Tai įvyko: „Telia“ išmaniąją TV nuo šiol gali žiūrėti visi
VerslasTai įvyko: „Telia“ išmaniąją TV nuo šiol gali žiūrėti visi
2018 birželio 28, Ketvirtadienis 09:18

Tai įvyko: „Telia“ išmaniąją TV nuo šiol gali žiūrėti visi

Tai įvyko: „Telia“ išmaniąją TV nuo šiol gali žiūrėti visi

„Telia“ išmaniosios televizijos paslaugų kainodara tapo dar patrauklesnė ir lengvai prisitaiko prie skirtingų poreikių. Be to, ją žiūrėti galima net atokiame vienkiemyje, kurio nepasiekia jokie laidai, mat ji veikia per sparčiausią Lietuvoje mobilųjį „Telia“ 4G LTE tinklą. Taigi nuo šiol „Telia“ išmanioji televizija yra geriausias TV sprendimas, kur begyventumėte.

„Išmanioji televizija pakeitė lietuvių suvokimą apie tai, kaip žiūrime televizorių – ne pagal programos tinklelį, kaip nuo televizijos atsiradimo, o tada, kada patogu žmonėms: su laidų ir serialų atsisukimu, įrašais, naujausių ir festivalinių filmų nuoma ir netgi specialiai vaikams sukurtu turiniu. Dabar „Telia" pradeda naują išmaniosios televizijos erą Lietuvoje: lankstūs paslaugų planai patenkins skirtingus žiūrovų poreikius, o klientų namus ji pasieks ne tik šviesolaidžio ar vario kabeliais, bet ir 99 proc. Lietuvos teritorijos dengiančiu „Telia" 4G mobiliuoju ryšiu", – sakė „Telia" komercijos ir produktų vadovas Robertas Žudys.

Nuo šiol „Telia" klientai gali rinktis iš trijų išmaniosios televizijos planų. Lietuviškos televizijos mėgėjams skirtas planas MINI su 22 televizijos kanalais. Į jį įeina tokie televizijos kanalai, kaip LRT HD, LNK, TV3 HD, BTV, TV6 HD, „Info TV", „Balticum TV", TV7 ir kiti.

Planas MIDI pritaikytas įvairių pomėgių žiūrovams. Jo pagrindiniame rinkinyje yra daugiau nei 50 kruopščiai atrinktų TV kanalų įvairiomis kalbomis, rodančių filmus, serialus, koncertus, sporto transliacijas, naujienų laidas ir ne tik.

Išrankiausių žiūrovų poreikius patenkins MAXI planas, siūlantis net 90 kanalų, kurių dauguma yra aukštos raiškos (HD), ir narystę „Kino klube", kuriame – pripažintų Europos ir Holivudo kino kūrėjų darbai bei visame pasaulyje garsūs serialai.

Išmaniosios televizijos funkcijos, tokios kaip transliacijos valdymas (atsukimas, stabdymas ar persukimas), dviejų savaičių įrašai, vaizdo įrašų nuoma, radijas ir kitos, veikia su visais mokėjimo planais.

R. Žudys atkreipė dėmesį, kad mobiliuoju 4G ryšiu veikianti išmanioji televizija pakeis senąją antžeminę skaitmeninę televiziją (DVBT), kurios bus atsisakyta etapais, pradedant nuo rugpjūčio mėnesio. Naujoji technologija suteiks dar daugiau galimybių: žiūrovai ne tik matys kanalų tinklelį, galės rinktis pageidaujamą kalbą ar subtitrus, bet ir mėgausis visais išmaniosios televizijos privalumais, įskaitant filmų ir serialų nuomą, „Kino klubą", „Vaikų kampelį" ir kt.

Abejojančius, ar naujoji paslauga veiks patikimai ir kokybiškai, „Telia" atstovas nuramina: plačiausias ir sparčiausias Lietuvoje „Telia" 4G tinklas tam visiškai paruoštas. Be to, „Telia" siūlo naująją paslaugą 30 dienų išbandyti nemokamai. Nepatiks – grąžinsite įrangą ir sutartis bus nutraukta be jokių baudų. Užsisakyti „Telia" išmaniąją televiziją galite atvykę į artimiausią saloną, paskambinę telefonu 1817 arba internete www.telia.lt.

„Telia" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Mokslams pasiruošta: tokių rinkinių norės visi!

  Internetas vos pūškuoja, kol kompiuteris užsikrauna, spėji ir arbatos užsikaisti, o skilusį telefoną baisu glausti prie ausies. Gal dar pakentėtum, bet metas grįžti į mokyklą – referatai, kontroliniai ir namų darbai nelauks. Tik be panikos: „Telia“ taškosi tokiais pasiūlymais, kokių jau seniai nebuvo!

 • Spartus internetas nugalėjo krepšinį

  Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančios Lietuvos gyventojai labiau nei mūsų krepšininkų pasiekimais pasaulyje didžiuojasi sparčiu interneto ryšiu, dėl kurio dalis apklaustų lietuvių atsisakytų greitojo maisto, alkoholio, saldumynų ar net dušo. Tačiau geroji žinia yra ta, kad dėl kokybiško „Telia“ interneto atsisakyti nereikia nieko – ir tai yra visos Lietuvos pergalė.

 • Interneto parduotuvės augimo formulė

  Visi sėkmingi verslai turi šį tą bendro. Tai – drąsus sprendimas, išskirtinė idėja. Interneto prekyboje išskirtinumas yra tiesiog būtina sąlyga, tačiau ji yra tik viena iš augimo formulės sudedamųjų dalių.

 • „Kino pavasario“ gurmanams – gardumynai iš „Telia“

  Jau daugiau kaip 20 metų pavasaris Lietuvoje neateina be „Kino pavasario“ – didžiojo ekrano meno festivalio. Tačiau kokybiškas autorinis kinas dvi savaites bus rodomas ne tik 11 šalies miestų, bet ir „Telia“ televizijoje. Net septynias išskirtines šių metų „Kino pavasario“ juostas bus galima išsinuomoti ir pažiūrėti namuose jaukiai įsitaisius pirmoje eilėje prie savo televizoriaus. Dar neturite „Telia“ išmaniosios televizijos? Ne problema – ją galite net 30 dienų bandyti nemokamai.

 • Laidinis telefonas virsta šviesolaidiniu internetu

  Didžiausia šalies telekomunikacijų bendrovė „Telia“ pirmoji Baltijos ir Šiaurės šalyse savo tinkle pradėjo diegti įrangą, kuri žmonėms leis net ir variniais laidais naudotis šviesolaidinio interneto spartai prilygstančiu ryšiu. „Super VDSL“ vadinama technologija suteikia galimybę varinėmis linijomis pasiekti iki 250 Mb/s spartą.

 • Kuo skiriasi telefonas nuo karvės, arba kodėl kartu yra geriau nei atskirai?

  Ūkiškai galvojantys žmonės žino: turint karvę, geriausia turėti ir savo pievą, ir savo tvartą. Tas pats galioja ir telefono, interneto ar televizijos paslaugoms – turėti paslaugas kartu apsimoka labiau, nei perkant jas iš skirtingų tiekėjų. Tam ir buvo sukurtas „Telia One“ – praktiškas ir populiarus telekomunikacijų bendrovės „Telia“ sprendimas esamiems ir naujiems klientams visoje Lietuvoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1263
Vakar apsilankė:13067
Šią savaitę apsilankė:62405
Šį mėnesį apsilankė:31565
Viso (nuo 2015-02-16):13105730
Šiuo metu naršo:
126
2020-04-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!