Atsibudai?

Labas rytas! Na, ir kaip žiemos miegas? Jaučiu, kad po gulėjimo jau šonus nuskaudo. Tuomet reikia keltis. Paukščiai vėl pradėjo dirbti žadintuvais 6 val. ryto, o tai reiškia, kad pavasaris pagaliau sugrįžo po ilgos kelionės iš Havajų.

Na, ką gi – paskui mane! Man atrodo, užteks gulėti lovoje. Matote, kai ateina pavasaris, reikia kuo greičiau atlikti tokį ritualą: išlėkti į lauką, apsikabinti tik dabar bundantį medį ir pasakyti „myliu“. Juokauju. Noriu Jus pakviesti į „Alaušo slėnį“.
Pavasarį reikia kuo daugiau laiko leisti gamtoje. Reikėtų pakalbinti kiekvieną augalą, medį, Jūsų naują „žadintuvą“, o „Alaušo slėnis“ tikrai yra ta vieta, kur galite tai padaryti.
Aplinkos pakeitimas yra puiki pagalba Jūsų kūnui. Pavasaris – atgimimas. Kadangi maudytis dar ankstoka, kodėl gi nepažvejojus? Kiek girdėjau, Alaušo ežere labai daug žuvų, ypač – „Alaušo slėnio“ pakrantėse. Smagu, kai gali pats pasigauti laimikį ir už jį visiškai nieko nemokėti, ar ne? Nemokami pietūs! O jei Jūsų laukas vis dar nevilioja, kodėl neužėjus į restoraną?
Prisipažinsiu, mėgstu skaniai pavalgyti, kartas būnu net per išranki maistui. „Alaušo slėnio“ restorane gaminama taip skaniai, kad netekau žado. Maistas ypač gardus ir tikrai nustebins visus išrankius svečius, kurie apsilaižys pirštus ir maloniai paprašys kulinarės pakartoti.
Salėje galima suburti visus Jūsų draugus po žiemos miego, apžiūrėti, ar nė vienas iš jų netapo meška, ir pakviesti į vakarėlį, kodėl gi ne? Po tokio ilgo miego aš labai norėčiau pašokti, pajudėti, kad nustotų skaudėti šonai. Manau, būtų smagu su draugais, artimaisiais ar bendradarbiais nuveikti ką nors neįprasto, ar ne?
Iš tikrųjų salė yra ta vieta, kur Jūs galite nuveikti tai, ko tik Jūsų širdis užsigeis. Taip! O kaip skamba arbata ar kava? Ar koks saldus pyrago gabalėlis? Tuomet užeikime į barą.
Ten Jums pasiūlys daug gardumynų. Perspėjimas: gali apsisukti galva nuo tokio pasirinkimo.
Grįžtant prie gamtos, jei jau tikrai pasiryžote apglėbti gamtą ir padėti sau ir jai pabusti, aptvare ganosi taurieji elniai ir danieliai. Juos galima pašerti duona ar obuoliais. Suteikiama galimybė įsiamžinti šalia šių gyvūnų. Oi, kiek visko daug, man reikia prisėsti.
Na, viliuosi, jog man pavyko Jus pažadinti.
Ir tikėkimės, kad atliksite šį pavasario ritualą!

„Alaušo slėnį“ rasite Bikuškio kaime, Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604 El. p. centras@alausoslenis.lt; www.alausoslenis.lt

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios