Molėtiškis nuteistas jau už antrą žmogžudystę
KriminalaiMolėtiškis nuteistas jau už antrą žmogžudystę
2017 birželio 23, Penktadienis 14:20

Molėtiškis nuteistas jau už antrą žmogžudystę

Molėtiškis nuteistas jau už antrą žmogžudystę

Panevėžyje nuosprendį dėl nužudymo išgirdo 37 metų molėtiškis E. L. Tai jau antras kartas, kai jis ilgiems metams į įkalinimo įstaigą siunčiamas už žmogžudystę. Prieš 15 metų vyras buvo pripažintas kaltu dėl kito nužudymo.

2016 metų gruodžio 12 dienos vakarą į daugiabutį Molėtuose buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai. Tačiau sužeistam į krūtinę 47 metų buto šeimininkui jie niekuo padėti nebegalėjo – jis jau buvo miręs. Vėliau ekspertai nustatė, kad mirtinas buvo vienintelis dūris peiliu, pataikęs tiesiai į širdį.
Netrukus buvo sulaikytas ir įtariamasis – toje pačioje gatvėje gyvenantis E. L. Ikiteisminį tyrimą atlikę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad mirtimi baigėsi trijų pažįstamų vyrų išgertuvės. Geriant alkoholį ir lošiant kortomis, E. L. netikėtai dūrė buto šeimininkui peiliu į krūtinę. Pamatęs, kad šis paplūdo kraujais, E. L. iš buto pasišalino.
Kartu buvęs trečias bičiulis iškvietė medikus, tačiau sužeistojo gyvybė užgeso dar iki jiems atvažiuojant.
Panevėžio apygardos teismas birželio 21 dieną E. L. pripažino kaltu dėl žmogžudystės ir skyrė jam 13 metų laisvės atėmimo. Pirmuosius 3 metus jis privalės bausmę atlikti kalėjime, likusį laiką praleis pataisos namuose. Teismas taip pat nusprendė nuteistąjį pripažinti pavojingu recidyvistu. Be to, E. L. privalės nužudytojo artimiesiems atlyginti 80 tūkst. eurų neturtinę bei 3 tūkst. eurų turtinę žalą.
Ikiteisminiam tyrimui vadovavęs ir valstybinį kaltinimą teisme palaikęs Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis sakė, kad tai jau antras kartas, kai E. L. pripažįstamas kaltu dėl žmogžudystės – 2002-aisiais jis buvo nuteistas dėl kito nužudymo. „Deja, už šį nusikaltimą praleidęs beveik dešimtmetį nelaisvėje, vyras nepasimokė. Jis vėl atėmė žmogui gyvybę", – apgailestavo prokuroras.

Generalinės prokuratūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Po prokuratūros skundo – nuosprendis molėtiškiui už žiaurią žmogžudystę

  Lietuvos apeliacinis teismas gruodžio 18 dieną patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroro Ričardo Juozainio apeliacinį skundą ir 60-metį molėtiškį pripažino kaltu dėl tyčinės, itin žiauriai įvykdytos žmogžudystės. Žemesnės instancijos teismas bylą jo atžvilgiu buvo nutraukęs motyvuodamas teisiamojo veiksmus būtinąja gintimi.

 • Rusijoje penkerius metus slapstęsis zarasiškis bus teisiamas dėl žmogžudystės

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui nagrinėti perdavė bylą, kurioje 49 metų zarasiškis A. G. kaltinamas prieš penkerius metus mirtinai sumušęs Zarasų rajono gyventoją S. S.
  Tyrimo metu nustatyta, kad 2011 metų gruodžio 16 dieną kaltinamasis A. G. atvyko pas pažįstamą 57 metų Zarasų rajono gyventoją S. S. Įtariama, kad svečias pagaliu trenkė S. S. Kaip vėliau paaiškėjo, smūgis buvo mirtinas – mėnesį ligoninėje dėl sunkios galvos traumos gydytas nukentėjusysis mirė.

 • Suimtas sugyventinės nužudymu įtariamas vyras

  Vasario 26 dieną Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorai kreipėsi į Utenos rajono apylinkės teismą dėl 35 metų V. B. suėmimo. Šis Ignalinos rajono gyventojas įtariamas praėjusį savaitgalį nužudęs savo sugyventinę. Prokuratūros prašymą teismas patenkino ir leido įtariamąjį suimti maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui.

 • Žinomų Anykščių rajono keramikų kieme – kraupi žmogžudystė

  Trečiadienio vakarą apie 17 val. 20 min. Kurklių seniūnijos Kališkų kaime rastas negyvo vyro su kirstinėmis žaizdomis kūnas. Kraupi nelaimė įvyko žinomų keramikų Dangiros Pyragaitės ir Andriaus Rozanovo namų kieme.

 • Įtariamas Kražių skerdikas bus atvežtas į Utenos teismo ekspertinį skyrių

  Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl Kražiuose praėjusių metų lapkritį nužudytų keturių moterų gauti nauji duomenys, po kurių šiais nužudymais įtariamam R. B. gali būti pateikti įtarimai dėl dar dviejų žmonių nužudymo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13605
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:53831
Šį mėnesį apsilankė:122041
Viso (nuo 2015-02-16):13196206
Šiuo metu naršo:
187
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!