„Inter Cars“ automobilių detalių parduotuvė jau ir Utenoje
Verslas„Inter Cars“ automobilių detalių parduotuvė jau ir Utenoje
2015 spalio 21, Trečiadienis 09:11

„Inter Cars“ automobilių detalių parduotuvė jau ir Utenoje

„Inter Cars“ automobilių detalių parduotuvė jau ir Utenoje
 • Liepa Lingytė
 • 8 foto

Utena – didžiausias rytų Aukštaitijos miestas, kuriame gausu pramonės įmonių. Visai neseniai laikraštyje „Utenos diena" buvo rašyta apie tai, kad Utenoje statyti naujus prekybos centrus norą išreiškė net dvi kompanijos. O šią savaitę duris atvėrė bene didžiausia Utenoje automobilių detalių parduotuvė „Inter Cars". Būtent apie automobilių detales ir jų pasiūlą pasakojo „Inter Cars Lietuva" filialo Utenoje vadovas Daumantas Tuškevičius.

Didžiausi ne tik Utenoje

„Inter Cars S.A" – didžiausia vidurio bei rytų Europos, kartu ir Lietuvos kompanija, vykdanti automobilių detalių prekybą 13-oje Europos valstybių ir turinti daugiau nei 340 filialų. Šiemet kompanija švenčia 25 metų jubiliejų.
„Inter Cars Lietuva" mūsų šalyje veiklą pradėjo 2006 metais ir jau turi 14 filialų didžiuosiuose miestuose. „Utena tolesnei filialų plėtrai buvo pasirinkta visai neatsitiktinai", – sakė D. Tuškevičius. Pasak jo, dar iki šio filialo atidarymo buvo intensyviai bendradarbiaujama su daugeliu Utenos autoservisų ir automobilių detalių parduotuvių – Utenos miestą aptarnavo „Inter Cars Lietuva" Vilniaus ir Panevėžio filialai. Tačiau didėjantis užsakymų skaičius, augantys pardavimai bei siekis dar greičiau ir kokybiškiau aptarnauti klientus paskatino įmonę atidaryti filialą Utenoje. Nuo šio pirmadienio,spalio 19 d., Metalo g. 3C (šalia PC „Utenaitis") duris atvėrė nauja, erdvi, daugiau nei 700 kv. m parduotuvė, kurioje kiekvienas uteniškis ir miesto svečias ras reikiamų detalių savo automobiliui.

Plačiausias automobilių detalių pasirinkimas vienoje vietoje

„Erdvios patalpos reikalingos tam, kad čia ir dabar turėtume pagrindines automobilių detales, o klientus
galėtume aptarnauti greičiau ir kokybiškiau", – sakė „Inter Cars Lietuva" filialo Utenoje vadovas. Pasak jo, filiale bus prekiaujama ne tik visų modelių lengvųjų automobilių detalėmis bei aksesuarais, bet ir krovininio transporto, sunkvežimių detalėmis bei servisų įranga. Svarbu ir tai, kad uteniškiai bei miesto svečiai patys padės formuoti filialo prekių asortimentą – dažniausiai jų pageidaujamos prekės nuguls ant parduotuvės lentynų. „Kiekvienam
galime pasiūlyti ypač platų prekių asortimentą, nes „Inter Cars" bendradarbiauja su daugiau 500 automobilių detalių gamintojų visame pasaulyje", – sakė D. Tuškevičius. Pasak jo, bus siekiama, kad visos reikalingiausios detalės būtų šiame filiale. Tačiau jei atsitiktų taip, kad vietoje jos neturėsime, tai reikiamą prekę pristatysime per mažiau nei 24 valandas iš centrinio sandėlio, esančio šalia Varšuvos, Lenkijoje. Šiame centriniame sandėlyje yra
daugiau kaip 1 milijonas prekių pozicijų, tad galime patenkinti beveik visus klientų poreikius", – išskirtinai didelį prekių asortimentą akcentavo Utenos padalinio vadovas. Prekių asortimentas Utenos filiale papildomas devynis kartus per savaitę – nuo antradienio iki penktadienio po du kartus per dieną, šeštadieniais – vieną kartą anksti ryte. Prekes padės išsirinkti patyrę savo srities profesionalai – pardavėjai.

Ypatingas dėmesys autoservisams

„Ypač didelę „Inter Cars Lietuva" filialo atidarymo Utenoje naudą pajus lengvųjų ir krovininių automobilių servisai", – pabrėžė D. Tuškevičius. Anot jo, autoservisams nebereikės laukti prekių iš Vilniaus ar Panevėžio. Prekės bus čia pat, Utenoje. Be to, servisų darbuotojams nereikės vykti į filialą įsigyti prekių. Filialo vairuotojai-ekspeditoriai prekes nemokamai pristatys į servisą mažiausiai aštuonis kartus per dieną, t. y. kaskart, kai servisas užsisakys reikiamų prekių. Dėl šios paslaugos laimės ne tik patys servisai, bet ir uteniškiai – jų automobiliai bus greičiau suremontuoti ir galės saugiai riedėti miesto gatvėmis.

Visų uteniškių bei miesto svečių, kurie turi ir vairuoja automobilius, „Inter Cars Lietuva" Utenos filialas laukia Metalo g. 3C, Utenoje (šalia PC „Utenaitis"). Darbo laikas darbo dienomis nuo 8 iki 18 val., šeštadieniais nuo 9 iki 14 val. Tel. 8 620 55 570, daugiau informacijos www.intercars.lt. 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Du uteniškiai automobilių prekeiviai sės į teisiamųjų suolą, kiti – papildys valstybės iždą

  Panevėžio apygardos prokuratūros ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl galimai neteisėtos veiklos, susijusios su prekyba naudotais automobiliais. Įtariama, kad į teisėsaugos pareigūnų akiratį patekę uteniškiai prekiautojai, neregistravę visų ūkinės finansinės veiklos sandorių ir nedeklaravę gautų pajamų, į valstybės biudžetą nesumokėjo beveik 72 tūkst. eurų mokesčių.

 • Utenoje atidaryta parduotuvė „Vasaknos“

  Išauginanti didžiulius kiekius žuvies, perdirbanti ir parduodanti bei taikanti pačias naujausias technologijas 1993 metais buvusiame Vasaknų valstybiniame žuvininkystės ūkyje įkurta bendrovė „Vasaknos“ ir toliau plečia savo parduotuvių tinklą. Anksčiau kurį laiką veikusi Utenos turgavietėje, parduotuvė persikėlė į kitas naujas patalpas, esančias J. Basanavičiaus g. 117A. Trečiadienį, rugsėjo 5 dieną, ši nedidukė parduotuvė iškilmingai atidarė duris visiems lankytojams, o tiems, kurie atskubėjo pirmieji, pažėrė ir staigmenų.

 • Kuo skiriasi užrašai „Geriausias iki...“ ir „Tinka vartoti iki...“?

  Neseniai Europos Komisijos užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad apie 10 proc. iš 88 mln. tonų kasmet Europos Sąjungoje (ES) susidarančių maisto atliekų yra susijusios su tinkamumo vartoti termino ženklinimu. Faktą, kad ne visi vartotojai skiria tinkamumo vartoti terminų „Geriausias iki..." ir „Tinka vartoti iki..." reikšmes, patvirtina ir įvairios vartotojų apklausos. Prieš kelerius metus „Eurobarometro" vykdyto tyrimo duomenys parodė, kad užrašo „Geriausias iki..." reikšmę supranta mažiau nei pusė (47 proc.) ES gyventojų, o užrašo „Tinka vartoti iki..." – tik 40 proc. vartotojų.

 • Automobiliai nebebus automatiškai išregistruojami

  Gegužės 20-ą keičiasi transporto priemonių išregistravimo tvarka. Nuo šiol sustabdžius automobilio registraciją dėl negaliojančios techninės apžiūros ar draudimo ir per 180 dienų to nesutvarkius, jis nebebus automatiškai išregistruojamas. Iš naujo atlikus techninę apžiūrą ar apdraudus automobilį, jo leidimas dalyvauti eisme bus atnaujintas be jokio papildomo mokesčio ir pakartotinių registracijos procedūrų.

 • Netinkamų naudoti automobilių aplinkosaugos kriterijai – tinkami ir būtini

  Aplinkos ministerija praneša, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) savo nutartyje pasisakė, jog aplinkosaugos kriterijai netinkamiems naudoti automobiliams turi būti įtvirtinti aukštesniu teisės aktu – ne aplinkos ministro įsakymu, o įstatymu. Patys kriterijai yra tinkami ir teisėti.

 • Aukštakalnio mikrorajone apšvarinti du automobiliai

  Ketvirtadienį Utenoje chuliganams užkliuvo du daugiabučių kiemuose stovintys automobiliai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad apvogtas vienai įmonei priklausantis automobilis VW PASSAT. Vagys pasisavino abiejų pusių automobilio išorinius galinio matymo veidrodėlių stikliukus. Nusikaltėliai padarė 335 eurų žalą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Rudens problema – keliuose susiduriantys automobiliai ir žvėrys

  Pirmieji rudens mėnesiai tampa nauju išbandymu vairuotojams – trumpėja dienos, tad dažniau tenka važiuoti naktį ar prieblandoje. Tai padidina tikimybę susidurti su į kelią išėjusiais žvėrimis. Šį rudenį jau įvyko pirmosios avarijos, kai automobiliams susidūrus su stambiaisiais laukiniais gyvūnais nepataisomai sugadinta technika, lengvai sužaloti žmonės. Kodėl nemažėja tokių eismo įvykių, kodėl keliuose patiriama materialinių netekčių ir sunaikinami gyvūnai?

 • Pagrindinis ralio trofėjus iškeliavo į Uteną

  „Netikėjau, kad tokio miestiečių ir rajono gyventojų dėmesio susilauks praėjusį savaitgalį ir taip gausią Jonų respublikos šventinių renginių programą papildęs istorinių automobilių ir motociklų ralis", – sveikindamas jo prizininkus ir nugalėtojus kalbėjo Jonavos meras Eugenijus Sabutis.

 • „Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus

  Kad „Utenos prekybos" parduotuvėse galima įsigyti produktų, kurių kituose didžiuosiuose prekybos centruose nėra, jau įsitikino ne vienas uteniškis. „Rašėje", „Santakoje", „Vyturiuose", „Aukštakalnyje" ir kaimiškose vietovėse esančiose parduotuvėse pirkėjai visada ras išskirtinės Utenos krašto bei aplinkinių vietovių gamintojų produkcijos, kuri nuo šiol pažymėta specialiu ženklu.

 • Naujos „Rimella“ parduotuvės atidaryme – mados redaktorė Giedrė Anužytė

  Prieš savaitę Utenoje prekybos centre „Norfa XXL" (J. Basanavičiaus g. 127, Utena) duris atvėrusi nauja stilinga parduotuvė „Rimella" uteniškius pakvietė į įspūdingą atidarymą. Parduotuvės atidarymo proga buvo perkirpta simbolinė juostelė, o uteniškės turėjo puikią galimybę susipažinti ir pasikalbėti su žymia stiliste ir žurnalo „Laima" mados redaktore Giedre Anužyte.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6017
Vakar apsilankė:8214
Šią savaitę apsilankė:62722
Šį mėnesį apsilankė:147521
Viso (nuo 2015-02-16):12498955
Šiuo metu naršo:
101
2020-02-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!