis?
VerslasKur mano skėtis?
2015 spalio 14, Trečiadienis 08:29

Kur mano skėtis?

Kur mano skėtis?
 • Liepa LINGYTĖ

Eh, kurgi aš nukišau sako skėtį? Tikrai čia kažkur buvo... Ai, tiek to. Matote – vėl ruduo parsivilko iš Londono ir atsitempė savo numylėtinius augintinius – lietaus debesis ir padaužą šaltuką. Nors rudens pradžia būna šilta, bet kuo toliau, tuo labiau tas padauža šaltukas nosį bučiuoja. Prisirengi keliais sluoksniais drabužių ir tipeni kaip pingvinas. Ech, noriu šilumos, manau, ir vėl laikas susisukti į kamuolį po antklode ir mėgautis tik iš orkaitės ištrauktais sausainiais ir puodeliu arbatos.

Manau, esate girdėję vietelę pavadinimu „Alaušo slėnis".
Ne? Na, tada kviečiu Jus užsukti. Matote, čia susipina gamta, poilsis, grožis ir jaukumas.
Manyčiau, tikrai nuostabu... Be to, svečiai čia priimami kaip karalaičiai. Įžengus į Jūsų užsakytą namelį Jus pasitinka jauki aplinka ir malonus medienos kvapas. Yra ir židinys, jeigu norisi užkurti ir įžiebti savo širdyje saulę. Ateik! Kviečiu Jus į restoraną. Tik peržengus slenkstį pasitinka Jus itin gardus kvapas, kuris sklinda iš virtuvės, o maistas dar gardesnis. Tikrai! Pateisins visų maisto mylėtojų lūkesčius ir tikrai norėsis dar. Einant tiesiai koridoriumi ir pasuku į kairę yra baras. Arbatos ar karšto vyno užteks visiems.
Jei tikrai norite sušilti, kodėl nenuėjus į pirtį? Po poros apsilankymų pirtyje norėsis atgal į lauką... Ką manote apie pasipliuškenimą kubile? Taip, supratote teisingai, – mediniame kubile.
Manau, kad tikrai būtų smagu įlįsti į karšto vandens kubilą ir klausytis gamtos garsų, kaip medžiai numeta savo spalvotus lapus.
Koks čia griausmas? A, žinau! Rudenį žmonėms norisi poilsio, o prie „Alaušo slėnio" vyksta kova. Matote, čia yra danielių ir tauriųjų elnių. Ir tik rudenį šie gražuoliai susikabina ragais, demonstruoja, kas čia stipriausiais ir viršiausias. Man tai primena nuostabų gamtos šokį – tokie grakštūs judesiai, greita reakcija, o kaip jie pliekiasi ragais, kaip jie garsiai riaumoja. Nepraleiskite tokio nuostabaus reginio, nes jie nori prieš visus pasipuikuoti...
Po šios terapijos pasivaikščiojimas takeliais po degančios saulės dangumi užbaigtų visą šį ritualą. Man rudens vakarai yra patys gražiausi, o gamtoje tai atrodo pasakiškai ir leidžia pasijausti kaip fantastiniame filme.
Pagaliau radau skėtį. Na, ką gi, dabar apsiavusi savo senus guminius batus ir lietpaltį galiu drąsiai kišti nosį iš namų ir eiti išgerti arbatos restorane.
„Alaušo slėnis" – pasakiška pasaka...

„Alaušo slėnį" rasite Bikuškio k., Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604 El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.alausoslenis.lt 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasirinkus poilsinę kelionę: kaip turiningai pailsėti

  Atliktos apklausos rodo, kad didžiulė dalis žmonių savo atostogų metu nėra visiškai atitrūkę nuo kasdienių rūpesčių ir darbinių reikalų. Tačiau jei daug ir sunkiai dirbama, atostogos tampa vienintele priemone, kuri turėtų bent kuriam laikui padėti atitrūkti nuo viso to, kas įprastai kelia didžiulį stresą ir įtampą. Todėl jei šiuo metu jūs žvalgotės po poilsines keliones, turėtumėte nepamiršti keleto naudingų patarimų, kurie padės jums turiningai pailsėti.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:86
Vakar apsilankė:11764
Šią savaitę apsilankė:11850
Šį mėnesį apsilankė:80060
Viso (nuo 2015-02-16):13154225
Šiuo metu naršo:
123
2020-04-07
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!