Varžėsi prie šaškių lentų

Kovo 31 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre (DSC) vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti prie šaškių lentos pareiškė septynų mokyklų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Į „A” pogrupį pateko Krašuonos progimnazija, „Žiburio” pradinė mokykla, Vyturių progimnazija, Aukštakalnio pradinė mokykla, į „B” pogrupį –mokyklos–vaikų darželiai „Eglutė” ir „Varpelis” bei Saldutiškio pagrindinė mokykla.

„A” pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos pradinukai (vadovė R. Rimšelienė) Ernestas Petrėnas, Mintaras Jackūnas, Nedas Pelėda ir Lėja Lumpickaitė, antrąją vietą iškovojo Vyturių progimnazijos, trečiąją – „Žiburio” pradinės mokyklos mokiniai.
„B” pogrupyje pirmąją vietą pelnė „Eglutės” mažieji šaškininkai (vadovė V. Venclovienė) Gytis Joniškis, Arijus Lamauskas, Karolis Ivanauskas ir Viltė Vaičiūnaitė, antrąją – Saldutiškio pagrindinė mokykla, trečiąją – mokykla–vaikų darželis „Varpelis”.
Pogrupiuose „A” ir „B” pirmas vietas iškovojusios komandos varžėsi tarpusavyje, dėl „Super” taurės ir teisės dalyvauti 2015/2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose. „Super” taurę iškovojo Krašuonos progimnazijos pradinukai.