Naujoji Lietuvos pašto vadovė A. Sungailienė pradeda eiti pareigas
LietuvaNaujoji Lietuvos pašto vadovė A. Sungailienė pradeda eiti pareigas
2018 vasario 23, Penktadienis 11:07

Naujoji Lietuvos pašto vadovė A. Sungailienė pradeda eiti pareigas

Naujoji Lietuvos pašto vadovė A. Sungailienė pradeda eiti pareigas

Valstybės valdomos akcinės bendrovės Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas pradeda eiti Asta Sungailienė.

„Tikimės, kad naujoji Lietuvos pašto vadovė bendrovėje įdiegs aukščiausius skaidrumo ir korporatyvinio valdymo standartus. Svarbiausi keliami uždaviniai yra įvertinti ir sustiprinti bendrovės strateginių veiklų – informacijos, daiktų siuntimo ir finansinių paslaugų – konkurencingumą, gerinti jų kokybę, taikant pažangias technologijas, ir užtikrinti šiandieninės darbo rinkos reikalavimus atitinkančias darbuotojų darbo sąlygas.

Valdyba neabejoja, kad paskirtoji Lietuvos pašto generalinė direktorė A. Sungailienė turi patirties, kompetencijų ir įgūdžių, reikalingų strateginiams bendrovės veiklos tikslams įgyvendinti, todėl linkime sėkmingai juos pasiekti", – pabrėžė Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Nerijus Datkūnas.

„Labai džiaugiuosi galimybe prisijungti prie gausios ir gilias profesinės veiklos tradicijas puoselėjančios Lietuvos pašto komandos. Tai priimu ne tik kaip didžiulį profesinį iššūkį, bet ir atsakomybę.

Šiandien Lietuvos paštas yra vienas iš didžiausių šalies darbdavių, todėl principingai sieksiu, kad mūsų darbuotojai pirmiausia turėtų orias darbo sąlygas. Aš esu tvirtai įsitikinusi, kad verslo įmonės pridėtinę vertę kuria darbuotojai, kurie jaučia pasitenkinimą savo darbu ir profesine veikla, jaučiasi vertinami, išgirsti.

Tikiu, kad šimtmetį skaičiuojantis Lietuvos paštas ir toliau bus konkurencingas, atviras naujovėms ir pažangai", – teigė naujoji Lietuvos pašto vadovė A. Sungailienė.
Vienas pirmųjų naujosios Lietuvos pašto vadovės A. Sungailienės laukiančių darbų yra naujai suformuoti ir sustiprinti Bendrovės vadovų grandį. Šiuo metu jau yra paskelbta vieša atranka į laisvas Lietuvos pašto vadovų pareigas.

Į Lietuvos pašto generalinio direktoriaus pareigas A. Sungailienė buvo atrinkta viešo konkurso būdu. Viešą atranką organizavo ir kandidatūras valdybai teikė išorinė profesionali personalo atrankos bendrovė. Paskirtosios Lietuvos pašto vadovės A. Sungailienės kandidatūrą patvirtino Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

Lietuvos pašto inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4121
Vakar apsilankė:17234
Šią savaitę apsilankė:52196
Šį mėnesį apsilankė:21356
Viso (nuo 2015-02-16):13095521
Šiuo metu naršo:
220
2020-04-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!