Nacionalinis miškasodis – jau šį mėnesį
LietuvaNacionalinis miškasodis – jau šį mėnesį
2019 balandžio 05, Penktadienis 11:50

Nacionalinis miškasodis – jau šį mėnesį

Nacionalinis miškasodis – jau šį mėnesį

Aplinkos ministerija ir Valstybinių miškų urėdija (VMU) kviečia visus norinčiuosius talkinti sodinant miškus į Nacionalinį miškasodį balandžio 27 dieną 10 val.

Pageidaujantieji jame dalyvauti turėtų registruotis iš anksto – iš VMU tinklalapyje pateikto sąrašo išsirinkti patogiausią miško sodinimo vietą ir susisiekti šalia jos nurodytais kontaktais.

Miškasodžio dalyviai į miško sodinimo vietas atvyksta savo transportu, tinkamai apsirengę ir su darbo pirštinėmis. Miško sodmenis ir darbo įrankius parūpins miškininkai.

Aplinkos ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Per Nacionalinį miškasodį pasodinta beveik 44 tūkstančiai ąžuoliukų

  Per mūsų valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą Nacionalinį miškasodį praėjusį šeštadienį daugiau kaip trys tūkstančiai talkininkų 80 ha plote pasodino beveik 300 tūkstančių medelių – šimtu tūkstančių daugiau nei pernykščio visuotinio miškasodžio metu.

 • Miškasodžio dalyviai kyla į kovą su klimato kaita

  „Mes miškui nesame reikalingi, tačiau miškas mums – labai svarbus", – su šia mintimi nemažas būrys gamtai neabejingų uteniškių bei iš sostinės atvykusių svečių sugužėjo į Vyžuonų girininkijoje esantį šilą, kur vyko nacionalinis miškasodis. Kai kurie šventės dalyviai tikino, kad jiems ypač svarbu kovoti prieš klimato kaitą, tad su šeimomis atvykę medelių sodintojai džiaugėsi puikiai praleidę laiką gryname ore.

 • Miškasodis 2017: Vyžuonų girininkijoje bus sodinami medeliai

  Balandžio 8 dieną, šeštadienį, miškui neabejingi šalies gyventojai, kolektyvai, organizacijos, įmonės kviečiami į visuotinę miško sodinimo talką – Nacionalinį miškasodį. Šitaip prasmingai pažymėti pavasario pradžią bus galima visose miškų urėdijose, taip pat ir Utenos rajone.

 • Nacionaliniame miškasodyje pasiektas naujas Lietuvos rekordas

  Balandžio 16 dieną Lietuvoje startavo nacionalinis miškasodis. Šios Aplinkos ministerijos inicijuotos visuotinės talkos metu vos per vieną dieną buvo pasodinta beveik pusė milijono medelių. Medžiai buvo sodinami visoje šalyje – 42 miškų urėdijose.

 • Nacionaliniame miškasodyje talkininkai pasodino beveik 100 hektarų miško

  Praėjusį šeštadienį, balandžio 16 dieną, Lietuvoje startavo nacionalinis miškasodis. Šios Aplinkos ministerijos inicijuotos visuotinės talkos metu medžiai buvo sodinami 42 miškų urėdijose. Taigi, šeštadienį Lietuvoje sužaliavo apie 100 hektarų naujų miškų, buvo pasodinta beveik pusė milijono medelių.

 • Uteniškiai pasodino beveik 2 ha miško

  Praėjusį šeštadienį, balandžio 16 dieną, visoje Lietuvoje vyko visuotinė talka – nacionalinis miškasodis, kurio metu šalies gyventojai buvo kviečiami sodinti mišką. Iš viso tokia talka buvo organizuojama 42 miškų urėdijose, tarp kurių buvo ir Utenos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7781
Vakar apsilankė:11764
Šią savaitę apsilankė:19545
Šį mėnesį apsilankė:87755
Viso (nuo 2015-02-16):13161920
Šiuo metu naršo:
166
2020-04-07
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!