Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis

Spalio 13 dieną Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų institucijų – Valstybės įmonės Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Utenos kolegijos.

 

Kuo ši sutartis bus naudinga Utenai? Pasak Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros generalinės direktorės Rasitos Kraujelytės-Noreikienės, valstybės įmonė, užsiimanti sertifikavimu, rinkų paieška, marketingu, siekia bendradarbiauti ir su mokslo institucijomis. „Tikimės, kad mūsų patirtis teisės aktų rengimo ir pritaikymo praktikoje bus naudinga ir Utenos kolegijos studentams”, – akcentavo R. Kraujelytė-Noreikienė, pabrėžusi, kad ši sutartis abiem institucijoms sudarys sąlygas dalintis informacija apie verslo plėtrą, mokslinę, projektinę, socialinę veiklą, rengti bendrus projektus, organizuoti bendrus renginius, susitikimus, seminarus.
Sutarties pasirašymas ypač reikšmingas Verslo ir technologijų fakulteto Technologijų katedrai, kuruojančiai Maisto produktų technologijos ir Žemės ūkio technologijos studijų programas. Sutartyje numatytos bendros iniciatyvos ir projektai, skatinantys inovacijas, mokslinius tyrimus bei jų pritaikymą maisto produktų technologijų ir žemės ūkio technologijų srityse.
Institucijų bendradarbiavimas numatytas ir rengiant bei įgyvendinant studijų ir mokymo programas, kuriant naujas mokymo metodikas, kvalifikacijos tobulinimo programas, organizuojant personalo dalykinius mainus bei studentų praktikas.
Utenos kolegijos direktorius Gintautas Bužinskas akcentavo dviejų institucijų bendradarbiavimo svarbą. Anot jo, Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra parodė gražią iniciatyvą, o kolegijos bendruomenė tam pritarė.
„Mes niekada nesiekiam nustebinti aplinkinių ar miesto bendruomenės savo sutarčių gausa. Atidžiai renkamės partnerius. Visuomet stengiamės, kad studentų interesai būtų pirmoje vietoje. Ši sutartis sudarys prielaidas mūsų studentams susipažinti su visais šiandieniais pasauliui aktualiais dalykais”, – pabrėžė įstaigos vadovas.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas