Paaiškėjo „Hiperikos“ taurės laimėtojai

Kovo 4 dieną finišavo tris mėnesius trukusios pirmosios įmonių krepšinio pirmenybės „Hiperikos” taurei laimėti. Puikiai finale sužaidę įmonių krepšinio pirmenybių „Hiperikos“ taurę iškovojo Utenos APGV komanda, rezultatu 82:47 nugalėjusi „Dauniškį ir Ko“. Trečią vietą iškovojo komanda „Aukštaitijos traktas“, mažajame finale nugalėjusi „Nosted mechaniką” rezultatu 54:46.

Įmonių krepšinio pirmenybėse šiemet dalyvavo šešių įmonių komandos, tarpusavyje susitikusios po du kartus ir išsiaiškinusios, kurios keturios komandos žais pusfinaliuose bei finaluose. Sėkmingai įveikusios pusfinalio barjerą, didžiajame finale susitiko „Dauniškis ir Ko” ir Utenos APGV komanda, o mažajame finale susitiko „Aukštaitijos traktas” bei „Nosted mechanika”. Gausiai susirinkę žiūrovai – šeimos nariai, bendradarbiai – stebėjo finalines kovas. Mažajame finale tik po atkaklios kovos trečią vietą iškovojo „Aukštaitijos trakto” komanda. Jų gretose rezultatyviausiai žaidė Šarūnas Veteikis, pelnęs 16 taškų, Mindaugas Vitkevičius pelnė 11 taškų. „Nosted mechanikai” Valdas Zamolskis pelnė 16 taškų, Viktoras Purkinas – 11 taškų.
Didžiajame finale susitiko dvi geriausiai pasirodžiusios komandos pirmame etape. Jos buvo pasidalijusios po pergalę tarpusavio rungtynėse, tačiau šį kartą gerokai stipresnė buvo Utenos APGV komanda, kuri ir tapo pirmenybių nugalėtoja.
Nugalėtojų komandoje žaidė Robertas Arbočius, Tomas Markevičius, Žygimantas Žala, Sigitas Skruzdys, Aurimas Motiejūnas, Remigijus Černiauskas, Tomas Didžgalvis, Žydrūnas Ramoška, Virginijus Dainys, Rolandas Guntulis, Mindaugas Didžgalvis, Aurelijus Kazlauskas ir treneris Vytautas Varnas.
Utenos APGV komandoje nesulaikomas buvo T. Markevičius, pelnęs 19 taškų, Tomo Didžgalvio sąskaitoje – 15 taškų. „Dauniškiui ir Ko” Donatas Panavas pelnė 20 taškų, Andrius Rudokas – 9 taškus.
Po finalinio švilpuko komandas prizininkes taurėmis, medaliais bei diplomais apdovanojo šeimos klinikos „Hiperika” direktorius Audrius Šalkauskas. Taip pat žaidėjams įteikti dovanų kuponai, o nugalėtojams – ir nemokamas profilaktinis sveikatos patikrinimas šeimos klinikoje „Hiperika”. Naudingiausiu pirmenybių žaidėju pripažintas T. Markevičius, kuriam įteikta atminimo dovana – laikrodis. A. Šalkauskas uždarymo metu dėkojo žaidėjams už dalyvavimą, taip pat įmonių vadovams, „Utenos dienai” bei jos vyr. redaktoriui Vytautui Ridikui.
Pirmenybių vyriausias žaidėjas A. Rudokas atsiėmė prizą, skirtą komandai dar ir nuo bendradarbių, kurios aktyviai palaikė „Dauniškį ir ko” ir įteikė duonos tortą.

„Utenos dienos” ir RAKTA inf., Vytauto Ridiko nuotr.