„Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis
Lietuva„Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis
2020 kovo 30, Pirmadienis 13:53

„Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis

„Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis

Prekybos tinklas „Iki“, stiprindamas prevenciją parduotuvėse ir siekdamas užtikrinti darbuotojų ir pirkėjų saugumą, visiems parduotuvių darbuotojams išdalino veido skydelius. Darbuotojai papildomai buvo aprūpinti ir medvilninėmis veido kaukėmis.

Pasak Indrės Baltrušaitienės, „Iki" komunikacijos vadovės, prekybos tinklas labai atidžiai stebi valstybinių institucijų rekomendacijas dėl prevencinių priemonių. Vyriausybei paskelbus, kad viešose vietose žmonėms rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes, „Iki" visiems parduotuvių darbuotojams išdalins apsauginius veido skydelius ir medvilnines veido kaukes.

„Darbuotojų ir pirkėjų saugumas yra didžiausias mūsų prioritetas. Šiuo laikotarpiu situacija keičiasi kasdien, todėl nuolat vertiname, ką papildomai galime padaryti, kad darbuotojai ir pirkėjai jaustųsi saugūs. Pasirodžius pirmiesiems vertinimams, kad vis dėlto veido kaukes būtų rekomenduojama dėvėti visiems, ne tik sergantiems žmonėms, iš karto ėmėmės veiksmų, kad visus parduotuvių darbuotojus aprūpintume veido apsaugomis," – sakė I. Baltrušaitienė.

Visiems „Iki" parduotuvių darbuotojams iki savaitės pabaigos bus išdalinti apsauginiai veido skydeliai, šiuo metu daugelis jų jau turi. Tuo pačiu jie gaus ir medžiagines veido kaukes, uždengiančias burną ir nosį. Šios priemonės bus suteiktos ir kasininkams, ir skyrių bei salės darbuotojams. Parduotuvių darbuotojai taip pat yra aprūpinti vienkartinėmis pirštinėmis, jie skatinami jas mūvėti ir dažnai keisti.

Parduotuvėse siekiant užtikrinti saugų atstumą ir maksimaliai apriboti fizinį kontaktą tarp pardavėjų ir pirkėjų, kasose sumontuotos organinio stiklo pertvaros, ant grindų suklijuoti lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą tarp laukiančiųjų eilėse. Parduotuvėse nuolat dezinfekuojami paviršiai, kiekvienoje kasoje atsirado dezinfekcinio skysčio dozatoriai kasininkams, skyriuose naudojamas muilas su dezinfekantais. Laikantis naujųjų rekomendacijų, vežimėliai ir pirkinių krepšeliai dezinfekuojami kaskart juos panaudojus.

Visose parduotuvėse pirkėjams yra įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, taip pat raginame juos apsiperkant mūvėti vienkartines pirštines. „Iki" komunikacijos vadovė primena, kad siekiant apsaugoti didžiausią riziką turinčius vyresnio amžiaus žmones, jie skatinami apsipirkti ryte – nuo 8.00 iki 10.00 val. Tuo metu jiems yra teikiama pirmenybė.

„Iki" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dešimtmetį trunkanti IKI ir „Maisto banko“ draugystė: dosnumas už keliasdešimt milijonų eurų ir kasdienė kova su maisto švaistymu

  Su maisto švaistymo problema kovojantis paramos ir labdaros fondas „Maisto bankas“ kasdienėje veikloje susiduria su daugybe iššūkių. Vertindamas išdalijamo maisto kiekius ir paramos mastą, „Maisto banko“ plėtros vadovas Vaidotas Ilgius prisipažino, jog be geradarių ši veikla būtų praktiškai neįmanoma, ir džiaugėsi, kad šiemet sukanka jau 10 metų nuo bendradarbiavimo pradžios su didžiausiu fondo rėmėju maistu – prekybos tinklu IKI.

 • IKI skelbia: atkeliavo „Auksinės valandos“ – 10 procentų nuolaida su kortele „IKI Premija Senjorams“ galioja kiekvieną dieną

  Prekybos tinklas IKI turi puikių naujienų vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nuo šiol kiekvieną dieną, apsipirkdami iki 10 val. ir apsipirkimo metu pasinaudoję kortele „IKI Premija Senjorams“, savo pasirinktoms prekėms gauna net 10 proc. nuolaidą (sąlygos ir išimtys prekybose vietoje ir www.iki.lt)! Naujas, dar naudingesnis nei iki šiol pasiūlymas galioja kasdien visose IKI prekybos tinklo parduotuvėse.

 • Uteniškiai, skubėkite į lauką – vietos, kuriose galite surengti unikalų pikniką

  Vasara jau čia ir savo gerąsias puses ji skleidžia kasdien. Deja, dauguma žmonių vis dar įpratę laiką planuotis griežtai iš anksto. Dėl to dauguma laisvalaikio užsiėmimų, pavyzdžiui, net ir paprastas pabuvimas gryname ore, nukeliamas savaitgaliams ar atostogoms. O juk šį džiaugsmą galime patirti ir įprastomis dienomis, vos truputį pakeitę įpročius. Tokią žinutę šį sezoną skleidžia prekybos tinklas IKI, ragindamas visus praleisti daugiau laiko lauke ir atrasi valgymo lauke pramogą.

 • Šiltnamis pasiruošęs „nutūpti“ ir viename Utenos vaikų darželyje

  „Morka padeda matyti tamsoje“, „burokėlis nudažo liežuvį“, o „pomidoras duoda kraujo ir proto“ – tai tik keli darželinukų pamąstymai, pateikti šių metų konkursui „IKI Sodinčius“. Trečią kartą šalies mastu organizuojamas projektas, skatinantis vaikų pažintį ir draugystę su daržovėmis bei vaisiais, jau atrinko dvidešimt darželių, kurie dar šį pavasarį bus apdovanoti šiltnamiais bei visa reikalinga įranga – žeme, darbo įrankiais, sėklomis ir sodinukais – pirmam derliui užauginti. Į laimingųjų sąrašą pateko ir vienas Utenos miesto vaikų darželis.

 • CLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti

  Akylesni prekybos tinklo IKI parduotuvių pirkėjai jau spėjo susipažinti su neseniai parduotuvėse pasirodžiusiu privačiu prekių ženklu CLEVER. Gerą kainos ir kokybės santykį žadantis prekių ženklas pakeitė iki šiol žemų kainų kategorijoje pagrindinę poziciją užėmusią CENTO gaminių liniją ir savo pavadinimu sufleruoja apie galimybę apsipirkti protingai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2136
Vakar apsilankė:10585
Šią savaitę apsilankė:2136
Šį mėnesį apsilankė:2136
Viso (nuo 2015-02-16):13803698
Šiuo metu naršo:
101
2020-06-01
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!