Uteniškiams – naujas ir modernus „Tele2“ salonas
VerslasUteniškiams – naujas ir modernus „Tele2“ salonas
2016 gruodžio 16, Penktadienis 14:20

Uteniškiams – naujas ir modernus „Tele2“ salonas

Uteniškiams – naujas ir modernus „Tele2“ salonas
 • 9 foto

Utenoje, J. Basanavičiaus g. 60, vos prieš kelias dienas atidarytame naujame prekybos centre IKI klientams duris atvėrė naujas „Tele2" salonas. Lankytojų laukia moderni aplinka, didesnės salono patalpos ir atnaujintos paslaugos.

Patogesnė vieta ir darbo laikas

Naujasis „Tele2" salonas yra erdvesnis, čia daugiau vietos tiek klientams, tiek vitrinoms, didesnis pasirinkimas bei galimybės apžiūrėti ir išbandyti parduodamas prekes.
„Salonas ne tik ypatingas savo nauju interjeru bei platesniu asortimentu, bet ir labiau pritaikytas klientams. Yra įrengta speciali vieta neįgaliesiems, kad klientams būtų patogiau", – sakė Šiaulių-Panevėžio regiono vadovė Skirmantė Kairytė.
Vadovės teigimu, naujiena klientams bus ir tai, kad „Tele2" atsisakė popierinių sutarčių. Salone įrengti planšetiniai kompiuteriai, kuriais nauji ir esami klientai pasirašinės sutartis. Taip ne tik saugoma gamta, bet ir mažėja administracinių darbų, todėl klientai aptarnaujami dar greičiau ir darbuotojai galės skirti daugiau laiko klientams konsultuoti.
Naujo salono darbo laikas pirmadienį–penktadienį yra nuo 9 iki 20 val., šeštadienį – nuo 9 iki 18 val., sekmadienį – nuo 10 iki 18 val.

Šventiniai pasiūlymai ir nuolaidos

Salono atidarymo proga taikomos nuolaidos telefonų ir planšetinių kompiuterių aksesuarams. Prekėms iki 100 Eur taikoma 20 proc. nuolaida, o brangesnėms – 10 proc.
Klientai kviečiami pasinaudoti ir dabar galiojančiais šventiniais pasiūlymais, kurių – tikra gausybė.
Įsigyjantiems „Huawei" ir lietuvių pamėgtus „Samsung" telefonų modelius bei pasirinkus mokėjimo planą nuo 9 Eur per mėn. ir pasirašius 24 mėn. sutartį, „Tele2" vertingas dovanas klientams įteiks vos už 1 centą.
Kartu su „Samsung" išmaniuoju telefonu klientai gaus išorinę bateriją arba belaidę garso kolonėlę. Įsigyjantiems „Huawei" išmaniuosius telefonus – „Huawei" dovanų dėžutę arba telefono automobilinį laikiklį.
Šiuo metu galioja ypatingas pasiūlymas svajojantiems apie greitą ir visiškai neribotą internetą namuose. Dabar neribotas 4G mobilusis internetas namams kainuoja 19 Eur per mėn. (vietoje 24 Eur per mėn). Pasirinkus šį planą modemas „Huawei" kainuos tik 1 Eur, o 269 Eur vertės išmanusis telefonas „Huawei P9 Lite" taip pat vos už 1 Eur. Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį.
Laukiame Jūsų naujame „Tele2" salone, J. Basanavičiaus g. 60, Utenoje. Darbo laikas I–V 9–20 val., VI 9–18 val., VII 10–18 val.

„Tele2" inf.                

                                                                                                                                                    Užs. nr. 051   

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys

  Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių – didžiosios šalies įmonės pagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.

 • Vasariškos „Tele2“ nuolaidos – telefonai iki 40 proc. pigiau

  Vasarai persiritus į antrąją pusę, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo ja dar pasidžiaugti ir pasinaudoti įspūdingomis nuolaidomis išmaniesiems. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • Ar jau turite naują SIM mobiliajam parašui?

  Liepos 1 dieną Europos Sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, įsigalios atnaujinti pasirašymo elektroninėje erdvėje reikalavimai. Tam, kad paslauga būtų galima naudotis be trikdžių, mobiliojo parašo naudotojai jau dabar raginami nedelsti ir pasikeisti SIM korteles naujomis.

 • „Tele2“ paslaugos keliaujantiems ir vėl pigs

  Technologijų lyderė „Tele2“ dar labiau mažina paslaugų kainas keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Lygiai prieš metus, įsigaliojus Europos Sąjungos reglamentui, operatoriaus klientai jau mokėjo iki 20 kartų pigiau – todėl, kaip rodo statistika, naršė keliolika kartų daugiau.

 • Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

  Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalytis atostogų nuotraukomis. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.

 • „Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

  Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose telefonuose.

 • Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!

  Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

 • „Tele2“ skelbia: daugiau duomenų ir nuolaidos telefonams, pakeičiantiems fotoaparatus

  Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • „Tele2“ nuolaidų pavasaris: išmanieji nuo 3,25 Eur per mėnesį

  Bundančio pavasario proga technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.
  „Pavasaris visuomet įkvepia atsinaujinti ir pažadina norą keistis. Nusprendusiems pakeisti telefoną – verta suskubti ir pasinaudoti „Tele2“ siūlomomis itin patraukliomis sąlygomis“, – sakė „Tele2“ prekybos vadovė Vaida Burnickienė.

 • „Tele2“ sprendimas padės tėvams kontroliuoti vaikų išlaidas

  Vis daugiau tėvų nori ne tik stebėti, ką jų atžalos veikia internete, bet ir turėti galimybę kontroliuoti jų veiksmus. Atsižvelgdama į tai, mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ patobulino savo savitarnos programėlę – nuo šiol tėvai tiesiog savo telefonuose galės tikrinti ir valdyti vaikų išlaidas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9662
Vakar apsilankė:9860
Šią savaitę apsilankė:63686
Šį mėnesį apsilankė:342460
Viso (nuo 2015-02-16):13789526
Šiuo metu naršo:
197
2020-05-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!