Kur mano skėtis?

Eh, kurgi aš nukišau sako skėtį? Tikrai čia kažkur buvo… Ai, tiek to. Matote – vėl ruduo parsivilko iš Londono ir atsitempė savo numylėtinius augintinius – lietaus debesis ir padaužą šaltuką. Nors rudens pradžia būna šilta, bet kuo toliau, tuo labiau tas padauža šaltukas nosį bučiuoja. Prisirengi keliais sluoksniais drabužių ir tipeni kaip pingvinas. Ech, noriu šilumos, manau, ir vėl laikas susisukti į kamuolį po antklode ir mėgautis tik iš orkaitės ištrauktais sausainiais ir puodeliu arbatos.

Manau, esate girdėję vietelę pavadinimu „Alaušo slėnis“.
Ne? Na, tada kviečiu Jus užsukti. Matote, čia susipina gamta, poilsis, grožis ir jaukumas.
Manyčiau, tikrai nuostabu… Be to, svečiai čia priimami kaip karalaičiai. Įžengus į Jūsų užsakytą namelį Jus pasitinka jauki aplinka ir malonus medienos kvapas. Yra ir židinys, jeigu norisi užkurti ir įžiebti savo širdyje saulę. Ateik! Kviečiu Jus į restoraną. Tik peržengus slenkstį pasitinka Jus itin gardus kvapas, kuris sklinda iš virtuvės, o maistas dar gardesnis. Tikrai! Pateisins visų maisto mylėtojų lūkesčius ir tikrai norėsis dar. Einant tiesiai koridoriumi ir pasuku į kairę yra baras. Arbatos ar karšto vyno užteks visiems.
Jei tikrai norite sušilti, kodėl nenuėjus į pirtį? Po poros apsilankymų pirtyje norėsis atgal į lauką… Ką manote apie pasipliuškenimą kubile? Taip, supratote teisingai, – mediniame kubile.
Manau, kad tikrai būtų smagu įlįsti į karšto vandens kubilą ir klausytis gamtos garsų, kaip medžiai numeta savo spalvotus lapus.
Koks čia griausmas? A, žinau! Rudenį žmonėms norisi poilsio, o prie „Alaušo slėnio“ vyksta kova. Matote, čia yra danielių ir tauriųjų elnių. Ir tik rudenį šie gražuoliai susikabina ragais, demonstruoja, kas čia stipriausiais ir viršiausias. Man tai primena nuostabų gamtos šokį – tokie grakštūs judesiai, greita reakcija, o kaip jie pliekiasi ragais, kaip jie garsiai riaumoja. Nepraleiskite tokio nuostabaus reginio, nes jie nori prieš visus pasipuikuoti…
Po šios terapijos pasivaikščiojimas takeliais po degančios saulės dangumi užbaigtų visą šį ritualą. Man rudens vakarai yra patys gražiausi, o gamtoje tai atrodo pasakiškai ir leidžia pasijausti kaip fantastiniame filme.
Pagaliau radau skėtį. Na, ką gi, dabar apsiavusi savo senus guminius batus ir lietpaltį galiu drąsiai kišti nosį iš namų ir eiti išgerti arbatos restorane.
„Alaušo slėnis“ – pasakiška pasaka…

„Alaušo slėnį“ rasite Bikuškio k., Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604 El. p. centras@alausoslenis.lt; www.alausoslenis.lt 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas