Šypsokimės kartu su odontologijos centru „Laudenta“
VerslasŠypsokimės kartu su odontologijos centru „Laudenta“
2018 spalio 17, Trečiadienis 08:36

Šypsokimės kartu su odontologijos centru „Laudenta“

Šypsokimės kartu su odontologijos centru „Laudenta“
 • Lauris VAINAUSKAS
 • 5 foto

Besišypsantis žmogus – laimingas ir pasitikintis savimi žmogus! Deja, ne visuomet norisi šypsotis – dantys susigrūdę, kreivi, pažeisti ėduonies, nebeatrodo tokie balti kaip anksčiau ar kankina blogas kvapas iš burnos... Ar žinote, kad susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate?
Apie dantis, jų gydymą pasakojo odontologijos centro „Laudenta“, įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojai odontologai.

Profesionali burnos higiena būtina kiekvienam

Ne vieną dažnai kankina blogas kvapas iš burnos, švaros ir gaivumo stoka po dantų valymo, dantys patamsėjo, pradėjo kraujuoti dantenos tiek valant, tiek savaime. Negalima į tai numoti ranka, kadangi tai vienas pirmųjų požymių, kai nebeužtenka vien tik asmeninės burnos higienos, reikia apsilankyti pas gydytoją odontologą ir atlikti profesionalią burnos higieną. „Profesionalios burnos higienos metu nuo visų dantų paviršių pašalinamas kietas (su ultragarsu) ir minkštas („AiR Flow" metodika) apnašas, dantų paviršius švelniai nupoliruojamas, jei reikalinga – atliekamas dantų padengimas fluoru ar jautrumą mažinančia medžiaga", – pasakojo gyd. odontologė Ingrida Rakauskaitė.
„Rekomenduojame profesionalią burnos higieną atlikti 1 kartą per metus, kai burnos ertmės higiena gera; 2 kartus per metus, jei yra protezuotų dantų, įsriegti dantų implantai ar nešiojami breketai; 3–4 kartus, jei sergama cukriniu diabetu ar parodontoze. Profesionalios burnos higienos procedūros yra būtinos kiekvienam žmogui, nes namų sąlygomis išsivalyti apnašas yra neįmanoma", – pridūrė gyd. odontologė Milda Bernotaitė.

Išskirtinis dėmesys mažiesiems pacientams

Tikriausiai visi žinome, kad, išdygus pirmajam dantukui, jį reikia kruopščiai valyti, formuoti vaiko burnos higienos įgūdžius ir lankytis pas gydytoją odontologą. Tačiau situacija su vaikų dantukais kasmet vis prastėja. „Pas mus kreipiasi vis daugiau vaikų su skaudančiais dantimis. Tinkamos burnos higienos nesilaikymas, dantų apnašos, netinkami mitybos įpročiai ir kt. lemia dantų ėduonies atsiradimą. Uždelsus gydyti dantų ėduonį, gali tekti vaikams sugedusį dantį išrauti ir jo vietoje suprotezuoti naują dirbtinį dantį. Tai nėra priimtina, dantis geriau prižiūrėti, nei protezuoti", – teigė gyd. odontologė M. Bernotaitė.
Odontologijos centre „Laudenta" vaikams yra atliekama profilaktinė dantų apžiūra, plombuojami pieniniai ir nuolatiniai dantys, gydomi dantų šaknų kanalai, dantų vagelės dengiamos silantu, esant poreikiui koreguojamas sąkandis.
„Kerpame ir koreguojame lūpos ir liežuvio pasaitėlius tiek vaikams, tiek suaugusiems. Liežuvio pasaitėlio atlaisvinimas reikalingas kūdikiams, kai kyla problemų juos žindant, vaikams, kai pradėję kalbėti negali ištarti kai kurių garsų ar raidžių ir ima švepluoti. Lūpos pasaitėlis koreguojamas, kai yra didelis tarpas tarp priekinių dantų arba kai atrodo, kad plačiai šypsotis trukdo viršutinė lūpa. Abi procedūros nėra skausmingos, kuo jaunesnis pacientas, tuo mažiau diskomforto jaučiama gyjant", – teigė gyd. odontologė Vida Laurinonienė.
Klinika yra sudariusi sutartį su Teritorine ligonių kasa, kuri suteikia galimybę atlikti kompensuojamas protezavimo paslaugas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo. Šia nemokamo protezavimo galimybe gali pasinaudoti ne tik senatvės pensininkai, neįgalūs asmenys, bet ir vaikai iki 18 metų.
„Norime priminti, kad nelauktumėte, kol vaikui suskaus dantukas, ateikite anksčiau, nes skaudant dantukui sunku bendradarbiauti su mažuoju pacientu ir paprastos procedūros tampa kur kas skausmingesnės", – pridūrė gyd. odontologas Lukas Zinkevičius.

Taisyklingas sąkandis ir graži šypsena su ortodontiniu gydymu

Ortodontija – odontologijos sritis, kuri koreguoja blogą sąkandį. „Ortodontinio gydymo metu ne tik sukuriama graži šypsena, koreguojamas sąkandis, bet ir atstatomos sutrikusios kalbos, rijimo ir kramtymo funkcijos, pagerinama veido estetika bei paciento psichologinė būsena. Lygūs dantys yra lengviau valomi, todėl sumažėja ėduonies, dantenų uždegimo tikimybė, o tai ilgina dantų tarnavimo laiką", – teigė gyd. odontologė M. Bernotaitė.
Odontologijos centre „Laudenta" pacientams tiesinami dantys ir koreguojamas sąkandis su plokštelėmis, funkciniais aparatais ir breketais. „Atsižvelgiant į burnos ertmės būklę, amžių, poreikius ir galimybes, pacientams galime pasiūlyti ne tik metalinius, bet ir mažiau pastebimus breketus. Jei prireikia, prieš ortodontinį gydymą pašaliname nereikalingą dantį ar atliekame kitą būtiną procedūrą", – pasakojo gyd. odontologas Lukas Zinkevičius.
Klinikoje yra galimybė dantis gydytis išsimokėtinai – taip pacientui sudaromos palankios sąlygos džiaugtis šypsena jau šiandien. Atsiskaityti išsimokėtinai galima už daugelį dantų gydymo procedūrų, įskaitant ir ortodontinį gydymą.

Odontologijos centras „Laudenta" įsikūręs Kauno g. 19, Utenoje. Išankstinė registracija tel. 8 647 28 899. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje www.laudenta.lt.

Autoriaus nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuo implantacijos iškart ištraukus dantį iki protezo, fiksuoto ant 4 implantų

  Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos prarastus dantis siūlo atkurti ne tik protezuojant ir plombuojant, bet ir dantis implantuojant.

 • SVEIKI DANTYS IR GRAŽI ŠYPSENA PUOŠIA KIEKVIENĄ

  Turbūt dažnas iš mūsų pasvajojame apie sveikus, tiesius dantis bei kerinčiai baltą šypseną. Bet retas kuris žino, kad siekiant tobulos šypsenos kasdienės asmeninės burnos higienos nepakanka ir jau išdygus pirmiesiems dantukams reikia atvykti profilaktinei apžiūrai pas gydytoją odontologą.
  Apie dantų tiesinimą, vaikų ir chirurginį dantų gydymą pasakojo gydytojai odontologai, dirbantys odontologijos centre „Laudenta“.

 • Sveiki ir gražūs dantys – ne privalumas, o būtinybė

  Graži šypsena ir sveiki dantys kiekvienam iš mūsų yra ypač svarbūs ne tik dėl estetinio vaizdo. Apie dantų gydymą ir protezavimą pasakojo odontologijos centro „Laudenta“, įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojai odontologai.

 • Dantų atkūrimas greitai ir kokybiškai

  Netekęs vieno ar kelių dantų pacientas jaučia didžiulį diskomfortą ir nepasitiki savimi. Juk ne veltui sakoma, kad sveiki ir gražūs dantys ne tik atlieka kramtymo funkciją, bet ir pagerina veido estetiką bei paciento psichologinę būseną. Jau seniai praėjo laikas, kada neestetišką šypseną galima paslėpti ranka... Susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos siūlo atkurti sveiką šypseną greitai bei kokybiškai. Apie dantų chirurginį gydymą, protezavimo galimybes kalbėjomės su odontologijos centro „Laudenta“ gydytojų odontologų komanda.

 • Viskas apie dantų implantus

  Sunku surasti papuošalą, gražesnį už spindinčią šypseną. Deja, netekus nors ir vieno danties ji užtemsta. Susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. Savo savybėmis implantuoti dantys tapatūs žmogaus natūraliems dantims, dėl implanto išsaugoma žmogaus sveikata ir grožis. Plačiau apie dantų implantus ir kaip juos pasirinkti pasakojo UAB MED GRUPĖ atstovė Violeta Vinslovienė, su dantų implantais dirbanti jau daugiau nei 10 metų ir aktyviai bendradarbiaujanti su garsiausiomis Lietuvos klinikomis ir odontologijos specialistais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8418
Vakar apsilankė:8835
Šią savaitę apsilankė:17253
Šį mėnesį apsilankė:196710
Viso (nuo 2015-02-16):12247060
Šiuo metu naršo:
147
2020-01-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!