Dubingiuose vyko tradicinės karatė klubo „Danas“ vasaros stovykla
SportasDubingiuose vyko tradicinės karatė klubo „Danas“ vasaros stovykla
2018 rugpjūčio 22, Trečiadienis 10:11

Dubingiuose vyko tradicinės karatė klubo „Danas“ vasaros stovykla

Dubingiuose vyko tradicinės karatė klubo „Danas“ vasaros stovykla

Rugpjūčio 5–10 dienomis tradicinės karatė klubo „Danas“ sportininkai rinkosi į Lietuvos Šveicarija vadinamą vietovę – Dubingius, kur vyko klubo vasaros stovykla. Į stovyklą suvažiavo 45 sportininkai ir penki klubo instruktoriai.

Stovyklos dienotvarkė buvo įtempta, o dienos veiklos prasidėdavo nuo 7.30 val. rytine treniruote. Diena baigdavosi sutartu ramybės laiku, kuris prasidėdavo 22.00 val. Kiekvieną dieną sportininkai turėdavo po dvi karatė treniruotes, pietų metu atsigaivindavo maudydamiesi ilgiausiame Lietuvos ežere – Asvejoje. Maudynių metu mokėmės, kaip iš plastikinių butelių ir marškinėlių greitai bei paprastai pasidaryti gelbėjimosi liemenę ir plaukti nebijant nuskęsti.

Be treniruočių ir maudynių, sportininkai turėdavo ir papildomos veiklos – susipažino su Lietuvos muitinės kinologu Artūru Zalecku, kuris pasakojo apie šunų auklėjimą, dresavimą bei elgesį su svetimais šunimis, taip pat parodė savo augintinį – tarnybinį vokiečių aviganį.

Stovyklos metu buvo ir pramogaujama – klubo sportininkai turėjo galimybę pusdienį plaukioti su irklentėmis, o kas nemokėjo – pabandė ir išmoko. Šia puikia proga pasinaudojo visi ir patyrė, kas yra ramus bei tylus pasiirstymas Asvejos ežere.

Kadangi stovyklos metu oras buvo puikus, nebuvo praleista proga susipažinti su žemėlapiu, kompasu ir orientavimusi Dubingių apylinkėse. Kaip keliauti nesinaudojant išmaniosiomis technologijomis, pasakojo organizacijos „Keliaujanti lapė" atstovas Tadas Lapinas. Po teorinės dalies visi sportininkai buvo suskirstyti į grupes ir rinkdami miške paliktus punktus apėjo visą paruoštą orientacinį maršrutą. Kai tokia praktika buvo įgyvendinta, kitą naktį buvo suruoštas naktinis orientacinis žygis bei susipažinimas su žvaigždynais realiomis gamtos sąlygomis.

Stovyklos paskutinę dieną buvo laikomi atestaciniai egzaminai spalvotiems tradicinės karatė diržams gauti. Egzaminus turėjo galimybę stebėti ir atvykę sportininkų tėvai, kurie apžiūrėjo stovyklavietę, vaikų gyvenamąją vietą, o kai kurie sutiko paragauti ir stovyklos maisto, kurį įvertino labai gerai.

Po šešių turiningų vasaros stovyklos dienų visi išsiskirstė pakilios nuotaikos, žinodami, kad susitiks vėl labai greitai – juk rugsėjo mėnuo nebe už kalnų, kartu su juo prasidės ir naujas mūsų klubo treniruočių sezonas.

Tradicinės karatė klubo „Danas“ inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Klubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo

  Po vasaros atostogų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos stadione susirinkę karatė klubo „Danas" sportininkai praeivius ir pro šalį skubančius vairuotojus stebino neįprastu reginiu.

 • Rugsėjis – paskutinis etapas besiruošiant Europos tradicinės karatė čempionatui

  Utenos tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkai rugpjūčio mėnesį dalyvavo sporto stovykloje Giruliuose. Mažieji klubo sportininkai ruošėsi atestaciniams egzaminams. Vyresnieji ir rinktinės nariai ruošėsi Europos tradicinės karatė čempionatui, kuris šiais metais vyks spalio 17–18 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

 • Po tradicinės karatė klubo „Danas“ sportininkų kojomis – Alpių kalnai

  Birželio 27 d. Utenos tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkai, tėvai ir draugai grįžo iš kelionės po Monblano kalno slėnius ir šlaitus Prancūzijos Alpėse. Tai buvo ne tik didelių įspūdžių, bet ir fizinių išbandymų kelionė.

 • Iš Lietuvos tradicinio karate čempionato – su medaliais

  Praėjusį savaitgalį, gegužės 23 dieną, Vilniuje vyko Lietuvos tradicinio karate čempionatas, kuriame varžėsi daugiau kaip 270 sportininkų iš visos Lietuvos, tarp jų ir sportininkai iš Utenos. Utenos tradicinio karate klubo „Danas" sportininkai pasirodė šauniai ir namo parsivežė ne vieną medalį. Sportininkai varžėsi įvairaus amžiaus grupėse nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusiųjų: „Kata" (atliekamos karate technikos, sujungtos į tam tikras formas), „FukuGo" (sportininkai atlieka ir formą, ir kovoja), komandinė „Kata" (forma atliekama trijų sportininkų, vertinamas sinchronas, techninis lygis, jėga), „Kumite" (kova rungtyse).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7132
Vakar apsilankė:8622
Šią savaitę apsilankė:38692
Šį mėnesį apsilankė:49506
Viso (nuo 2015-02-16):14316666
Šiuo metu naršo:
62
2020-08-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!