Klubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo

Po vasaros atostogų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos stadione susirinkę karatė klubo „Danas“ sportininkai praeivius ir pro šalį skubančius vairuotojus stebino neįprastu reginiu.

Į treniruotę jaunieji karatistai atskubėjo iš namų nešini kibirėliais ir šluostėmis, o stadiono dangą netrukus nuklojo tatamiu – surenkama grindų danga, ištiesiama ant sporto salės grindų. Naują sezoną klubo „Danas“ sportininkai pradėjo švarinimosi akcija – patys šveitė ir plovė tatamį.
Po nuoširdaus darbo karatistai surengė treniruotę lauke. Tuo jie ypač džiaugėsi tikindami, kad lauke sportuoti yra daug smagiau nei salėje ne tik dėl gryno oro, bet ir dėl įvairesnių pratimų bei užduočių. Jauniesiems sportininkams užbaigus treniruotę į stadioną susirinko suaugusieji – jiems klubo treneris Norbertas Motiejūnas jau ne pirmus metus veda mankštas, lavinančias ištvermę, koordinaciją, didžiąsias raumenų grupes.
Pasak N. Motiejūno, patys valydami ir rūpindamiesi treniruočių inventoriumi vaikai mokosi tausoti priemones ir yra skatinami palaikyti jų švarą, o kai kuriems iš jų tai buvo pirmoji pažintis su šluoste ir buities darbais. Ne vienas karatistas pripažino, kad neplauna savo kambario grindų ir nevalo dulkių. „Ugdyti asmenybę reikia visapusiškai, neužtenka vaikui suteikti akademinių žinių mokykloje, lavinti fiziškai, skiepyti asmens higienos įgūdžius ar atskleisti jo meninius talentus“, – tvirtino N. Motiejūnas, aiškindamas švaros akcijos esmę. Jis atskleidė, kad ateityje ketina toliau kelti jaunųjų sportininkų meistriškumą, skatinti juos siekti pergalių ir plėsti akiratį organizuojant stovyklas bei išvykas į neaplankytus Lietuvos kampelius ir užsienio šalis. Taip pat bus organizuojama daugiau socialinių akcijų, tokių kaip daiktų dalijimasis su nepasiturinčiais ar globos namuose gyvenančiais vaikais, taip parodant sportininkams, kad yra ne toks sotus gyvenimas. Prie šių akcijų kvies prisijungti ir suaugusiųjų grupės sportininkus.

Klubo „Danas“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios