Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos
VerslasUtenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos
2016 gegužės 25, Trečiadienis 10:57

Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos

Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos
 • Lauris VAINAUSKAS

Kaip ir visa šiuolaikinė medicina, odontologija sparčiai žengia į priekį. Toks spartus tobulėjimo procesas vyksta dėl naujų technologijų, nuolatinių atradimų odontologinių medžiagų srityje, pačių gydytojų siekio tobulėti. Pacientų noras žinoti, domėjimasis teikiamomis paslaugomis, kokybiško, pilnaverčio gydymo siekimas gydymą implantais pavertė rutinine odontologine procedūra. Apie odontologiją bei implantologiją pasakojo Utenos implantologijos klinikos vadovas, devynerių metų klinikinę praktiką turintis gydytojas odontologas Andrius Jonaitis.

Implantologija – kas tai? Gal trumpai galėtumėte pristatyti uteniškiams?

Dantų implantavimas šiuolaikinėje odontologijoje yra ko gero vienas iš svarbiausių ir didžiausių pasiekimų. Netekus natūralių dantų, šis gydymo metodas įgalina atkurti pavienius ar dantų eilių defektus. Dantų implantai grąžina kramtymo funkciją, veido simetriją, estetiką, veido harmoniją, taisyklingą kalbos funkciją, svarbiausia – šypseną. Dantų implantų prireikia tuomet, kai dėl traumų, dantų ėduonies, periodontologinių ligų netenkama vieno ar kelių dantų. Mokslininkų įrodyta, kad žmonės su gražia šypsena labiau pasitiki savimi, jiems lengviau susirasti ir dirbti mėgstamą darbą, lengviau susirasti gyvenimo partnerį. O tai bene būtiniausios sąlygos žmogui jaustis laimingam!

Kas svarbiausia implantologijoje?

Implantologijoje svarbiausia paciento kaulinis audinys, jo kiekybė ir kokybė. Mūsų klinikos gydytojai labai stengiasi, kad šis pacientui itin svarbus audinys būtų naudojamas optimaliai ir tausojamas viso gydymo metu. Mes galime pasiūlyti kelias implantų sistemas, atsižvelgiant į konkrečią klinikinę situaciją, paciento pageidavimus ir lūkesčius, paciento pasirinkimą ribojančius veiksnius, anatominius apribojimus. Utenos implantologijos klinika sutinka su gerbiamo, deja, jau palikusio šį pasaulį, medicinos mokslų daktaro Olego Surovo žodžiais, kad „geriausia implantų sistema yra ta, kurią gydantis gydytojas yra gerai įvaldęs".

Ar turite klinikas ir kituose miestuose?

Mūsų klinikos specialistai vieni pirmųjų pasiūlė gydymą dantų implantais ir jau 15 metų sėkmingai atlieka implantacijas. Turime klinikas Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje bei Mažeikiuose, todėl visiems uteniškiams galime užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, o iškilus sunkumų – konsultacijas su kitais mūsų klinikų gydytojais.

Kodėl naujai klinikai pasirinkote Utenos miestą?

Utenos miestą pasirinkome siekdami užtikrinti visapusišką aukščiausio lygio odontologinių paslaugų pasiekiamumą kiekvienam uteniškiui. Esame oficialūs šveicariškų „Straumann" implantų atstovai ir ketiname pasiūlyti šiuos aukščiausios klasės implantus už optimaliausią kainą. Visose klinikose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos bei technologijos.

Ar teikiate kitas odontologijos paslaugas?

Teikiame visas odontologijos paslaugas: protezavimo, dantų šaknų kanalų gydymo mikroskopu, estetinio plombavimo, higienos, chirurgines paslaugas. Mūsų tikslas – optimalaus gydymo plano pacientui sudarymas ir maksimalios gydančio gydytojo pastangos, siekiant geriausio rezultato. Mes pasiūlysime ne tik kokybišką gydymą, bet ir priimtiną kainą, nes mūsų bendro darbo siekis – grąžinti Jums šypseną.

Koks Jūsų klinikos išskirtinumas?

Savo klinikose siekiame, kad kiekvienas pacientas gautų tik aukščiausios kokybės paslaugas už kuo prieinamesnę kainą. Kaip antai, kiekvienam mūsų klinikos klientui implantuojant šveicariškus, aukščiausios kokybės implantus taikoma akcija – implantuojant vieną implantą, antrą implantuosime su 50 proc. nuolaida. Implantuojant du implantus, trečio danties implantaciją atliksime nemokamai.
Savo klinikose atsisakėme metalo keramikos vainikėlių, kurie nėra tobulas dantų atstatymo būdas, turintis savų minusų. Dantų protezavimas klinikoje atliekamas tik su bemetalės keramikos vainikėliais ar tiltais. Klinikoje naudojame tik cirkonio keramiką. Šie vainikėliai turi geresnes estetikos savybes, atrodo natūraliau, yra sveikesni, eliminuoja alergijų pavojų. Utenos implantologijos klinikoje šį modernų dantų protezavimą siūlome už metalo keramikos kainą.
Mūsų klinikų klientų patogumui paslaugos teikiamos ir išsimokėtinai.

Nauja Utenos implantologijos klinika visų uteniškių ir miesto svečių laukia Utenio a. 16. Darbo laikas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. Tel. pasiteirauti ir rezervuoti laiką apžiūrai 8 677 31 887. Daugiau informacijos www.implantologijosklinika.lt.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos implantologijos klinika skuba į pagalbą kenčiantiems dantų skausmą

  Lietuvoje įvedus karantiną, buvo sustabdytos ir visos nebūtinosios šalies gydymo įstaigose teikiamos paslaugos – nukeltos planinės operacijos, gydytojų konsultacijos, tyrimai, vizitai pas odontologus. Tačiau žmonės nenustojo sirgti, jiems suskausta dantis ar iškyla kitų nemalonių sveikatos bėdų. Iki šiol uteniškiams kai kuriose Utenos gydymo įstaigose buvo teikiama tik būtinoji odontologinė pagalba, esant nesustabdomam kraujavimui, žandikaulių pūlingam uždegimui ir lūžiams. Suskaudus dantį buvo išrašomi vaistai nuo skausmo ar antibiotikai. Sušvelninus karantino sąlygas, savo pagalbą dantų skausmo prispaustiems uteniškiams pirmoji iš privačių odontologijos įstaigų suskubo pasiūlyti Utenos implantologijos klinika.

 • „Juventus“ krepšininkai dabar galės plačiai šypsotis

  Sausio mėnesio pabaigoje Utenos krepšinio komandos „Juventus“ rėmėjais tapo dar viena mieste veikianti įmonė – Utenos implantologijos klinika (toliau – Klinika). Modernią šiuolaikinę įrangą turinčioje gydymo įstaigoje sportininkų burnos sveikata nuo šiol rūpinsis patyrę ir kompetentingi specialistai.

 • Botulino toksino injekcijos – ne tik veido kontūrų korekcijai

  Dažnas, pasižiūrėjęs į lygų, skaistų žmogaus veidą, šyptelėja ir tarsi šiek tiek pašaipiai pakomentuoja: „Matyt, botokso susileido." Visuomenėje sklando nemažai mitų, jog botulino toksino injekcijos bei hialurono rūgšties užpildai yra tik tuštybės mugės pramanas. Vis dėlto retas susimąsto, kad pasaulyje šie preparatai dažniausiai naudojami siekiant išspręsti tam tikras įgimtas ar per gyvenimą įgytas veido kontūrų estetines bei funkcines problemas. Jie ne tik skirti estetiniam grožiui atkurti, bet ir saugiai naudojami medicinoje.
  Botulino toksino preparatai pirmiausia buvo naudojami kreivakaklystei ir kaktos raukšlėms gydyti. Vėliau atliekant mokslinius ir klinikinius tyrimus jų naudojimas plačiai paplito medicinoje ir yra naudojami viso kūno procedūroms. Ši medžiaga blokuoja nervinių impulsų sklidimą į raumenis. Taip pasiekiamas pageidaujamas efektas, pavyzdžiui, dėl raumenų tonuso sumažėjimo mažėja raukšlių. Tačiau botulino toksinas gali būti naudojamas ir nechirurginiam antakių pakėlimui, mimikos raumenų paralyžiaus korekcijai, prakaitavimui mažinti, nerviniam tikui, migrenai, griežimui dantimis (bruksizmui) gydyti.

 • Nauji, gražūs ir tvirti dantys – vos už vieno žingsnio

  „Vakar klinikoje mačiau jauną moterį, kuri su ašaromis akyse žiūrėjo į savo atvaizdą veidrodyje ir vis kartojo, kokia ji laiminga turėdama naujus dantis. Labai džiaugiamės matydami tokius žmones ir galėdami sugrąžinti jiems šypsenas bei gyvenimo pilnatvę", – sakė Utenoje esančios odontologijos klinikos Baltijos implantologijos centro vadovas Andrius Kilda.

 • Utenoje duris atvėrė klinika, taikanti naujausius ir efektyviausius gydymo metodus

  Kovo 20 dieną Utenoje duris atvėrė aukščiausius gydymo ir pacientų aptarnavimo reikalavimus atitinkanti odontologinė klinika CLINIC | DPC. Tai jau devintoji odontologijos paslaugų tinklo klinika Lietuvoje, kur vienoje vietoje bus teikiamos visos šiuolaikinės ir bendrosios dantų gydymo bei priežiūros paslaugos: dantų implantavimo, protezavimo, terapinio, endodontinio, ortodontinio gydymo. Restauruotame pastate, puikiai įsiliejančiame į miesto architektūrinį peizažą, kol kas įkurti du jaukūs, erdvūs ir patogūs kabinetai, kurie įrengti taip, kad pacientas, vos pravėręs klinikos duris, jaustų personalo dėmesį ir rūpestį.

 • Revoliucija! Išmanieji implantai. Implantai „STRAUMANN ROXOLID SLActive“ bei „Neodent aqua“. Nepakeičiamų yra!

  Tai unikalūs implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra.
  Šių implantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kuriamos naudojant specialią
  technologiją. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose
  specialaus skysčio, kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus
  savybės išliktų iki pat implantacijos.

 • Dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas naudojant mikroskopą – tikslesnis ir ilgalaikiškesnis

  Besišypsantis žmogus – laimingas žmogus! Deja, ne visuomet norisi šypsotis – dantys nebeatrodo tokie balti kaip anksčiau, galbūt keli dantys jau ištraukti, senos restauracijos nusidėvėjusios. Ar žinote, kad susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate?
  Apie dantis, jų gydymą pasitelkiant mikroskopą pasakojo odontologijos centro „Laudenta", įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojų odontologų komanda.

 • Utenos implantologijos klinika plečia paslaugų spektrą

  Utenoje visada trūko aukštos kvalifikacijos gydytojų odontologų, endodontų, implantologų, todėl uteniškiai dantų gydyti dažnai vykdavo į sostinę. Utenoje neseniai duris atvėrus implantologijos klinikai, situacija pasikeitė į gera – dabar uteniškiai gali rinktis: toliau važinėti į Vilnių ar čia pat – Utenoje – kreiptis į tikrus savo srities profesionalus.

 • Nusišypsok, nes Tavo šypsena graži!

  Kasdieninis drovėjimasis savo išvaizda mažina pasitikėjimą savimi, o savigarba yra vienas svarbiausių socialinių įgūdžių, suteikiantis psichologinį stabilumą, komfortą ir saugumo jausmą. Todėl šįkart odontologijos klinikos „Profident" specialistai dalijasi dar viena gražios šypsenos paslaptimi, kurios tikslas yra parodyti, koks lengvas ir patogus gali būti kelias sveikatos bei estetikos link.

 • Kai tenka rinktis – bauginančiai skambantis implantavimas ar bedantė šypsena

  Bedantė šypsena – ne verdiktas. Žmonėms, nešiojantiems išimamus dantų protezus, turėtų būti puikiai pažįstama nemaloni savijauta dėl skausmingų dantenų valgant ir kalbant. Tačiau šiais laikais, kai medicina taip pažengusi į priekį, – pasiduoti ir nusiminti negalima. Šiandien bet kokio amžiaus moteris ar vyras gali ne tik turėti gražią šypseną, bet ir valgyti savo mėgstamą maistą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6235
Vakar apsilankė:9860
Šią savaitę apsilankė:60259
Šį mėnesį apsilankė:339033
Viso (nuo 2015-02-16):13786099
Šiuo metu naršo:
166
2020-05-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!