KriminalaiĮsiveržę į moters namus užpuolikai bandė apiplėšti ir turėjo nepadorių kėslų
2017 balandžio 07, Penktadienis 10:53

Įsiveržę į moters namus užpuolikai bandė apiplėšti ir turėjo nepadorių kėslų

Įsiveržę į moters namus užpuolikai bandė apiplėšti ir turėjo nepadorių kėslų

Ketvirtadienį policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Narkūnų kaime trys užpuolikai įsiveržė į moters namus, kuriuose bandė pavogti vertingus daiktus, suvalgė šaldytuve buvusį maistą, o vienas iš jų kėsinosi išprievartauti šeimininkę.

Balandžio 6 dieną apie 4 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus pasiekė žinia, kad Narkūnų kaime gyvenanti moteris nukentėjo nuo užpuolikų. Išstūmę jai priklausančio namo durų langą, trys iš matymo pažįstami vyrai panaudojo fizinį smurtą ir reikalavo atiduoti papuošalus, telefoną, pinigus, bandė numauti žiedus nuo šeimininkės rankos pirštų. Alkani užpuolikai pro akis nepraleido ir šaldytuvo bei jame esančio maisto – jį suvalgė.
Vienas iš įsiveržusių asmenų numovė moteriai kelnes ir kėsinosi išprievartauti, tačiau kitas užpuolikas to daryti neleido.
Patyrusi 10 eurų materialinį nuostolį, nukentėjusi moteris kreipėsi į policijos pareigūnus, vienas įtariamasis (gimęs 1981 metais) uždarytas į areštinę, o kiti ieškomi.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ilgapirščiai šeimininkavo įmonės teritorijoje

  Sausio 18 dieną Utenoje esančios UAB „Biorytas" savininkas pranešė, kad iš įmonės kiemo pavogtas dyzelinas, įsibrauta ir į kitas patalpas.

 • Vagišiai susigundė stiklinėmis taurėmis ir rankšluosčiu

  Rugsėjo 9 dieną apie 23 val. į Utenoje, Taikos gatvėje, gyvenančio jaunuolio butą pasibeldė nelaukti svečiai, nuo kurių nukentėjo pats šeimininkas.

 • Iš uteniškio sąskaitos ištuštino didelę sumą pinigų

  Liepos 4 dieną policijos pareigūnai gavo pranešimą, kuriame uteniškis nurodė, kad birželio mėnesį pasinaudojant jam priklausančia banko kortele, iš jo sąskaitos buvo nuimti pinigai įvairiuose bankomatuose. Pasigesta 9 810 eurų.

 • Ilgapirščių akiratyje – brangūs ir vertingi daiktai

  Pastaruoju metu vagys vis dažniau nusitaiko į be priežiūros paliktus ūkinius pastatus ar garažus ir iš jų išsitempia vertingus daiktus: brangiai kainuojančius traktoriukus-žoliapjoves, benzininius pjūklus, valtis... Policijos pareigūnai įspėja – gyventojai neturėtų prarasti budrumo, o savo turtą saugoti arba apdrausti.

 • Ištraukė rankinę su pinigine ir telefonais

  Į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) kreipėsi 46 metų moteris, pranešusi, kad praėjusį savaitgalį Utenoje, Aukštakalnio mikrorajone, viešoje vietoje nepažįstamas jaunuolis ištraukė jos rankinę, kurioje buvo du mobiliojo ryšio telefonai ir piniginė. Įtariamasis buvo neblaivus (2,49 prom.) – 21 metų jaunuolis uždarytas į areštinę.

 • Vagys nusitaikė į moters rankinę

  Trečiadienį parduotuvėje, esančioje J. Basanavičiaus gatvėje, apvogta moteris, kuri vienu metu prarado ir piniginę su banko kortele, ir asmens dokumentus.

 • Utenoje pavogtas brangus automobilis

  Vagys nusitaikė į brangius automobilius. Gegužės 4 dieną, apie 6.30 val., Utenoje, Taikos gatvėje, pastebėta, kad pavogtas automobilis „Toyota Corolla Verso". Šio automobilio kaina siekia 4 300 eurų.

 • Utenoje operatyviai išaiškinta vagystė

  Balandžio 6 dieną į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi Utenos miesto gyventojas, teigdamas, kad jam būnant vienoje iš Utenos maitinimo įstaigų neaiškiomis aplinkybėmis dingo jam priklausanti piniginė su joje esančiais įvairiais dokumentais ir pinigais.

 • Vagys kėsinosi pavogti automobilius

  Vakar, kovo 23 dieną, anksti ryte leliūniškis, išėjęs savo kiemą, nustėro: neberado stovėjusio 1 255 eurų vertės automobilio „Opel Vectra". Tačiau, kaip praneša Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, vėliau transporto priemonė buvo surasta.

 • Pasisavino 1 000 eurų

  Kovo antrą dieną apie 11 val. Utenoje įvykdyta neeilinė vagystė. Į policijos pareigūnus kreipėsi nuo nepažįstamos moters nukentėjęs asmuo, pareiškęs tai, kad J. Basanavičiaus gatvėje esančiame ir jam priklausančiame bute apsilankė moteris, kuri iš piniginės pagrobė banko mokėjimo kortelę ir, piniginėje radusi PIN kodą, apšvarino sąskaitą – iš jos pasisavino 1 000 eurų.

Reklama

Reklama

DPC_250x250

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:503
Vakar apsilankė:10849
Šią savaitę apsilankė:28376
Šį mėnesį apsilankė:265696
Viso (nuo 2015-02-16):5597755
Šiuo metu naršo:
108
2017-06-29