Utenos metų bosas – Dainius Tvarijonas
VerslasUtenos metų bosas – Dainius Tvarijonas
2017 spalio 16, Pirmadienis 11:48

Utenos metų bosas – Dainius Tvarijonas

Utenos metų bosas – Dainius Tvarijonas

Boso dieną populiaru švęsti Amerikoje, tačiau ši iniciatyva pradeda prigyti ir Lietuvoje. Pas mus ši šventė nesena – ji švenčiama tik po šalies nepriklausomybės atgavimo, nuo 1990-ųjų. Šią šventę Aukštaitijoje mini ir Panevėžio, pramonės, prekybos ir amatų rūmų (PPAR) nariai. Panevėžyje ši šventė turi senas tradicijas, o Utenoje ji aktyviau pradėta švęsti tik šiemet.

Šią šventę pasiūlė Patricija Bays Haroski iš Ilinojaus valstijos. Spalio 16-ą ji pasirinko todėl, kad ši diena – jos tėčio gimtadienis, o ji tuo metu dirbo tėčio įmonėje sekretore. Šventę ji įregistravo 1958 metais JAV Prekybos rūmuose.

Šią dieną visi darbuotojai raginami pasveikinti savo viršininkus, iškrėsti jiems netikėtą staigmeną. Tokią staigmeną ir palaikymą savo viršininkui Boso dienos proga išreiškė bendrovės „Nosted mechanika" darbuotojai. Panevėžio PPAR Utenos filialo, laikraščio „Utenos diena" ir portalo udiena.lt organizuotuose ir pirmą kartą vykusiuose Utenos geriausio boso rinkimuose šios įmonės dirbantieji buvo aktyviausi. Jų bosas, UAB „Nosted mechanika" generalinis direktorius Dainius Tvarijonas, šiuose rinkimuose surinko 132 balsus ir tapo nugalėtoju. Antrą vietą užėmė UAB „Utenos prekyba" direktorius ir valdybos pirmininkas Robertas Miliauskas, trečias vietas pasidalijo AB „Utenos trikotažas" generalinis direktorius Algirdas Šabūnas ir AB „Šiaulių bankas" Utenos filialo direktorius Aurimas Andrijauskas.

Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovai dėkoja visiems dalyvavusiems rinkimuose ir sveikina nugalėtojus bei primena, kad Utenos bosas kartu su Panevėžio bosu bus nominuotas spalio 26 dieną Panevėžyje.

Apie vieną geriausių bosų, UAB „Nosted mechanika" generalinį direktorių D. Tvarijoną, skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena".

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

    Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

  • Balsuok! Renkamas geriausias 2018 metų Utenos bosas

    Uteniškiai jau antrą kartą turi galimybę išrinkti geriausią metų bosą. Už geriausiojo vardo verčiausius kandidatus bus galima balsuoti nuo šiandien, spalio 16 d., iki sekmadienio, spalio 21 dienos.

  • Balsuok! Renkamas geriausias 2017 metų Utenos bosas

    Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) renka Metų bosą. Šiemet buvo nuspręsta į rinkimus įjungti ir Uteną. Uteniškiai pirmą kartą turi galimybę išsirinkti geriausią metų bosą. Už geriausiojo vardo verčiausius kandidatus bus galima balsuoti kelias dienas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11824
Vakar apsilankė:11764
Šią savaitę apsilankė:23588
Šį mėnesį apsilankė:91798
Viso (nuo 2015-02-16):13165963
Šiuo metu naršo:
143
2020-04-07
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!