Kitokie dienos pietūs restorane „Kaukė“
VerslasKitokie dienos pietūs restorane „Kaukė“
2015 gegužės 20, Trečiadienis 11:15

Kitokie dienos pietūs restorane „Kaukė“

Kitokie dienos pietūs restorane „Kaukė“
 • Lauris VAINAUSKAS
 • 9 foto

Daugelis dirbančių uteniškių kiekvieną dieną svarsto, kur papietauti. Vieni važiuoja namo ir valgo iš vakaro paruoštus pietus, kiti pietauja darbe, treti valgo viešojo maitinimo įstaigose. Tačiau daugeliui pietaujant toje pačioje vietoje tas pats maistas pabosta, norisi naujovių.

Kitokie dienos pietūs

„Po šventinio laikotarpio, kurio metu aptarnavome kelis šimtus įvairiausių renginių, sausio ir vasario mėnesiais įsivyravo ramybė ir turėjome laiko pagalvoti, kokius dienos pietus galime pasiūlyti uteniškiams", – sakė restorano „Kaukė" vadovė Rasa Lucinavičienė. Vadovės teigimu, peržvelgus kitų maitinimo įstaigų meniu Utenos mieste ir apklausus nemažai klientų buvo nuspręsta pasiūlyti kitokius dienos pietus. Vos užsukus į „Kaukę" dėmesį atkreipia serviravimas, kuris yra kitoks nei kavinėse ar valgyklose. Ant stalų – baltos staltiesės, puošnios polėkštės. „Taip ir gražiau atrodo, ir lengviau prižiūrėti stalus", – pasakojo visuomet guvi ir gerai nusiteikusi restorano vadovė. Tačiau ne dėl jų pastaruoju metu per pietus sunku surasti vietą atsisėsti, o kartais tenka ir palaukti – viskas dėl maisto. „Daugelis maitinimo įstaigų stengiasi sutaupyti, pernai ir mes siūlėme pigius dienos pietus, tačiau natūralu, kad pigiai, kokybiškai ir daug negali pasiūlyti ir pagaminti",– pabrėžė R Lucinavičienė. Vadovės teigimu, yra klientų, kurie pasiryžę mokėti truputį daugiau, tačiau gauti daug kokybiškesnį maistą. Dienos pietūs susideda iš dviejų patiekalų, pirmiausia sriuba, vėliau – antras patiekalas. Išskirtinėmis, kiekvieną dieną kitokiomis sriubomis „Kaukė" garsėjo jau nuo pirmos dienos. Sriubos tirštos, kvapnios, gaminamos su vienos ar kitos rūšies mėsa, o ne su sultiniais, todėl visuomet skanios. Antrą patiekalą svečiai visuomet gali pasirinkti iš kelių variantų – su jautiena, vištiena, žuvimi, būna ir lietuviškų patiekalų. „Bene labiausiai uteniškiai pamėgo jautienos ar kalakutienos troškinį, vištienos Kijevo kotletą, kartas nuo karto pasiūlome ir avienos", – sakė „Kaukės" vadovė. R Lucinavičienė teigė, kad visi patiekalai patiekiami pasirinktinai su apkeptomis ar virtomis bulvėmis, ryžiais bei daržovėmis arba, kaip dažnai pavasarį pageidauja klientai, tik su daržovėmis. Moterys dažnai renkasi žuvį, kuri kiekvieną dieną kitokia. Pagal poreikį kiekvieno patiekalo porcijos yra skirtingos. Dienos pietų kaina priklauso nuo patiekalo. Lietuviški patiekalai pigesni – vos nuo 3 eurų, kiti kainuoja 4 ar 5 eurus. „Kaukė" iš kitų išsiskiria tuo, kad visuomet galima pagaminti kažką atskirai pagal pageidavimus. „Turime klientą, kuris labai atidžiai renkasi, ką valgo, taigi jam visuomet be prieskonių atskirai kepame vištos krūtinėlę ir patiekiame tik su kopūstais, pagardintais alyvuogių aliejumi. Galime visiems klientams gaminti tik tai, ką mėgsta arba ko pageidauja", – sakė R. Lucinavičienė. Užsisakius prieš dieną, „Kaukė" pagamina ir kitus patiekalus Œ– nuo cepelinų iki jautienos išpjovos kepsnių. Dienos pietus restorane „Kaukė" galite užsisakyti ir išsinešti. Tereikia paskambinti tel. 8 656 27 061, sutarti, ką norite valgyti, ir po 10–15 min. užsukti pasiimti. Dienos pietūs įpakuojami į šilumą saugančius specialius indus.

Furšetai, banketai, gedulingi pietūs

„Turime išties dideles patalpas ir vienu metu per du aukštus galime priimti iki 120 svečių", – pabrėžė „Kaukės" vadovė. Pasak jos, labai gerai, kad yra atskirtos erdvės ir apačioje įrengtoje svečių salėje galima privačiai atšvęsti vestuves, paminėti gimtadienius, krikštynas, užsakyti gedulingus pietus. Stalai paruošiami profesionaliai, stilingai ir gražiai: su polėkštėmis, skirtingomis taurėmis bei išskirtinių įrankių serviravimu. Maisto paruošimas taip pat labai įvairus ir restoranas pasiruošęs organizuoti furšetus, banketus bei verslo pietus už tikrai priimtiną kainą. Uteniškiams, nusprendusiems šventę organizuoti namuose, „Kaukė" siūlo įsigyti įdarytus karpius, vištas, lašišas, baklažanų suktinukus su parmezano sūriu, įvairios mėsos rinkinius. Pristatymas iki 30 km nemokamas. Yra galimybė ne tik pristatyti maistą, bet ir aptarnauti renginį su visu serviravimu bei taurėmis.

Dienos pietūs restorane „Kaukė" kiekvieną dieną nuo 11 iki 14 val., galima užsisakyti ir išsinešti tel. 8 656 27 061 arba adresu: Aušros g. 11, Utena. Suorganizuosime šventę ir Jūsų patalpose. 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP7833.jpg
 • Click to enlarge image IMGP7834.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7837.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7839.jpg
 • Click to enlarge image IMGP7842.jpg
 • Click to enlarge image IMGP7991.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7992.jpg
 • Click to enlarge image IMGP7995.jpg
 • Click to enlarge image IMGP7996.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Gedulingi pietūs, furšetai, banketai, gimtadienio šventės – restorane „Kaukė“

  Restoranas „Kaukė" uteniškius džiugina jau trejus su puse metų. Ši maitinimo įstaiga organizuoja gedulingus pietus, furšetus bei banketus. Jau daugelis uteniškių Aušros g. 11, Utenoje, sutiko savo gimtadienius, atšoko jubiliejus ir ne vienas vestuves.

 • Restoranui „Kaukė“ – jau treji

  Restoranas „Kaukė" nuo pirmų dienų išsiskyrė maloniu ir šiltu aptarnavimu. Čia susiformavo nuolatinis klientų, valgančių dienos pietus, būrys, o rezervuoti salę banketui, furšetui ar gedulingiems pietums geriausia prieš mėnesį.
  Kokie ateities planai, pasakojo restorano vadovė Rasa Lucinavičienė, kuri išsiskiria neišsenkančia energija ir gera nuotaika.

 • Restoranui „Kaukė“ – jau dveji metai

  Praėjęs sunkmetis padarė įtaką ir visuomeninio maitinimo įstaigų verslui – stipresnės picerijos išliko, o štai daug kavinių užsidarė. Įsivyravusį štilių viena pirmoji sudrumstė Rasa Lucinavičienė, atidarydama naują restoraną Utenoje. Nors apie „Kaukę" jau rašyta ne kartą, vis dėlto norisi paklausti, kur maitinimo verslo sėkmės paslaptis?

 • Susitikime kavinėje!

  Gera pro langą stebėti lietuje skubančius praeivius ir šiltoje patalpoje gerti karštą kavą, saldinant ją vasaros prisiminimais. Snaigėms tyliai krentant, smagu pajusti subtilų kavos poskonį, kuris toks lauktas ir jaudinantis lyg artėjančios šventės. Kaip smagu pavasarį, prisėdus prie lauko staliuko, mėgautis pirmųjų žiedų bei kavos aromato kokteiliu ir jausti, kaip vėl skleidžiasi sparnai ir venomis bėgioja įkvėpimas! Ir, žinoma, neprilygstamas, kasdienis ritualas vasarą užbėgti pasiimti savo kaip visada ir, kol barista kruopščiai ruošia tavo gėrimą, perversti spaudą, pasilabinti su kaimynu, aptarti naujienas ir pasičiupus garuojantį puodelį toliau lėkti švęsti gyvenimo...

 • Išvažiuojamasis maitinimas Utenoje

  Šeimininkėms, organizuojančioms šventę namuose, dažnai kyla klausimų: kokie užkandžiai tiktų geriausiai, kokia mišrainė patiktų svečiams, kokį vyniotinį ar įdarytą žuvį paruošti?.. Apie šventėms ruošiamą maistą ir ar tikrai viską reikia gamintis namuose pasakojo restorano „Kaukė" vadovė ir maisto technologė Rasa Lucinavičienė.

 • Sporto baras jau sulaukė pirmųjų lankytojų

  Praėjusį savaitgalį Utenoje pradėjo veikti dar viena maitinimo įstaiga gražiu ir išskirtiniu pavadinimu – Sporto baras. Šio naujo baro, įsikūrusio Aukštakalnio mikrorajone, šalia prekybos centrų, laukia graži ateitis – jis bus išskirtinis ne tik sporto mėgėjų gausa, bet ir interjeru bei savininkų požiūriu į šio baro funkcionavimą.

 • Šventiniai tortai, naminiai koldūnai bei dienos pietūs išsinešti

  Restoranas ar kavinė pirmiausia asocijuojasi su jaukia aplinka ir puikiu maistu, kuris valgomas vietoje. Restoranas „Kaukė" išsiskiria tuo, kad vis daugiau kokybiškų patiekalų bei tortų siūloma išsinešti. Apie maistą išsinešti pasakojo restorano vadovė Rasa Lucinavičienė.

 • Restoranui „Kaukė" – jau vieneri

  Pasikeitęs, atsinaujinęs restoranas „Kaukė", kurio vadovė Rasa Lucinavičienė, jau švenčia vienerių metų gimtadienį. Per šį laiką pamaitinta ir aptarnauta tūkstančiai klientų tiek iš Utenos, tiek iš kitų miestų. „Užtikrinu, kad ir ateinančiais metais dirbsime, tobulėsime ir stengsimės įtikti visiems, norintiems skaniai pavalgyti ar švęsti jaukią šventę", – sakė restorano vadovė R. Lucinavičienė.

 • „Hesburger“ įžengė į Uteną

  Spalio 3 dieną Utenoje duris atvėrė „Hesburger" restoranas, kuris sulaukė ypač didelio jaunimo antplūdžio. Į 300 kv. m. restoraną, įsikūrusį prekybos centro „Senukai" antrajame aukšte, investuota maždaug 1,7 mln. litų, sukurta dešimt naujų darbo vietų.

 • Utenoje – nauja kavinė skambiu pavadinimu

  Šiandien, nuo spalio 1-os, naujai renovuotose Utenos kultūros centro patalpose duris atvėrė kavinė patraukliu ir skambiu pavadinimu – „Metų laikai". Kavinės idėja paremta italų baroko kompozitoriaus ir smuikininko Antonio Vivaldžio kūriniu „Metų laikai", kur perteikiami skirtingu metų laiku žmogui kylantys jausmai. Ši kavinė – menų mekoje, Utenos kultūros centre, kur renkasi ne tik Utenos, bet ir kitų rajonų meno kolektyvai, vyksta koncertai, parodos, įvairūs susibūrimai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2958
Vakar apsilankė:5435
Šią savaitę apsilankė:2958
Šį mėnesį apsilankė:13772
Viso (nuo 2015-02-16):14280932
Šiuo metu naršo:
70
2020-08-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!