Anykščiuose vasaros užbaigimo festivalis: netrūks azarto ir nuotykių

Rugpjūčio 28–30 dienomis Anykščiuose vyks „RatRace.lt“ vasaros užbaigimo festivalis Anykščiuose, o varžybų maršrutas drieksis Anykščių, Molėtų, Utenos, Zarasų, Rokiškio bei Biržų rajono apylinkėse.

„RatRace.lt“ vasaros uždarymo festivalis – trijų dienų renginys, iš turistinio pasivažinėjimo automobiliais išaugęs į šventę, kurioje puikiai praleis laiką visi norintys. Šį kartą bursimės į Anykščiuose esantį legendinį Dainuvos slėnį, tad kviečiame visus aplinkinius aukštaičius rasti savo vietą festivalyje.

Galimi netgi trys variantai: pirmas ir pats smagiausias variantas – būti festivalio didvyriu ir pasikinkius seną, pigų, bet dar patvarų automobilį su draugų kompanija lėkti „lietuvišką Dakarą“. Per tris dienas reikės įveikti 1 000 kilometrų keliais ir keliukais, laukais ir miškais. Kitą dieną praleisti nuotykių automobilyje – vakare lauks gyvo garso koncertai, maistas, gėrimai ir visa kita ko reikia turiningai bei smagiai dienos pabaigai.

Antras variantas skirtas tiems, kurių kieme ar garaže stovi automobilis, traukiantis aplinkinių dėmesį savo grožiu, išskirtinumu ar kitais atributais. Festivalio metu vyks būtent tokių ypatingų keturračių draugų paroda bei paradas Anykščių gatvėmis. O kad būtų dar smagiau – šie automobiliai varžysis dešimtyje skirtingų nominacijų, už kurias bus skiriami prizai.

Trečias dalyvavimo būdas – būti žiūrovu ir gyventi festivaliu visas tris dienas. „Dienomis galėsi išlydėti dalyvius į jų nuotykį, grožėtis išskirtinių automobilių paroda ir paradu Anykščių gatvėmis, stebėsi lenktynes iš uždarų trasų, o vakarais lauks 2Kvėpavimas, OMERTA, SADBOI, Mad Money koncertai, Com.jaunuoliai humoro pasirodymas bei kitos pramogos“, – teigė organizatoriai.

Festivalio pabaigoje įvyks įspūdinga apdovanojimų ceremonija su šventę uždarančiu visą dangų nušviesiančiu fejerverku. Tai pat visi kviečiami šeštadienį ir sekmadienį gyvai išvysti dalyvių važiavimą uždarose purvo trasose, įsikūrusiose netoli Užpalių bei Obelių.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas