Sportas„Juventus“ namuose nusileido „Vytautui“
2018 balandžio 20, Penktadienis 09:14

„Juventus“ namuose nusileido „Vytautui“

• 23 foto

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 67:80 (13:13, 17:18, 16:22, 21:27) nusileido Prienų–Birštono „Vytautui“ ir patyrė dar vieną nesėkmę.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai. Po trijų sausų minučių Eigirdas Žukauskas pataikydamas vieną baudos metimą iš dviejų pelnė pirmuosius rungtynių taškus (0:1). Netrukus tuo pačiu atsakė „Juventus" vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas pataikydamas tik antrąjį baudos metimą (1:1). Dar vieną „Juventus" pražangą išprovokavęs E. Žukauskas stojo mesti baudų ir šį kartą pataikė abi (1:3), o įpusėjus ketvirčiui Maksimas Kornienko pelnė dvitaškį ir išlygino rezultatą (3:3). Puolime įsivažiavę uteniškiai po Simo Buterlevičiaus tritaškio įgijo penkių taškų pranašumą (11:6), tačiau prieniškiai ketvirčio pabaigoje neužstrigo ir rezultatą išlygino (13:13).

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, „Vytauto" tolimą šūvį realizavo Martynas Linkevičius, „Juventus" - S. Buterlevičius (16:16). Tada sekė sėkminga Ž. Urbono auklėtinių atkarpa, kurios metu jie pelnė šešis taškus be atsako ir nutolo nuo svečių (22:18). Ketvirčiui persiritus į antrąją pusę A. Šikšnius įsmeigė tolimą šūvį ir padidino šeimininkų persvarą iki šešių taškų (30:24), tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ties tuo nesustojo ir pirmąją rungtynių dalį spurtuodami 7:0 baigė ne tik išlygindami rezultatą, bet ir po taiklaus K. Bristolio dvitaškio - persverdami (30:31).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai pirmoje atakoje po K. Guščiko dviejų taškų vertės metimo išsiveržė į priekį (32:31). Sekančiame išpuolyje J. Sinica įsmeigė tritaškį nubraukdamas uteniškių persvarą (32:34). M. Kupšas pataikydamas iš po krepšio rezultatą išlygino (34:34), o aukštesnę pavarą puolime įjungusi Ž. Urbono kariauna pasinaudojo V. Šeškaus auklėtinių klaidomis ir pelnė 10 taškų iš eilės, po taiklaus D. Bičkauskio tritaškio ekipas skyrė šešių taškai (44:38). Nesutrikę „Vytauto" krepšininkai E. Šeškaus dėka nutraukė sėkmingą uteniškių atkarpą ir į spurtą atsakė spurtu 7:0, persverdami rungtynių rezultatą (44:45). Per likusį kėlinio laiką uteniškiai pelnė vos du taškus, tuo tarpu „Vytauto" krepšininkams krepšys neužsirišo ir trečiąjį ketvirtį jie baigė turėdami septynių taškų pranašumą (46:53).

Lemiamo kėlinio starte K. Guščiko ir D. Pita dvitaškiai sušvelnino šeimininkų atsilikimą (50:53). „Vytauto" gretose taškais iš po krepšio atsakė J. Sinica padidindamas savo komandos persvarą iki penkių taškų (50:55), tačiau tada M. Kornienko įsmeigė tritaškį su E. Dimšos nesportine pražanga ir pataikęs baudos metimą „Juventus" deficitą aptirpdė iki vos vieno taško (54:55). Sėkmingą epizodą pakeitė nesėkmingų, techninėmis pražangomis apipintų epizodų lavina, po kurios „Vytautas" susikrovė dviženklę persvarą (55:66). Uteniškių padėtį pataikydamas tolimą metimą pagerino D. Pita (61:66), tačiau pergalės tai neatnešė ir svečiai šventė užtikrintą pergalę (67:80).
„Juventus" gretose išsiskyrė po 12 taškų pelnę Dino Pita ir Maksimas Kornienko, 11 taškų pridėjęs Dovis Bičkauskis, 10 - Karolis Guščikas.
Nugalėtojų gretose 17 taškų pelnė Rashaunas Broadusas, 16 - Egidijus Dimša, po 12 - Justas Sinica ir Eigirdas Žukauskas.

„Juventus" inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

•

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Pradėta prekiauti Utenos „Juventus“ sezono abonementais

Rugpjūčio 1 dieną prasidėjo prekyba abonementais į Utenos „Juventus“ krepšinio klubo rungtynes. Abonementai galios visoms 2018/2019 metų sezono rungtynėms namų arenoje. Ribotą kiekį abonementų krepšinio aistruoliai galės įsigyti iki pirmųjų klubo naujo sezono rungtynių.

• „Juventus“ pratęsė sutartį su K. Gainesu, bet išsiskyrė su kitais krepšininkais

Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario pradžioje sustabdė sunki Achilo sausgyslės trauma, dėl kurios jam teko baigti sezoną anksčiau laiko.

• Ž. Urbonas lieka „Juventus“ vyr. trenerio poste

Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyr. trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose paskendusią ekipą ištraukė iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės dugno ir atvedė į atkrintamąsias varžybas.

• D. Bičkauskio vedamas „Juventus“ įveikė „Šiaulius“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ 93:90 (28:22, 23:22, 17:22, 26:24) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

• „Juventus“ krepšinio lyga ir šiemet papuošė Utenos sportą

Jau šeštą kartą vykusi „Juventus“ krepšinio lygos (JKL) fiesta Utenos žiūrovams padovanojo išskirtinį reginį. JKL, skatinanti ir auginanti jaunuosius krepšinio talentus, vėl sukvietė geriausius jaunuosius krepšininkus, kurie, dar būdami mokyklos suole, išbando save tikrose kovose.

• Utenoje – visos žvaigždės

„Juventus“ krepšinio lygos „Visos žvaigždės“ grįžta! Balandžio 27 dieną 18.30 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre geriausiems lygos žaidėjams iššūkį mes iš trijų didžiausių Utenos regiono komandų – BC Utenos „Juventus“, Molėtų „Ežerūnas“, Ukmergės „Olimpa“ – žaidėjų sudaryta rinktinė.

• „Juventus“ suklupo prieš „Pieno žvaigždes“

Utenos „Juventus“ praėjusį sekmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su turnyro lentelės kaimynais – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais. Žydrūno Urbono auklėtiniams 82:93 (21:27, 21:26, 19:20, 21:20) teko pripažinti svečių iš Pasvalio pranašumą.

• Žydrūnas Urbonas: „Šešiems didvyriams prie Utenos arenos siūlau pastatyti paminklą“

Utena jau seniai nematė tokio reginio – šeši „Juventus“ ekipos krepšininkai nukryžiavo tituluotą su broliais Lavrinovičiais žaidusią Panevėžio „Lietkabelio“ komandą, kurią treniruoja legendinis krepšininkas ir treneris Ramūnas Butautas. Po susitikimo „Juventus“ vyriausiasis strategas Ž. Urbonas negailėjo vyrams pagyrų, o pirmas sakinys buvo apie tai, kad jis kreipsis į Utenos rajono savivaldybę, jog šiems šešiems didvyriams prie Utenos arenos būtų pastatytas paminklas. „Gal ne iš aukso, nes labai brangu, bet iš bronzos tai tikrai...“ – atviravo treneris.

• Puiki žinia krepšinio gerbėjams: kapitonas dovanoja didelę nuolaidą bilietams

Balandžio 6 dieną (penktadienį) bilietams į Utenos „Juventus“ namų rungtynes taikoma net 30 proc. nuolaida. Už tokią puikią dovaną sirgaliai turėtų būti dėkingi „Juventus“ kapitonui Arvydui Šikšniui.

• „Juventus“ kelialapio į pusfinalį neiškovojo

Kovo 28 dieną FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje Utenos „Juventus“ krepšininkai 85:68 (19:15, 31:8, 15:23, 20:22) turėjo pripažinti Avelino „Sidigas“ ekipos pranašumą. Patekdami į šio turnyro ketvirtfinalį Žydrūno Urbono auklėtiniai perrašė klubo istoriją, deja, kelialapio į pusfinalį iškovoti nepavyko.