Molėtuose aptartas bendradarbiavimas
Krašto žiniosMolėtuose aptartas bendradarbiavimas
2017 rugpjūčio 24, Ketvirtadienis 09:51

Molėtuose aptartas bendradarbiavimas

Molėtuose aptartas bendradarbiavimas

„Aplink Uteną esančiuose miestuose ir miesteliuose norime matyti daugiau kvalifikuotų, konkurencingų futbolininkų, trenerių ir komandų", – diskusijoje su Molėtų savivaldybės ir futbolo bendruomenės atstovais kalbėjo buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas, o dabar „Utenio" futbolo akademijos techninis vadovas Aurelijus Skarbalius.

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, jo pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika priėmė „Utenio" direktorių Artūrą Gimžauską, „Utenio" akademijos vadovą Vaidotą Rastenį, A. Skarbalių bei futbolo klubo „Molėtai" steigėjus Benjaminą Zelkevičių ir direktorių Ramūną Knezį.
A. Gimžauskas papasakojo apie „Utenio" futbolo akademijoje per trejus metus nuveiktus darbus ir pristatė klubo tikslus: burti klubo narius į bendruomenę ne tik Utenos mieste, tačiau ir visoje apskrityje. „Pagrindinis mūsų tikslas – dalintis sukaupta patirtimi ir kurti patrauklią bei tobulėti skatinančią aplinką vaikams ir jų treneriams ne tik Utenoje, bet ir kaimyninėse savivaldybėse. Taip pat ugdyti aukšto meistriškumo futbolininkus, kurie galėtų žaisti šalies rinktinėse. Todėl investuojame į trenerius, jų kvalifikacijos kėlimą ir siekiame užtikrinti kokybišką vaikų ugdymą", – sakė jis.
Molėtiškiams papasakojęs apie Utenoje veikiantį vaikų ugdymo nuo darželinukų amžiaus modelį, V. Rastenis pažymėjo, kad kokybiškas futbolo treniruotes vaikams galima būtų organizuoti ir kituose apskrities miestuose, o kaimyninių miestų komandos galėtų dažniau rengti konkurencingas varžybas taip įgydamos praktinės varžybų patirties su lygiaverčiais varžovais.
Daugiau nei 20 metų Danijos ir vakarų Europos futbolininkų rengimo subtilybes analizavęs A. Skarbalius pasidalino esminėmis jo sukurtos ir Lietuvai adaptuotos futbolininkų ugdymo sistemos idėjomis.
„Mes turime žiūrėti į ateitį strategiškai. Žinoti, kokių reikia sąlygų norint dirbti vadovaujantis šia metodika ir kokių trumpalaikių, vidutinių bei ilgalaikių rezultatų tikėtis. Norime šio regiono miestuose ir miesteliuose matyti daugiau kvalifikuotų konkurencingų futbolininkų, trenerių ir komandų, – teigė A. Skarbalius. – Tačiau svarbu ir tai, kad kuo daugiau vaikų sportuotų, o paskatinti juos tai daryti galime tik pasiūlę įdomias treniruotes ir aplinką, kurioje jie gerai jaustųsi".
Susitikimo metu aptarta bendradarbiavimo galimybė taikant pilotinį trišalį modelį tarp „Utenio", Molėtų rajono savivaldybės ir futbolo klubo „Molėtai". Vietos klubo treneriai, padedami, konsultuojami ir vadovaujami „Utenio" specialistų ugdytų jaunuosius futbolininkus ir tobulėtų patys pagal buvusio Lietuvos rinktinės kapitono A. Skarbaliaus sukurtą metodiką.
„Matome, kad „Utenis" turi rimtus ambicingus tikslus, paremtus konkrečia metodika, sudaryta vadovaujantis geriausia Europos patirtimi bei įgyvendinimo strategiją. Džiugu, kad šiandien kalbamės ir tikiu, kad netrukus Molėtai turės galimybę prisijungti prie šio proceso", – kalbėjo S. Žvinys.

Utenos „Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Molėtai kviečia į miesto šventę

  Visus metus Molėtams ir Molėtų kraštui dedikuojama įvairiausių renginių – nuo konferencijų iki sporto varžybų ar parodų, o kasmetinė tradicinė Miesto šventė visa tai vainikuoja. Tikimasi, kad ji kaip visuomet bus masiškiausia Rytų Aukštaitijos vasaros šventė, jungianti keliolika renginių, kuriuose laukiama gausybės svečių.

 • Molėtai kviečia pasimatuoti žvejo batus

  Birželio 12 dieną Molėtuose, vienoje miesto poilsio salelėje, prie Pastovio ežero, atidengta skulptūra „Žvejo batai“. „Pasimatuok ir tu - gausi laimės su kaupu“ – skelbiamas įrašas batuose. Ir išties - juos smagu ne tik pasimatuoti, bet ir gražią nuotrauką Molėtuose pasidaryti.

 • Išgražės Molėtai

  Vidaus reikalų ministerija skyrė 700 000 eurų Europos Sąjungos investicijų ir 61 765 eurų Lietuvos valstybės biudžeto lėšų projektui „Molėtų miesto centrinės dalies kompleksinis sutvarkymas (I etapas)“. Jau pasirašyta rangos darbų sutartis su konkursą laimėjusia UAB „Revestus“ ir artimiausiu metu prasidės darbai.

 • Molėtuose viešėjo svečiai iš Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos

  Molėtų pradinės mokyklos bendruomenė dalyvauja projekte „Atraskime savo šaknis, kad galėtume sukurti bendrą ateitį“. Projekto metu vyksta ir projekto dalyvių susitikimai. Pirmasis susitikimas vyko Turkijoje: ten dalyvavo ir Molėtų pradinės mokyklos atstovai, o antrasis šiomis dienomis vyko Lietuvoje. Molėtiškiai svetingai priėmė Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų mokinius ir mokytojus.

 • Molėtų žmonių su negalia sąjungos 30-metis: sveikinimai, iššūkiai ir viltys

  Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys su Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaite Gribauskiene aplankė ir pasveikino Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungą, kuri šiemet mini savo veiklos 30-metį. Sąjungos vadovei Marytei Baliūnaitei ir kitiems sąjungos nariams linkėjo kuo geriausios kloties, sveikatos, stiprybės, tikėjimo savo galiomis ir ateitimi, išreiškė pagarbą jų tvirta valia, dvasios stiprybe ir didžiule vidine galia mylėti žmones, kuri padeda įveikti visus kylančius sunkumus, drąsiai priimti visus gyvenimo iššūkius ir niekuomet nepasiduoti.

 • Molėtuose prisiminti ir pagerbti senieji Molėtų gyventojai žydai

  Prie Molėtuose esančio memorialo Molėtų žydams maldą už holokausto metu prarastas gyvybes sugiedojo Vilniaus choralinės sinagogos kantorius Shmuel Yatom, padėjo gėlių ir prisimindami aukas, kalbėjo Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai ​J.E. Amir Maimon, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky, didžiausios litvakų bendruomenės Izraelyje atstovas Chona Kritzer, rašytojas Marius Ivaškevičius.

 • Daugiau nei mėnesį Molėtuose ieškotą skenduolį aptiko jo žmona

  Dėl gegužės 9-ą Molėtų rajone, Bebrusų ežere, nuskendusio vyro buvo vykdomos intensyvios paieškos – pirmąjį birželio savaitgalį prie Molėtų rajono ugniagesių ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narų prisijungė ir savanoriai iš Latvijos. Po daugiau nei mėnesio, nuskendusio vyro kūną ežere pastebėjo jo žmona.

 • Molinių šventė kviečia užsukti į Molėtus

  Birželio 15–17 dienomis Molėtuose šurmuliuos Molėtų miesto šventė, skirta Lietuvos 100-mečiui. Kone tris dienas truksiančio renginio metu molėtiškiai ir svečiai galės pasigėrėti ne viena įspūdinga akimirka.

 • Molėtų rajone esančiame tvenkinyje paskendo žmogus

  Antradienį Molėtų rajone paskendo, kaip manoma, kelią bandęs sutrumpinti vyras – jis įlūžo į tvenkinį. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai bei medikai padėti nebegalėjo: teko konstatuoti 1953 metais gimusio vyro mirtį.

 • Renovacija Molėtuose: beveik pusė miesto modernizuota

  Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimas Utenos regione išsiskiria visoje Lietuvoje tuo, kad čia labai intensyviai renovuojami daugiabučiai namai. Prie to gerokai prisideda ir Molėtai, kur ypač didelis savivaldybės dėmesys, renovaciją administruojančių institucijų darbas ir gyventojų pasitikėjimas lemia, kad jau netrukus bus atnaujinta pusė miesto. Ir čia Molėtai nesustoja – planuoja renovuoti dar daugiau namų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2639
Vakar apsilankė:12538
Šią savaitę apsilankė:27048
Šį mėnesį apsilankė:272142
Viso (nuo 2015-02-16):12322492
Šiuo metu naršo:
126
2020-01-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!