Utenoje – nauja kavinė skambiu pavadinimu
VerslasUtenoje – nauja kavinė skambiu pavadinimu
2014 spalio 01, Trečiadienis 08:50

Utenoje – nauja kavinė skambiu pavadinimu

Utenoje – nauja kavinė skambiu pavadinimu
 • Vytautas AUKŠTAITIS
 • (9 foto)

Šiandien, nuo spalio 1-os, naujai renovuotose Utenos kultūros centro patalpose duris atvėrė kavinė patraukliu ir skambiu pavadinimu – „Metų laikai". Kavinės idėja paremta italų baroko kompozitoriaus ir smuikininko Antonio Vivaldžio kūriniu „Metų laikai", kur perteikiami skirtingu metų laiku žmogui kylantys jausmai. Ši kavinė – menų mekoje, Utenos kultūros centre, kur renkasi ne tik Utenos, bet ir kitų rajonų meno kolektyvai, vyksta koncertai, parodos, įvairūs susibūrimai.

Miesto širdyje – nauja kavinė „Metų laikai"

Kavinės atidaryme dalyvavo verslo ir miesto inteligentijos atstovai. Kartu su šios kavinės vadove Anastasija Vasiljeva ir Utenos kultūros centro direktore Asta Motuziene simbolinę juostelę perkirpęs rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas pasidžiaugė, kad mieste daugėja maitinimo įstaigų, kuriose kultūringai aptarnaujami klientai ir patiekiamas skanus maistas.
Direktorė A. Vasiljeva, per 20 metų besisukanti kavinių ir restoranų versle, šio amato išmokiusi ne vieną jaunosios kartos atstovą, būdama docente Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultete, teigė, kad Utenoje siūlo kultūringą ir klasikinę aplinką, kurią lankytojai nuo šiandien galės pamatyti ir pajausti jos dvasią. Kiekvienas Utenos centro bendruomenės narys didesniame renginyje, siaurame bendraminčių būrelyje ar būdami tik dviese galės jaustis laisvai ir jaukiai, o kavinėje pagal individualų skonį užsisakyti patiekalų.
„Stengsimės klientams sukurti šiltą, jaukią atmosferą, kad visi jaustųsi kaip namuose. Bus atsižvelgiama į vartotojų pageidavimus, patarimus, norus, siūlomas įvairus meniu, taip pat internetinis meniu, galimi išankstiniai užsakymai", – apie naujos maitinimo įstaigos privalumus aiškino direktorė ir pridūrė, kad nuolatiniams klientams bus suteikiama galimybė naudotis nuolaidų sistemomis. Neatsisakoma ir banketų, todėl jie bus ruošiami įvairiausioms progoms. Kavinė organizuos ne tik įvairius pobūvius įmonėms, bet ir individualias gimtadienių, jubiliejų šventes.
Pagrindinį dėmesys kavinėje bus skiriamas personalui, tam, kad aptarnavimas būtų kultūringas, malonus. Kavinėje bus užtikrinamas greitas aptarnavimas Utenos kultūros centro renginių metu. Ypatingas dėmesys bus skiriamas kulinariniam paveldui ir sveikai mitybai.
„Meniu turi tiesioginę sąsają su kavinės vizija, todėl teikdami maitinimo paslaugas centro lankytojams, darbuotojams ir svečiams atsižvelgsime į Utenos kultūros centro specifiką ir iš to kylantiems reikalavimams. Ypatingą dėmesį skirsime patiekalų ir aptarnavimo kokybei", – kavinės privalumus vardijo vadovė, už interjero idėjas ir įdomius sprendimus dėkinga savo dukrai Marijai ir žentui Dariui.

Dėmesys turiningesniam laisvalaikiui

Didžiausia naujiena ta, kad kavinėje vyks „Proto mūšiai", kurie čia ne tik sukvies intelektualius lankytojus, bet ir skatins kultūringą laisvalaikio praleidimą. Intelektualaus mūšio dalyviai gaus prizų, taip pat kultūringai praleis laisvalaikį. Į kavinę kviečiamas ne tik jaunimas – vietos bus ir vyresniems lankytojams, kurie bus užimti ir galės linksmai praleisti laiką.
Spalio 9 dieną 19 val. organizuojamas pirmasis „Proto mūšis", į kurį šiuo metu vyksta registracija tel.: 8 611 19206. Kaip informavo kavinės vadovai, prieš pat šv. Kalėdas bus „Proto mūšio" finalas, kuriame dalyvaus turų laimėtojai. Penktadieniais gyvos muzikos vakarai pagyvins lankytojų nuotaiką.

Visi uteniškiai ir svečiai laukiami adresu: Utena, Aušros g. 49, Utenos kultūros centro pastate (įėjimas nuo Aušros g. pro diskotekų salės duris). Darbo laikas kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį, nuo 11 val., tel.: 8 611 19 206. 

Autoriaus nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP3945.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3947.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3949.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3950.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3966.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3969.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3971.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3975.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3985.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

 • Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo

  Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

 • Sėkmingo verslo regione raktas – eksportas

  Verslo sėkmę lemia ne jo įkuriama vieta, o ilgalaikė strategija ir nuoseklus darbas. Tuo įsitikino ne vienas verslininkas, savo verslą pradėjęs Utenos krašte. Ne mažesnę įtaką sėkmingai verslo plėtrai turi ir eksportas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5960
Vakar apsilankė:9511
Šią savaitę apsilankė:64397
Šį mėnesį apsilankė:243854
Viso (nuo 2015-02-16):12294204
Šiuo metu naršo:
76
2020-01-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!