Gegužės 27–28 dienomis – jaunatviškas ir blaivus Zarasų kurortinio sezono atidarymas „Zarasai – tarytum vasara“
Krašto žiniosGegužės 27–28 dienomis – jaunatviškas ir blaivus Zarasų kurortinio sezono atidarymas „Zarasai – tarytum vasara“
2016 gegužės 19, Ketvirtadienis 13:12

Gegužės 27–28 dienomis – jaunatviškas ir blaivus Zarasų kurortinio sezono atidarymas „Zarasai – tarytum vasara“

Gegužės 27–28 dienomis – jaunatviškas ir blaivus Zarasų kurortinio sezono atidarymas „Zarasai – tarytum vasara“

Tradiciškai, paskutinį gegužės savaitgalį, 27–28 dienomis, Zarasuose vasara pasitinkama kurortinio sezono atidarymu. Dvi savaitgalio dienas truksiančios šventės programoje numatyta daugybė renginių įvairiems skoniams, tad širdžiai mielos veiklos čia atras kiekvienas šventės svečias. Kurorto sezono atidarymo svečiai galės pasirinkti iš daugybės įvairaus turinio kultūrinių, sportinių renginių, kūrybinių užsiėmimų, į kuriuos taip pat galės įsitraukti ir sudalyvauti. Viena didesnių kasmetinių šventės naujovių – šventėje nebus prekiaujama alkoholiu. Kurorto sezoną norima pradėti pramogaujant blaiviai.

Kultūrinių renginių metu bus ne tik pagerbti iškilūs Zarasų krašto kūrėjai („Poezijos pavasario 2016" metu bus paminėtos poeto Fausto Kiršos 125-osios gimimo metinės), bet ir pristatyti mūsų laikų kūrėjai – naujojo Zarasų viešosios bibliotekos priestato parodų salėje bus atidaryta dailininko Arvydo Každailio darbų paroda. Pagerbiant iškilius kūrėjus zarasiškius, bus įteikta Felikso Jakubausko literatūrinė premija. Klasikinės kultūros dalį vainikuos Lietuvos nacionalinės filharmonijos „Čiurlionio kvarteto" koncertas Zarasų kultūros centre.
Šventinį savaitgalį veiks ir jau daugeliui Zarasų krašto švenčių lankytojų pažįstamos „Galerija ant vandens" ir „Menų krantinė". Zaraso ežero pakrantėje įsikūrusios krantinės lankytojai galės ne tik sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, loterijoje ar dailės pamokoje, bet ir įsigyti įvairių amatų ir kitokių dirbinių veiksiančioje mugėje. Amatininkai ir kūrėjai kviečiami registruotis Zarasų kultūros centre ir dalyvauti.
Mėgstantiems aktyviau leisti laiką šventės organizatoriai numatė pakankamai sportinių atrakcijų. Atnaujintame Zaraso ežero „Pramogų paplūdimyje" vyks krepšinio, paplūdimio tinklinio turnyrai, orientavimosi sporto varžybos, rytinė mankšta ir paskaita apie sveiką svorio kontrolę su Visuomenės sveikatos biuru. Kultūra neapleis ir „Pramogų paplūdimio": čia vyks kūrybiniai užsiėmimai su dailininku Mariumi Jonučiu, dailininkėmis Sigute Chlebinskaite ir Rūta Mozūraite, brailio rašto žinovu Vytautu Gendvilu, režisieriumi Rimu Driežiumi. Linksmojoje teatro palapinėje vaidins viešosios bibliotekos ir viešosios bibliotekos teatriukai, piešimo smėliu ir veido tapybos, tad čia pramogų apsčiai turės ir mažieji. Pagrindinėje šventės zonoje vyks ir didieji muzikiniai pasirodymai.
Kartu su įvairiausiomis pramogomis Zarasų kurorto atidarymas išsiskirs ir stipria muzikine programa. Scenoje pasirodys ne tik puikiai žinomas Jurgis Didžiulis, bet ir kiti puikūs šalies muzikantai: „Lietuvos balse" dalyvavusi vokalistė Raimonda Vaičiūtė su grupe „Ačiū kubu", populiarieji Beissoul&Einius, Zarasų ambasadorius Pushaz, garsiosios roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis. Po puikaus ir grandiozinio fejerverko – didžėjų pasirodymas.
Ežeringiausio šalies krašto kurortinio sezono atidarymo jaunatviškoje ir blaivioje šventėje laukiami visi, norintys pasinerti į pramogų ir įspūdžių verpetą. Kūrybai atvirame mieste paskutinį gegužės savaitgalį viešosios erdvės užsipildys kūryba, kultūra ir įstabiausiais pasirodymais.
Daugiau turistinių naujienų, lankytinų objektų ir kitų poilsio galimybių kviečiame ieškoti Zarasų rajono turizmo informacijos centro interneto svetainėje www.visitzarasai.lt

VšĮ „Zarasų rajono turizmo informacijos centras" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš zarasiškės išviliojo apvalią pinigų sumą

  Sukčiai nemiega ir toliau rezga pinkles visais įmanomais būdais stengdamiesi išvilioti pinigus iš šalies gyventojų.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • LIONS klubo labdara atkeliavo į Zarasus

  Panevėžio LIONS klubas perdavė Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui iš Švedijos atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos labdaros siuntą. Šią labdarą surinko Kalmaro (Švedija) LIONS klubas. Joje – 86 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių, 25 tualetinės kėdės ir 19 vaikštynių.

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Zarasiškiai bus teisiami dėl kruvinos egzekucijos autobusų stotelėje

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė žmogžudystės baudžiamąją bylą. Nužudymu iš chuliganiškų paskatų šioje byloje kaltinami trys Zarasų rajono gyventojai, kurių tik vienas yra sulaukęs pilnametystės.

 • Teismui perduota byla dėl zarasiškės tarnautojos kyšininkavimo

  Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu pareikšti buvusiai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniajai specialistei G. P.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Zarasų rajone rastas nuskendęs vyras

  Zarasų rajone, Luodžio ežere, aptiktas vyro kūnas, įtariama, kad jis nuskendo.

 • Zarasų seniūnijoje – Antrojo pasaulinio karo aidas

  Zarasų krašte abiejų dvidešimtojo amžiaus karų palikimas – rajono teritorija liko gausiai užteršta objektais, keliančiais grėsmę, taip pat ir sprogmenimis. Kasmet rajone surandama ir neutralizuojama nemažai sprogmenų, jie dažnai kelia pavojų žmonėms.

 • Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę

  Trečiadienį Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma vaikų reanimacijoje. Apie tai informavo Kelių policijos tarnyba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6207
Vakar apsilankė:7238
Šią savaitę apsilankė:45005
Šį mėnesį apsilankė:55819
Viso (nuo 2015-02-16):14322979
Šiuo metu naršo:
66
2020-08-08
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!