Utenos rajone partrenktas mažametis

Ketvirtadienį Utenos rajone automobilis partrenkė 8-erių metų vaiką, kuris važiuodamas krosiniu motociklu nepraleido automobilio „VW Passat“ ir į jį atsitrenkė.

Eismo įvykis buvo užregistruotas balandžio 19 dieną, apie tai informavo policijos pareigūnai. Apie 17 valandą Utenos rajone, Leliūnų seniūnijoje, Norkūnų kaime, 8-erių metų berniukas, vairuodamas neregistruotą vaikišką krosinį motociklą, lygiareikšmių kelių sankryžoje nepraleido iš dešinės pusės važiuojančio automobilio „VW Passat“ ir į jį atsitrenkė. Nepilnametis dėl smegenų sutrenkimo stebėjimui paguldytas į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 19 dieną, ketvirtadienį, šalies keliuose įvyko 13 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 15 žmonių, tarp kurių – penki nepilnamečiai. Sužeisti du paaugliai, vairavę mopedus, dviratį vairavusi mergaitė ir du nepilnamečiai pėstieji. Policija užregistravo 52 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Per parą pareigūnai nustatė 17 neblaivių vairuotojų, devyniems iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Nustatyta 17 asmenų, vairavusių, neturint tam teisės, 22 neblaivūs dviratininkai.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Lietuvos policijos nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas