Dailės galerijoje – „Atspindžiai vandenyje“
KultūraDailės galerijoje – „Atspindžiai vandenyje“
2017 sausio 17, Antradienis 09:49

Dailės galerijoje – „Atspindžiai vandenyje“

Dailės galerijoje – „Atspindžiai vandenyje“
 • 10 foto

Utenos kultūros centro dailės galerijoje atidaryta mažeikiškio poeto ir fotografo Virginijaus Sungailos fotografijų paroda „Atspindžiai vandenyje". Tuo pačiu metu vyko ir naujos jo poezijos knygos „Paslapties piligrimas" pristatymas.

Parodos atidaryme skambėjo eilės iš naujos V. Sungailos knygos bei mažeikiškio Renato Selenio atliekamos dainos, parašytos V. Sungailos eilėms.
Pasak parodos autoriaus, fotografijos, kuriose dominuoja vandens tema, jau buvo eksponuotos Akmenės ir Visagino kultūros rūmuose, Žagarės dvare, Palangos, Šilalės, Gargždų ir kitų miestų bibliotekose. Svečias negausiai susirinkusiai uteniškių publikai skaitė eilėraščius, parašytus skirtingais gyvenimo etapais, pasakojo apie savo kūrybinius ieškojimus bei bendrystę su muzikos autoriumi R. Seleniu.
Pagal V. Sungailos eilėraščius Mažeikiuose yra sukurtas spektaklis, su kuriuo autorius pažadėjo dar kartą apsilankyti Utenoje. Muziką jam kūrė tas pats R. Selenis.
Poezijos, dainų ir fotografijų derinys neliko nepastebėtas Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureato, dailininko Klemenso Kupriūno, kuris su atėjusiais pasidalino ne tik savo įžvalgomis, bet ir apdovanojo žemaičius specialiai jiems sukurtais ekslibrisais.
Utenos kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Regina Katinaitė-Lumpickienė, dėkodama už bendrystę, parodos autoriui įteikė poezijos almanachą „Atokios stotys 2016".
Fotografijų paroda „Atspindžiai vandenyje" Utenos kultūros centro dailės galerijoje bus eksponuojama iki vasario 2 dienos.

„Utenos dienos" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMG_6770.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6784.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6788.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6793.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6795.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6799.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6802.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6811.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6817.JPG
 • Click to enlarge image IMG_6819.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos kolegijoje paroda sužibo nauja spalvų gama

  Vasario 19 dieną Utenos kolegijos Medicinos fakultete vyko Utenos kolegijos bendruomenės narių kūrybos parodos aptarimas. Į aptarimą susirinko nemažai meno gerbėjų, parodos autorių, kolegijos vadovų. Šventinę renginio nuotaiką pakėlė Utenos kolegijos studentas Julius Šimelis, saksofonu atlikęs muzikinį kūrinį.

 • Berlyne pristatytas rekordinis lietuvių šakotis

  Portale udiena.lt jau buvo rašyta, kad praėjusią savaitę Berlyne duris atvėrė ir šiuo metu vyksta 85-oji Tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“, kurioje Lietuvai atstovauja per dešimt smulkiųjų verslininkų gamintojų.

 • Zarasuose atidaryta uteniškės paroda

  Zarasų krašto muziejuje nuo lapkričio 8 dienos veikia uteniškės menininkės Saulutės Katinienės tekstilės darbų paroda ,,Ką kalba žolės“.

 • Parodoje – lekiantys žirgai

  Nuo spalio 8-os iki lapkričio 9 dienos Utenos kraštotyros muziejaus parodų salėje veikia tautodailininkės Jolitos Levčenkienės įspūdingų tapybos darbų paroda „Tos akys...“.

 • Antazavės dvare – veltinių paroda

  Amatų centre, esančiame Antazavės dvare, atidaryta zarasiškės Eglės Vaitkevičienės veltinių darbų paroda.

 • Leliūnuose – nauja neįprastų keramikos darbų paroda

  Praėjusios savaitės pabaigoje Vytauto Valiušio keramikos muziejuje Leliūnuose atidaryta keramikės Rūtos Šipalytės keramikos darbų paroda „Miestai. Keliaujantys namai“. Ši paroda – autorės naujausio projekto „Miestai. Keliaujantys namai“ fragmentų ir ankstesnių kūrinių susijusia tema derinys. Kaip „Utenos dienai“ prisipažino pati parodos autorė, jos kūriniuose architektūra atsirado ne visai atsitiktinai, nes menininkės tėvai – architektai.

 • Iš nebūties – į būtį

  Beveik du mėnesius Vytauto Valiušio keramikos muziejuje veikia Rimos Leipuvienės keramikos darbų paroda „Iš nebūties“. Gausiai lankoma paroda sulaukė didžiulio dėmesio, nes skulptūrinės keramikos darbai neeiliniai, kaip sakė menininkė, jie tarsi laiko ir patirties išvagoti gyvenimai, prisiminimai, individualios patirtys. Paroda veiks iki liepos 1 dienos.

 • Keramikos darbų parodą nudažė pavasario ir vasaros spalvos

  Jau kurį laiką Utenos kolegijos Medicinos fakulteto fojė puikuojasi dekoratyvinės keramikos dirbinių paroda. Originalius ir išskirtinius darbus eksponuojančias kūrėjas uteniškę Jovitą Paukštytę ir jos mokinę Karoliną Puodžiukaitę sieja meilė keramikai.

 • Įvertino paukščių kūrėjus

  Ne pirmus metus Utenos valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje vyksta mokinių ar darželinio amžiaus vaikų darbelių konkursai, o šiais metais mūsų rajono ugdymo įstaigų priešmokyklinukai ir pradinukai turėjo galimybę sudalyvauti kitame konkurse „Paukštis Lietuvai". Panaudoję įvairiausias medžiagas – šiaudus, popierių, siūlus, plunksnas ir t. t. – išradingi kūrėjai savo dirbiniais padabino šios įstaigos koridorių ir už tai buvo apdovanoti.

 • Uteniškiai savo kūrybos darbus pristatė Seime

  LR Seimo II rūmų parodų galerijoje pristatyta Utenos rajono tautodailininkų darbų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Parodoje eksponuojami kelių dešimčių skirtingų autorių sukurti rankdarbiai, medžio drožiniai, keramikos dirbiniai, paveikslai, audiniai, nėriniai, ir kiti Utenos rajonų tautodailininkų darbai.
  Parodos atidarymo metu muzikinę programą pristatė Utenos meno mokyklos folkloro ansamblis „Sietynas“.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3693
Vakar apsilankė:17234
Šią savaitę apsilankė:51768
Šį mėnesį apsilankė:20928
Viso (nuo 2015-02-16):13095093
Šiuo metu naršo:
158
2020-04-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!