Girti uteniškiai šėlo ir namuose, ir prie automobilio vairo

Praėjusio savaitgalio Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) suvestinėje mirga pranešimų dėl girtų smurtautojų šeimose patiriamo smurto ir neblaivių vairuotojų sukeltų įvykių.

Kaip pranešė policijos pareigūnai, praėjusį penktadienį Utenos mieste, Gegužės gatvėje, Griūčių kaimo gyventojas, kuriam nustatytas 2,26 prom. girtumas, vairavo automobilį „VW Sharan“. Vyras buvo sulaikytas ir patalpintas į Utenos AVPK areštinę.

Tą pačią dieną, apie vidurnaktį, Utenoje sulaikyta ir kita girta moteris – ji į alkoholio matuoklį įpūtė 1,88 promiles. Aušros gatvėje gyvenanti moteris vairavo automobilį „Chevrolet Epica“.

Šeštadienį dar girtesnis buvo Pačkėnų kaimo gyventojas, kuris nusprendė smurtauti prieš dvi taip pat neblaivias moteris. Jam buvo nustatytas 2,44 prom. girtumas. 40 metų vyras buvo sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Šeštadienio rytą buvo gautas pranešimas, kad Utenoje, Taikos gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, vyras, gimęs 1971 metais, vairavo automobilį „Renault“. Būdamas neblaivus (nustatytas 3,20 prom. girtumas), atsitrenkė į automobilį „Seat“ ir jį apgadino. Vyras taip pat buvo sulaikytas ir patalpintas areštinę.

Visais šiais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas