AktualijosUtenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis
2014 spalio 14, Antradienis 09:49

Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis

Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis
 • Lina NARČIENĖ
 • 6 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Spalio 13 dieną Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų institucijų – Valstybės įmonės Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Utenos kolegijos.

 

Kuo ši sutartis bus naudinga Utenai? Pasak Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros generalinės direktorės Rasitos Kraujelytės-Noreikienės, valstybės įmonė, užsiimanti sertifikavimu, rinkų paieška, marketingu, siekia bendradarbiauti ir su mokslo institucijomis. „Tikimės, kad mūsų patirtis teisės aktų rengimo ir pritaikymo praktikoje bus naudinga ir Utenos kolegijos studentams", – akcentavo R. Kraujelytė-Noreikienė, pabrėžusi, kad ši sutartis abiem institucijoms sudarys sąlygas dalintis informacija apie verslo plėtrą, mokslinę, projektinę, socialinę veiklą, rengti bendrus projektus, organizuoti bendrus renginius, susitikimus, seminarus.
Sutarties pasirašymas ypač reikšmingas Verslo ir technologijų fakulteto Technologijų katedrai, kuruojančiai Maisto produktų technologijos ir Žemės ūkio technologijos studijų programas. Sutartyje numatytos bendros iniciatyvos ir projektai, skatinantys inovacijas, mokslinius tyrimus bei jų pritaikymą maisto produktų technologijų ir žemės ūkio technologijų srityse.
Institucijų bendradarbiavimas numatytas ir rengiant bei įgyvendinant studijų ir mokymo programas, kuriant naujas mokymo metodikas, kvalifikacijos tobulinimo programas, organizuojant personalo dalykinius mainus bei studentų praktikas.
Utenos kolegijos direktorius Gintautas Bužinskas akcentavo dviejų institucijų bendradarbiavimo svarbą. Anot jo, Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra parodė gražią iniciatyvą, o kolegijos bendruomenė tam pritarė.
„Mes niekada nesiekiam nustebinti aplinkinių ar miesto bendruomenės savo sutarčių gausa. Atidžiai renkamės partnerius. Visuomet stengiamės, kad studentų interesai būtų pirmoje vietoje. Ši sutartis sudarys prielaidas mūsų studentams susipažinti su visais šiandieniais pasauliui aktualiais dalykais", – pabrėžė įstaigos vadovas.

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymas

  Prasidėjo teritorinių ligonių kasų (TLK) ir gydymo įstaigų, vaistinių bei optikos paslaugas teikiančių įstaigų sutarčių sudarymas. Su minėtomis įstaigomis jau derinami TLK parengti sutarčių projektai, sprendžiami dėl jų kylantys klausimai. Abiem pusėms baigus derinti minėtus projektus, pasirašomos sutartys.

 • Darbą pradėjo naujos kadencijos Kolegijos taryba

  Lapkričio 28 dieną įvyko pirmasis naujos kadencijos Utenos kolegijos tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Utenos kolegijos ir A. ir M. Miškinių bibliotekos, už konstruktyvų darbą padėkota 2012–2017 m. kadencijos Tarybos nariams, o jų įgaliojimus perėmė naujoji Taryba.

 • Utenoje pasirašyta svarbi sutartis

  Lapkričio 10 dieną kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nacionaline kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija.

 • Rugsėjo 4 dieną sukvies kolegijos bendruomenę

  Rugsėjo 4 dieną 11 val. visi Utenos kolegijos studentai, dėstytojai, darbuotojai kviečiami į naujų akademinių metų pradžios šventę Utenio aikštėje, kur vyks šventinis renginys.

 • Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl darbuotojų rengimo

  Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vežėjų sąjunga. Sutartis užtikrins geresnį, darbo rinkos poreikius atitinkantį šios srities darbuotojų profesinį rengimą.

 • Verslo ir technologijų fakultetas minėjo garbingą jubiliejų

  Utenos kolegija perėjo įvairius laikmečius, su didele atsakomybe priėmė iššūkius, o vieninga ir su naujovėmis koja kojon žengianti bendruomenė, balandžio 27 dieną minėdama Verslo ir technologijų fakulteto 50-metį, prisiminimais ir mintimis pasidalijo apie nueitą kelią, sveikino vieni kitus ir linkėjo neišsemiamų idėjų bei darbinio polėkio.

 • Tarp studentų įsilieję kitataučiai Utenoje ieško naujų galimybių

  Utenos kolegijoje šiuo metu studijuoja per 70 tarptautinių studentų. Į kolegiją dalis jų atvyko pagal Erasmus+ mainų programą ar dvišalio bendradarbiavimo sutartis su užsienio aukštosiomis mokyklomis, kiti Utenos kolegijoje pasirinko nuolatines studijas.

 • Kolegijoje vyko jaunųjų informatikų konkursas

  Utenos kolegijoje jau trečius metus iš eilės vyko respublikinio moksleivių Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" II etapas. Jame dalyvavo 9-12 klasių mokiniai iš įvairiausių Utenos apskrities kampelių – Utenos Dauniškio gimnazijos, Ignalinos gimnazijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto" gimnazijos, Molėtų gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Visagino „Verdenės" gimnazijos.

 • Utenos kolegijos gamtos tyrėjų veikla: nuo mokslinių pranešimų iki fotografijų parodos

  Utenos kolegijos Aplinkos tyrimų klubas (jam priklauso Aplinkos apsaugos inžinerijos ir Maisto produktų technologijos studijų programų studentai) pernai dalyvavo studentų iniciatyvų skatinimo projekte „Šaltinėlis", kurio tikslas buvo ištirti Utenos rajono šaltinius. Šis projektas sulaukė didelio Utenos bendruomenės susidomėjimo – „Utenos dienoje" paskelbus straipsnį apie šaltinių tyrimus, mums paskambino keletas žmonių ir palydėjo tirti Gaspariškių, Juknėnų ir Juškėnų šaltinius, kurių vanduo pasirodė esąs geros kokybės.

 • Jaunimas neabejingas regėjimo negalią turinčiųjų išgyvenimams

  Neseniai Utenos kolegijos Medicinos fakultete įvyko edukacinė popietė „Be regėjimo". Popietės iniciatoriai – būsimasis kineziterapeutas K. Tupalskis bei studentai B. Stackevičiūtė ir A. Mačerauskas. Prie renginio organizavimo prisidėjo Socialinės gerovės ir Sveikatos priežiūros ir reabilitacijos katedrų dėstytojai ir studentai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4184
Vakar apsilankė:7740
Šią savaitę apsilankė:4184
Šį mėnesį apsilankė:187810
Viso (nuo 2015-02-16):8021457
Šiuo metu naršo:
110
2018-04-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!