Krašto žiniosMolėtuose aptartas bendradarbiavimas
2017 rugpjūčio 24, Ketvirtadienis 09:51

Molėtuose aptartas bendradarbiavimas

Molėtuose aptartas bendradarbiavimas

„Aplink Uteną esančiuose miestuose ir miesteliuose norime matyti daugiau kvalifikuotų, konkurencingų futbolininkų, trenerių ir komandų", – diskusijoje su Molėtų savivaldybės ir futbolo bendruomenės atstovais kalbėjo buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas, o dabar „Utenio" futbolo akademijos techninis vadovas Aurelijus Skarbalius.

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, jo pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika priėmė „Utenio" direktorių Artūrą Gimžauską, „Utenio" akademijos vadovą Vaidotą Rastenį, A. Skarbalių bei futbolo klubo „Molėtai" steigėjus Benjaminą Zelkevičių ir direktorių Ramūną Knezį.
A. Gimžauskas papasakojo apie „Utenio" futbolo akademijoje per trejus metus nuveiktus darbus ir pristatė klubo tikslus: burti klubo narius į bendruomenę ne tik Utenos mieste, tačiau ir visoje apskrityje. „Pagrindinis mūsų tikslas – dalintis sukaupta patirtimi ir kurti patrauklią bei tobulėti skatinančią aplinką vaikams ir jų treneriams ne tik Utenoje, bet ir kaimyninėse savivaldybėse. Taip pat ugdyti aukšto meistriškumo futbolininkus, kurie galėtų žaisti šalies rinktinėse. Todėl investuojame į trenerius, jų kvalifikacijos kėlimą ir siekiame užtikrinti kokybišką vaikų ugdymą", – sakė jis.
Molėtiškiams papasakojęs apie Utenoje veikiantį vaikų ugdymo nuo darželinukų amžiaus modelį, V. Rastenis pažymėjo, kad kokybiškas futbolo treniruotes vaikams galima būtų organizuoti ir kituose apskrities miestuose, o kaimyninių miestų komandos galėtų dažniau rengti konkurencingas varžybas taip įgydamos praktinės varžybų patirties su lygiaverčiais varžovais.
Daugiau nei 20 metų Danijos ir vakarų Europos futbolininkų rengimo subtilybes analizavęs A. Skarbalius pasidalino esminėmis jo sukurtos ir Lietuvai adaptuotos futbolininkų ugdymo sistemos idėjomis.
„Mes turime žiūrėti į ateitį strategiškai. Žinoti, kokių reikia sąlygų norint dirbti vadovaujantis šia metodika ir kokių trumpalaikių, vidutinių bei ilgalaikių rezultatų tikėtis. Norime šio regiono miestuose ir miesteliuose matyti daugiau kvalifikuotų konkurencingų futbolininkų, trenerių ir komandų, – teigė A. Skarbalius. – Tačiau svarbu ir tai, kad kuo daugiau vaikų sportuotų, o paskatinti juos tai daryti galime tik pasiūlę įdomias treniruotes ir aplinką, kurioje jie gerai jaustųsi".
Susitikimo metu aptarta bendradarbiavimo galimybė taikant pilotinį trišalį modelį tarp „Utenio", Molėtų rajono savivaldybės ir futbolo klubo „Molėtai". Vietos klubo treneriai, padedami, konsultuojami ir vadovaujami „Utenio" specialistų ugdytų jaunuosius futbolininkus ir tobulėtų patys pagal buvusio Lietuvos rinktinės kapitono A. Skarbaliaus sukurtą metodiką.
„Matome, kad „Utenis" turi rimtus ambicingus tikslus, paremtus konkrečia metodika, sudaryta vadovaujantis geriausia Europos patirtimi bei įgyvendinimo strategiją. Džiugu, kad šiandien kalbamės ir tikiu, kad netrukus Molėtai turės galimybę prisijungti prie šio proceso", – kalbėjo S. Žvinys.

Utenos „Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Daugiau nei mėnesį Molėtuose ieškotą skenduolį aptiko jo žmona

  Dėl gegužės 9-ą Molėtų rajone, Bebrusų ežere, nuskendusio vyro buvo vykdomos intensyvios paieškos – pirmąjį birželio savaitgalį prie Molėtų rajono ugniagesių ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narų prisijungė ir savanoriai iš Latvijos. Po daugiau nei mėnesio, nuskendusio vyro kūną ežere pastebėjo jo žmona.

 • Molinių šventė kviečia užsukti į Molėtus

  Birželio 15–17 dienomis Molėtuose šurmuliuos Molėtų miesto šventė, skirta Lietuvos 100-mečiui. Kone tris dienas truksiančio renginio metu molėtiškiai ir svečiai galės pasigėrėti ne viena įspūdinga akimirka.

 • Molėtų rajone esančiame tvenkinyje paskendo žmogus

  Antradienį Molėtų rajone paskendo, kaip manoma, kelią bandęs sutrumpinti vyras – jis įlūžo į tvenkinį. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai bei medikai padėti nebegalėjo: teko konstatuoti 1953 metais gimusio vyro mirtį.

 • Renovacija Molėtuose: beveik pusė miesto modernizuota

  Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimas Utenos regione išsiskiria visoje Lietuvoje tuo, kad čia labai intensyviai renovuojami daugiabučiai namai. Prie to gerokai prisideda ir Molėtai, kur ypač didelis savivaldybės dėmesys, renovaciją administruojančių institucijų darbas ir gyventojų pasitikėjimas lemia, kad jau netrukus bus atnaujinta pusė miesto. Ir čia Molėtai nesustoja – planuoja renovuoti dar daugiau namų.

 • Molėtai šiemet švenčia 630 metų jubiliejų

  Tradicinė Molėtų miesto šventė vyks birželio 30–liepos 1 dienomis. Šių metų šventė skiriama pirmojo Molėtų paminėjimo istorijos šaltiniuose 625 metų sukakčiai.
  Likus mažiau negu dviem savaitėms iki miesto Jubiliejaus šventės dienų, Molėtai pristato svarbiausius miesto istorinei sukakčiai skirtus renginius.

 • Po skambučio BPC – kraupus radinys tvenkinyje

  Molėtų rajone į tvenkinį įvažiavo ir nuskendo automobilis, kuriame buvo vyras ir šuo. Ugniagesiams ištraukus automobilį, rastas negyvas vyras ir šuo.

  Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, antradienį, apie 10 val. 19 min., skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Molėtų rajono savivaldybėje, Luokesos seniūnijoje, Sodėnų kaimo Slėnio gatvėje esančiame tvenkinyje, galimai naktį, nuskendo automobilis. Ar viduje yra žmonių, pranešėjas nežinojo.

 • Paskutinę pavasario dieną Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – šventė

  Atidarome mūsų kaimynų latvių fotografijos parodą „Akmens galaktika". Pristatome didžiausią Lietuvoje kaltinį rankų darbo Saulės laikrodį. Autorius – Lietuvos kalvių kalvis Vladas Kuzinas. Pristatome Molėtų krašto liaudies meistro Vytauto Biknerio skulptūrų ansamblį „Dvylika mėnesių". Dalyvaus Toliejų bendruomenės ansamblis „Susiedai".

 • Nepakartojamame koncerte dalyvavo ir uteniškiai

  Praėjusį savaitgalį Molėtų rajone, Toliejų laisvalaikio salėje, vyko gyvo garso koncertas, kuris išpopuliarėjo Utenos rajone (rengėjai – Sudeikių daugiafunkcio centro darbuotojai). Scenoje pasirodė net keli kolektyvai iš Utenos, du iš Ukmergės ir jau visiems puikiai pažįstamas Vitalijus Gaulė iš Molėtų.

 • Molėtų miesto viešosios erdvės – paslaugų sektoriaus ir smulkaus verslo plėtrai

  Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Molėtų miesto viešosios erdvės modernizavimo ir laisvalaikio infrastruktūra sukūrimo projektui įgyvendinti. Planuojama, kad įrengus aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrą, miesto viešosios erdvės taps patrauklesnės smulkaus verslo ir paslaugų sektoriaus plėtrai.

 • Modernus automobilis paskirtas Giedraičių ugniagesiams gelbėtojams

  Giedraičiuose surengtas Molėtų rajono ugniagesių tarnybos darbuotojų susirinkimas, kuriame dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Molėtų PGT Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Robertas Kulikauskas, Molėtų rajono ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma, jo vadovaujamos ugniagesių tarnybos padalinių atstovai iš viso rajono.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:978
Vakar apsilankė:7593
Šią savaitę apsilankė:978
Šį mėnesį apsilankė:157625
Viso (nuo 2015-02-16):8548769
Šiuo metu naršo:
103
2018-06-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!