Berlyne prasidėjo „Žalioji savaitė 2020“
LietuvaBerlyne prasidėjo „Žalioji savaitė 2020“
2020 sausio 17, Penktadienis 13:08

Berlyne prasidėjo „Žalioji savaitė 2020“

Berlyne prasidėjo „Žalioji savaitė 2020“

Berlyne duris atvėrė  85–oji tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“, kurioje Lietuvai atstovauja dvylika gamintojų. Mūsų šalis šioje parodoje dalyvauja jau 18 kartą.

Kasmet parodoje „Žalioji savaitė" demonstruojami naujausi produktai, didelis dėmesys skiriamas ekologiniam žemės ūkiui, sodininkystei, kaimo plėtrai ir atsinaujinantiems ištekliams. Paroda domisi ne tik paprasti lankytojai, bet ir politikai, maisto pramonės atstovai, didmenininkai, mažmenininkai, maitinimo įstaigos, žemės ūkio importuotojai, visų šalių žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, daržininkystės ir verslinės žvejybos specialistai, žemės ūkio politikos ekspertai.

Šiemet parodoje laukiama daugiau kaip 400 tūkst. lankytojų, kurie 116 tūkst. kvadratinių metrų siekiančiame plote galės pamatyti, ragauti, uostyti ir gėrėtis net 1660 eksponatų. Čia vyksta ir dvišaliai bei daugiašaliai politikų, verslo delegacijų susitikimai. Laukiama beveik 70 šalių oficialių delegacijų.
Lietuvos stende ministras Andrius Palionis susitiks su Moldovos žemės ūkio, regioninės plėtros ir aplinkos ministru Ion Perju, Ukrainos ekonomikos plėtros, prekybos ir žemės ūkio viceministru Taras Kachka, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Baltarusijos žemės ūkio ministrais. Intensyvioje šios dienos darbotvarkėje numatytas ir susitikimas su Europos Komisijos atstovais.

Lietuvos stende – nuo medaus iki desertų iš agurkų

Žemės ūkio ministerijos ekspozicijoje lankytojų laukia bityno „Devyni medūs" ir mažosios bendrijos „Medaus magija" medaus desertai, Radviliškių kaimo kepyklos ruginė duona ir šimtalapiai, L. Sadauskienės individualios įmonės gaminti konditerijos gaminiai, uždarosios akcinės bendrovės „Sadera" limonadai, uždarosios akcinės bendrovės „Šerno pėda" mėsos gaminiai, mažosios bendrijos „Piscator" produktai, pagaminti iš lietuviško šamo, uždarosios akcinės bendrovės „Versala" desertai iš agurkų, „Šušvės midaus" midus, tautodailininkės Danutės Tikužienės gintaro ir žalvario dirbiniai, Lietuvos ūkininkų draugijos narių sukurti darbai.
Lietuviškus, tautinio paveldo ženklu pažymėtus kremus ekspozicijoje demonstruoja uždaroji akcinė bendrovė „Evija ir partneriai", mažoji bendrija „Bioproduktas" čia pristato pluoštinių kanapių sėklas, aliejų, baltymus, miltus arbatas bei kitus produktus.

Parodos lankytojams – šakotis rekordininkas

Parodos lankytojus šį penktadienį į Lietuvos stendą trauks ir ypatinga staigmena. Jie turės neeilinę galimybę įvertinti išskirtinės kokybės ir išvaizdos produktą – L. Sadauskienės individualios įmonės šakotį, keptą lauke net 7 valandas. Jo gaminimui prireikė net 700 kiaušinių, 17 kg miltų, 15 kg sviesto, tiek pat kilogramų grietinės ir cukraus.

Žemės ūkio ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Berlyne pristatytas rekordinis lietuvių šakotis

    Portale udiena.lt jau buvo rašyta, kad praėjusią savaitę Berlyne duris atvėrė ir šiuo metu vyksta 85-oji Tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“, kurioje Lietuvai atstovauja per dešimt smulkiųjų verslininkų gamintojų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7870
Vakar apsilankė:8976
Šią savaitę apsilankė:25727
Šį mėnesį apsilankė:174135
Viso (nuo 2015-02-16):12525569
Šiuo metu naršo:
131
2020-02-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!